Parukeri estetik Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 25/11/2019 15:56

3,000 Euro

  • Parukeri estetik
  • Parukeri estetik
  • Parukeri estetik

Aesthetic hairdressing

Business for sale 3000 euro The environment is equipped with all things plus a debit room water bath and 24h light


Pagesa 3,000 Euro
Siperfaqa 25.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
Lexime 118

Shitet biznes 3000 euro ambjenti esht i paisur me te gjitha gjerat plus dhom debilimi banjo uji dhe drita 24h