Shitje Biznesi Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 08/11/2019 20:06

Business Sale

Sell business - clothing boutique near "Myslym Shyri" Brand with high quality name and clothing. For more info, please feel free to contact us.


Pagesa 20,500 Euro
Siperfaqa 70.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 120

Shitet biznesi - butik veshjesh prane rruges "Myslym Shyri" Marke me emer dhe me veshje teper cilesore. Per me shume info, jeni te lutur te na kontaktoni.