Ps biznes shitje ID:12716 Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 04/11/2019 16:54

Ps sale business

Ps sale business
6 pairs of armchairs
6 tv 49pol
4 Ps4-pro 2 Ps4 normal
12 in-use leverage + 6 new in bag + lever charger
Complete game package!
Air conditioner + pc + small counter + fiscal case - security camera
9000 € controversial


Pagesa 9,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 246

Ps biznes shitje
6 cifte kolltuqe
6 tv/ 49pol
4 Ps4-pro / 2 Ps4 normal
12 leva ne perdorim + 6 te reja ne qese+ karikues levash
Pakete e plote lojrash!
Kondicioner + pc + banak i vogel + kasa fiskale- kamera sigurie
9000Euro i diskutueshem