Shitet, Ambient, Kodra e Diellit , Tirane,PRI13115 Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 11/11/2019 15:15

45,000 Euro

  • Shitet, Ambient, Kodra e Diellit , Tirane,PRI13115
  • Shitet, Ambient, Kodra e Diellit , Tirane,PRI13115

For Sale, Environment, Sun Hill, Tirana, PRI13115

The environment is located on the Sun Hill, Environmental Information: • Floor 0 • Environment Area: 46 m2 • 1 Toilet • Glass facade. • Includes actual furnishing. • Investing • With regular mortgage documentation. • The environment is suitable for clinics, shops, offices etc. • Very good investment opportunity. Contact us to visit!


Pagesa 45,000 Euro
Siperfaqa 46.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 165

Ambienti ndodhet tek Kodra e Diellit, Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 • Siperfaqja e ambientit: 46 m2 • 1 Tualet • Fasad xhami. • Perfshire dhe mobilimin aktual. • I investuar • Me dokumentacion te rregullt hipotekor. • Ambienti eshte i pershtatshem per klinike, dyqan, zyra etj. • Mundesi shume e mire investimi. • Per ta vizituar na kontaktoni!