shitet estetike dhe parukieri e investuar Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/05/2020 10:32

47,000 Euro

  • shitet estetike dhe parukieri e investuar
  • shitet estetike dhe parukieri e investuar
  • shitet estetike dhe parukieri e investuar
  • shitet estetike dhe parukieri e investuar

esthetic and hairdresser invested

the environment is newly invested in a contemporary way, there is plenty of space and the business is set up for a hairdresser and aesthetic in the current working condition. It is in a very good location.


Pagesa 47,000 Euro
Siperfaqa 32.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1580

ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin.