SHITET AMBJENT BIZNESI NE RRUGEN INTERURBANE ELBASAN-PAPER Elbasan

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 12/10/2019 18:56

BUSINESS ENTERPRISE ON ELBASAN-PAPER INTERURBAN SALE

Business premises for sale on the Elbasan-Paper interurban road. The surface of the building is 5m high, calculated to continue and the other 4 floors, there is a large space where it can be used for many different activities. It has super advantageous location. Price for sale is 185000 Euro Total.


Pagesa 185,000 Euro
Siperfaqa 1000.00
Kati 2
Qyteti - Zona Elbasan - Zone Periferike
Adresa Rruga Elbasan-Durres ,Paper
Lexime 66

Shitet ambjet biznesi ne rrugen interurbane Elbasan-Paper .Ambjeti ndodhet buze rruges kryesore me nje siperfaqe 2000m2 nga te cilat 1800m2 jane tuall dhe 200m2 jane ndertese . Siperfaqja e ndertimit eshte 5 m e larte , e llogaritur per te vazhduar dhe 4- kate te tjera, ka nje hapesire te madhe ku mund te perdoret per shume aktivitete te ndryshme. Ka lokacion super te favorshem . Cmimi per shitje eshte 185000 Euro / Total .