OKAZION! SHITET DYQAN TEK BLLOKU VASIL SHANTO Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 11/03/2020 22:28

37,000 Euro

  • OKAZION! SHITET DYQAN TEK BLLOKU VASIL SHANTO

OKAZION! SHOP ON VASIL SHANTO BLOCK SHOP

Store for sale in Block Vasil Shanto, near Cash offices. The shop is located on the 0 floor of a new building. It has 36 m2 of living space and has a certificate of ownership. Sold at an affordable price for the area for only 37,000 euros. The store has been leased for 10 years and is a great investment case. Contact us for more information or a property visit!


Pagesa 37,000 Euro
Siperfaqa 36.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 1379

Shitet dyqan tek Blloku Vasil Shanto, prane zyrave te Keshit. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 36 m2 dhe eshte me certifikate pronesie. Shitet me nje cmim okazion per zonen vetem per 37000 euro. Dyqani eshte i dhene me qira prej 10 vitesh dhe eshte nje rast shume i mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!