ambjente biznesi ne shitje  

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

25,000 Euro Shitet Dyqan 17 m2 Shitet dyqan 17m2 (ambjenti i brendshëm), 1 ambjent + 1 tualet, me kushte bashk

Shitet Dyqan 17 M2

Vasil Shanto | Tirane
2.11 KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (14:02): Shitet dyqan 17m2 (ambjenti i brendshëm), 1 ambjent + 1 tualet, me kushte bashkëkohore, aktualisht në punë si foto studio. me hipotekë, me kontratë dritash dhe uji. punime tepër cilësore. shitet bosh. adresa: tirane e re, rruga "irfan tomin...

25,000 Euro

96,520 Euro Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € ID: plus 8861 Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën &qu

Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € Id: Plus 8861

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (14:01): Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën "kongresi i manastirit" në afërsi të spitalit nr 5 ,në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjentet ndodhen tek godina 2 , disponohen me sipërfaqe dhe orientime...

96,520 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.11.2019 (13:30): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

85,000 Euro Shitet Bar Kafe tek Fresku! Shitet BAR KAFE ne Fresk!
Aktiviteti ka 7 vite qe eshte ne gjendje pune dhe qe

Shitet Bar Kafe Tek Fresku!

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:25): Shitet bar kafe ne fresk! aktiviteti ka 7 vite qe eshte ne gjendje pune dhe qe ka nje klientele stabel e te ngritur. ambienti eshte totalisht i sapo restauruar. eshte i organizuar ne nje salle e brendeshme bari me tualet brenda ambientit. hapesir...

85,000 Euro

15,000 Euro Shitet Butik në rrugën e Durrësit. Shitet biznesi, butik me rroba pere meshkuj. Butikut gjindet në rrugën e Durr

Shitet Butik Në Rrugën E Durrësit.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:02): Shitet biznesi, butik me rroba pere meshkuj. butikut gjindet në rrugën e durrësit afer shpresa al. për me shum na kontaktoni ose na vizitoni ....

15,000 Euro

110,000 Euro Ambjent biznesi Kati 0, 60 m² 110.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha) Ambjenti ndodhet ne Rrugen Dritan Hoxha.
Informacion mbi Ambjentin: • Buze rr

Ambjent Biznesi Kati 0, 60 M² 110.000 Euro (rruga Dritan Hoxha)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:47): Ambjenti ndodhet ne rrugen dritan hoxha. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti: 60 m2 • 1 tualet • fasade xhami • lartesi 3.5 m • i investuar • ambjeti eshte i pershtatshem per dyqan, zyra, klini...

110,000 Euro

31,000 Euro Shitet | Dyqan 31 m2 , 32000 euro te perballe ish- Ekspozites Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000 euro perballe me ish - Ekspoziten . Dyqani ndodhet

Shitet | Dyqan 31 M2 , 32000 Euro Te Perballe Ish- Ekspozites

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:11): Shitet | dyqan 31 m2 , 31000 euro perballe me ish - ekspoziten . dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues perballe me ish ekspoziten prane me lulishten cajupi , eshte e bere rikonstruksion kohet e fundit , ka dhe nje banjo brenda . esh...

31,000 Euro

48,000 Euro Okazion ndertes biznesi Truall 220m²
Ndertesa:100m² 
Lartesia 4m
Shitet per arsye emigrimi..!
cel:

Okazion Ndertes Biznesi

Zone Periferike | Korce
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:01): Truall 220m² ndertesa:100m² lartesia 4m shitet per arsye emigrimi..! cel:0️⃣6️⃣8️⃣2️⃣7️⃣8️⃣0️⃣6️⃣2️⃣2️⃣...

48,000 Euro

210,000 Euro Tek ish-Ekspozita Shitet Ambient Biznesi - Ne zonen e Ish-Ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte

Tek Ish-ekspozita Shitet Ambient Biznesi -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (11:53): Ne zonen e ish-ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte ne pallat te ri. ambienti eshte nje hapsire drejtekendeshe e rregullt me siperfaqe neto 70.38 m² pa kollona me nje tualet. faqa ballore eshte gjitha fasade xhami. ka qep...

210,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

49,700 Euro Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 49,700 € ID: plus13241 Shitet ambient biznesi në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit. Informacion m

Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 49,700 € Id: Plus13241

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (11:45): Shitet ambient biznesi në zonën e freskut, në rrugën e dajtit. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 71m2 • pozicionuar në katin 1 • orientim jug-perëndim • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndrys...

49,700 Euro

110,000 Euro Okazion !!! Ambient biznesi per shitje tek Kodra e Diellit. Shitet ambient biznesi me cmim Okazion vetem 1000€/m2 . Siperfaqe 110 m2 prane

Okazion !!! Ambient Biznesi Per Shitje Tek Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:55): Shitet ambient biznesi me cmim okazion vetem 1000€/m2 . siperfaqe 110 m2 prane eleonores tek kodra e diellit. ambjenti eshte i vendosur buze rruges kryesore cka e ben ate nje mundesi ideale per te investuar. aktualisht eshte dhene me qira. disponon...

110,000 Euro

20,000 Euro Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri prane Karburantit Alpet ne Tirane (ID 4171094) Property ID : 4171094

Rruga Myslym Shyri, prane Karburantit Alpet , shitet Dy

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Myslym Shyri Prane Karburantit Alpet Ne Tirane (id 4171094)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:40): Property id : 4171094 rruga myslym shyri, prane karburantit alpet , shitet dyqan ne bodrum, siperfaqe 90 m², kati -1, i rikonstruktuar, ambjenti sherben per depo farmacuetike, magazinim etj shitet 20000 euro....

