Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim . Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 18/11/2019 15:56

103,000 Euro

  • Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

In Kavaja Street in one of the best complexes of the area but also in Tirana as it is CONTACT

It is sold unit of 31sqm area at the beginning of Paris Commune (Cajupi flower). With regular documentation HIPOTEKOR ...


Pagesa 103,000 Euro
Siperfaqa 39.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 5250

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si Qender Estetike me pune te ngritur. Ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire Open-Space rreth 30m2 dhe 1 Tualet. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume strategjike ne zonen e Komunes se Parisit sepse ka levizshmeri te larte dhe akses te mire, nga rruga Kryesore Tish Dahia. Ambjenti aktulisht eshte ne gjendje pune me Qira 420 Euro, dhe ka investime cilesore si sistem aspirimi, Kondicioner, Punime Gipsi, Ndricim LED, etj. Dyqani disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Eshte mudesi shume e mire per Investim Afatgjate sepse ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe ku jepet gjithmone me Qira mbi 400 Euro. Ambjenti Komercial (Dyqani) ofron dhe nje vend Parkimi para Biznesit.