SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 06/12/2019 21:20

200,000 Euro

  • SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT
  • SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT
  • SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT
  • SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT

SELL COFFEE BAR IN MYSLYM SHIRT AREA

Commercial space for sale in Myslym Shyri Street. It has a surface of 75m2, is invested as a Bar Coffee and has a stable clientele. This environment is at an angle between the two roads and is suitable for a variety of businesses. Has regular mortgage documentation. For more information please contact us.


Pagesa 200,000 Euro
Siperfaqa 75.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Myslym Shyri
Lexime 1338

Shitet ambjent komercial ne rrugen Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 75m2, eshte i investuar si Bar/Kafe dhe ka nje klientele te qendrueshme. Ky ambient eshte ne kend midis dy rrugeve dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.