Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 19/11/2019 18:04

150,000 Euro

  • Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

ZYRE 150 M2 FOR RENT - AFER BLOCK and Hotel Xheko Imperial - 700 Euro

We are renting Office 150 m2, Afer Bllok and Hotel Xheko Imperial, with entrance from Rr. Ibrahim Rugova and Perlat Rexhepi.

2nd Floor with Elevator.
It consists of large salon + 3 rooms + 2 toilets + balcony.
Overlooking the Perlat Rexhepi Street and Hotel Xheko Imperial.

Suitable for different businesses. Advertising Opportunity.
Orientation South-East, with natural light.

Rent: 700 Euros per month, + taxes.
Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa 400.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Lezhe, Albania
Lexime 2880
Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 300.png (Format png) | Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 200.png (Format png) |

Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet Godine 2 Kateshe, 400 m2.

Kati 0 eshte Dyqan Open Space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti!

Kati 1 mbi Dyqan: Apartament 3+1 + 3 tualete, 200 m2, Me organizim te mire dhe hapesira me kubature te regullt, kondicionere dhe sistem ngrohje, dritare dopio xham dhe grila persiane. Ne gjendje te mire.

Cmimi: 150.000 Euro, i diskutueshem
Tel.