Shitet dyqan buze rruge, ne Myslym Shyri Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/10/2019 21:00

270,000 Euro

  • Shitet dyqan buze rruge, ne Myslym Shyri

Sell shop by the road, in Myslym Shyri

In the heart of Tirana, in Myslym Shyri, a shop is for sale.
The shop has 32 m2 of total space.
With regular cubicle and toilet inside.
It has regular mortgage documentation
The shop is in the meantime rented.
Property is a good opportunity to invest or work it yourself.
For sale: Questionable 270,000 Euro
Cel. 0693555508


Pagesa 270,000 Euro
Siperfaqa 32.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 134

Ne zemer te Tiranes, ne Myslym Shyri, shitet dyqan.
Dyqani ka siperfaqen totale 32 m2.
Me kubature te rregullt dhe me tualetin brenda.
Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor
Dyqanit nderkohe eshte i dhene me qera.
Prona eshte rast i mir per investim ose per ta punuar vete.
Shitet: 270.000 Euro i diskutueshem
Cel.