Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m2 260.000 Euro Unaza e Re Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 30/03/2020 18:03

260,000 Euro

  • Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m2 260.000 Euro Unaza e Re
  • Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m2 260.000 Euro Unaza e Re
  • Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m2 260.000 Euro Unaza e Re

Tirana, for sale Bar-restaurant Floor 0, 130 m² 260.000 Euro New Ring

The restaurant is located in the New Ring area. • Restaurant Area: 130 m2 • Porch • 2 Bathrooms • Investing • Furnished • Aspiration System • Air Conditioning System • Other Features: • 16 tables inside • 6 tables outside • Very good investment opportunity • The restaurant is for sale along with established business and good turnover. • Contact us to visit!


Pagesa 260,000 Euro
Siperfaqa 130.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re
Lexime 5716

Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Siperfaqja e restorantit : 130 m2 • Verande • 2 Tualete • I investuar • I Mobiluar • Sistem aspirimi • Sistem kondicionimi • Cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6 tavolina ne pjesen e jashtme • Mundesi shume e mire investimi • Restoranti shitet bashke me biznesin e ngritur dhe me xhiro te kenaqshme. • Per ta vizituar na kontaktoni!