SHITET DYQAN 50 M2 TEK RRUGA E DURRESIT Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 29/03/2020 12:33

300,000 Euro

  • SHITET DYQAN 50 M2 TEK RRUGA E DURRESIT
  • SHITET DYQAN 50 M2 TEK RRUGA E DURRESIT

SHOP SHOP 50 M2 ON DURRES STREET

Store for sale in Durres Street, just 1 min from the center of Tirana. One of the most frequented streets of the capital. It has a surface of 50 m2 with possibility to divide into 2 shops. The store has 2 glass facades and each of the facades has an entrance. It is currently rented for 1000 euros month.
Price: 300000 Euro
For more details on the property please contact us!


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa 50.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 406

Shitet Dyqan tek Rruga e Durresit , vetem 1 min larg qendres se Tiranes . Nje nga rruget me te frekuentuara te kryeqytetit .Ka nje siperfaqe 50 m2 me mundesi ndarje ne 2 dyqane .Dyqani ka 2 fasada xhami dhe secila nga fasadat ka hyrje . Aktualisht eshte i dhene me qera 1000 euro/muaj .
Cmimi : 300000 Euro
Per me shume detaje mbi pronen ju lutem na kontaktoni !