Superokazion Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 11/11/2019 16:29

100,000 Euro

  • Superokazion
  • Superokazion
  • Superokazion
  • Superokazion

Superokazion

At the Homeplan Complex, the former Partizani Club, is sold locally along with the business in working order. It has 54sqm of space and has a favorable position in the complex. The premise has a good turnover daily, which makes it a good investment opportunity. The space is well-used with 18 desks and 8 desks inside. The space of 18 tables is a veranda of 80m2 for which it is provided with proper documentation by the municipality for which no tax is charged for the occupation of public space. The business has a clientele formed since the beginning of the Complex in 2012. It has full mortgage documentation. For more information, a visit to this property. The undisputed price.


Pagesa 100,000 Euro
Siperfaqa 57.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Lexime 321

Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal se bashku me biznesin ne gjendje aktuale pune. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne Kompleks. Lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. Hapsira eshte e mire-shfrytezuar me 18 tavolina qe jane te vendosura jashte dhe 8 te vendosura brenda. Hapesira prej 18 tavolinash eshte verande prej gati 80m2 per te cilat eshte e pajisur me dokumentacionin e duhur nga bashkia e per te cilen nuk paguhet taksa e zenies se hapesires publike. Biznesi ka nje klientele te formuar qe ne fillimin e Kompleksit ne 2012. Disponon dokumentacionin e plote hipotekor. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone. Cmimi i padiskutueshem.