Dyqan per shitje rrugen e Durresit (ID 4171093 ) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 09/12/2019 16:37

42,000 Euro

  • Dyqan per shitje rrugen e Durresit  (ID 4171093 )
  • Dyqan per shitje rrugen e Durresit  (ID 4171093 )
  • Dyqan per shitje rrugen e Durresit  (ID 4171093 )

Shop for sale Durres Street (ID 4171093)

Property ID: 4171093

Durresit Street, near Eagle Square, For sale Shop, with 37 m² of which 32 m² is the inner surface and 5 m are stairs, with Mortgage, Toilet, paved, half basement, the environment is invested, located in the main street.

Sold 42,000 euros


Pagesa 42,000 Euro
Siperfaqa 37.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 627

Property ID : 4171093

Rruga Durresit, prane Sheshit Shqiponja, shitet Dyqan , me siperfaqe 37 m2, nga te cilat 32 m2 eshte siperfaqa e brendshme dhe 5 m2 jane shkallet,me Hipoteke, tualet, i shtruar me parket, gjysem bodrum, ambjenti eshte i investuar, ndodhet ne rrug kryesore.

Shitet 42000 euro