Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m2 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 24/02/2020 15:04

1,200,000 Euro

  •  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m2 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  •  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m2 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  •  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m2 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  •  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m2 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirana, commercial space Floor 0, 700 m² 1.400.000 Euro (Street of Kavajes)

The facility is located in Kavaja Street.
Environment Information: • Floor 0 • Surface area: 700 m2
• Liquid glass • Ventilation and air conditioning system • Electronic sewing machine • 5 Toilets.
Ideal investment option. To visit us please contact us!

Cel. : +355697015482


Pagesa 1,200,000 Euro
Siperfaqa 600.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 497

Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Siperfaqa e ambjenti: 600 m2
• Vertrata xhami • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi • Qepena elektronike • 5 Tualet.
Opsion ideal per investim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Cel. : +