20,000 Euro

12,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 20 m² 12.000 Euro (Selvia) Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e Selvise. Informacion mbi garazhin: •	Ka

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² 12.000 Euro (selvia)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:39): Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e selvise. informacion mbi garazhin: • kati -1 • siperfaqja : 20 m2. garazhi disponon: • hapesire e bollshme • i investuar • i organizuar mire • ashensor • ndodhet ne nje pallat te ri • dere auroma...

12,000 Euro

26,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 58 m² 26.000 Euro (Qytet Studenti) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Qytet Studentit, te Kompleksi Ana. I

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 58 M² 26.000 Euro (qytet Studenti)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (10:39): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e qytet studentit, te kompleksi ana. informacion mbi ambjentin : • kati 1• sipërfaqja e ambjentit: 58 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar...

26,000 Euro

54,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 21.76 m² 54.000 Euro (Kopshti Botanik) Ambjenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi ambjentin:

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 21.76 M² 54.000 Euro (kopshti Botanik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:39): Ambjenti është i pozicionuar te kopshti botanik. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 21.76 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • i investuar • pa...

54,000 Euro

30,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 270 m² 30.000 Euro (Blloku) Shitet biznesi si fast food në zonën e Bllokut. Informacion mbi ambjentin: •

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 270 M² 30.000 Euro (blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:39): Shitet biznesi si fast food në zonën e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 220 m2 dhe 50 m2 dhomë frigoriferike. ambjenti disponon: • 2 tualete • dhomë personale • buzë rruge kryesore • i...

30,000 Euro

159,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit prane Ozone ne Tirane (ID 4171096) Property ID : 4171096

Astir prane Ozone , shitet Dyqan ne pallat te Ri, siper

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Ozone Ne Tirane (id 4171096)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:39): Property id : 4171096 astir prane ozone , shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 106 m² me hipoteke, siperfaqja e ambjentit mund te zgjerohet deri ne 300 m², kati 0 (perdhe), tualete, fasade xhami, mundesi reklamimi, e pershtatshme per aktivite...

159,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 105 m² 300.000 Euro (Blloku) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut, te Bulevardi Bajram Curri.

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 105 M² 300.000 Euro (blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:39): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e bllokut, te bulevardi bajram curri. ambjenti ka një sipërfaqe prej 105 m2, ndodhet afër rrugës kryesore në katin 0 përdhes, me hipotekë, aktualisht funksionon si furrë buke me të gjitha pajisjet e ...

300,000 Euro

230,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 430 m² 230.000 Euro (Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informac

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati -1, 430 M² 230.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (10:38): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi ambjentin: • kati -1 • siperfaqja e ambjentit : 430 m2. ambjenti disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • lartesi 3.8 m • ashensor mallrash, ashens...

230,000 Euro

302,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 183.3 m² 302.000 Euro (Tregu Elektrik) Ambjenti eshte i pozicionuar te Tregu Elektrik. Informacion mbi ambjentin: •	K

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 183.3 M² 302.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.18 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:38): Ambjenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 183.3 m2 • orientimi : jug-lindje • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • i inves...

302,000 Euro

42,000 Euro Dyqan per shitje rrugen e Durresit (ID 4171093 ) Property ID : 4171093

Rruga Durresit, prane Sheshit Shqiponja, shitet Dyqan ,

Dyqan Per Shitje Rrugen E Durresit (id 4171093 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:36): Property id : 4171093 rruga durresit, prane sheshit shqiponja, shitet dyqan , me siperfaqe 37 m², nga te cilat 32 m² eshte siperfaqa e brendshme dhe 5 m² jane shkallet,me hipoteke, tualet, i shtruar me parket, gjysem bodrum, ambjenti eshte i in...

42,000 Euro

75,000 Euro Dyqan per shitje ne Rrugen e Fortuzit(ID 4171097 ) Property ID : 4171097
Rruga Fortuzit, prane Bar Kafe Patricias, shitet ambjent

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Fortuzit(id 4171097 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:32): Property id : 4171097 rruga fortuzit, prane bar kafe patricias, shitet ambjent dyqani ne pallat te ri, siperfaqe 50 m², me hipoteke, open space, kati -1, tualet, me shkalle, fasade xhami, bosh. shitet 75.000 euro i diskutueshem . ...

75,000 Euro

122,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi,kati 1,Sip 60 m² 122.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit) Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Komunen e Pari

Tirane, Shes Ambjent Biznesi,kati 1,sip 60 M² 122.000 Euro (rr. Komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.09 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (10:24): Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne komunen e parisit, dhe ka nje siperfaqe prej 60 m² nga te cilat 56 m² jane me hipoteke. ambienti ndodhet ne katin 1 te godines se banimit. ky ambienti ka nje cmim total p...

122,000 Euro

42,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re Shitet ambjent ne Unaze Te Re,prane Bar "2 Palmat". Ndodhet në katin

Shitet,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (10:01): Shitet ambjent ne unaze te re,prane bar "2 palmat". ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 26.7 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •tualetin • fasade xhami• opsion ideal investimi •me hipoteke •për ta ...

42,000 Euro

180,000 Euro SHITET DYQAN TEK RRUGA BARDHYL Shitet nje dyqan ne Rr.Bardhyl,ne vije te pare per biznes. Dyqani ka nje siperf

Shitet Dyqan Tek Rruga Bardhyl

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (09:35): Shitet nje dyqan ne rr.bardhyl,ne vije te pare per biznes. dyqani ka nje siperfaqe prej 40m2. aktualisht dyqani eshte ne pune i dhene me qera. dyqani shitet per 4500 euro/m2 (i diskutueshem) ...

180,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim