SUPER AMBIENT KOMERCAL PER SHITJE SHESHI WILLSON Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 28/03/2020 14:13

650,000 Euro

  •  SUPER AMBIENT KOMERCAL PER SHITJE SHESHI WILLSON

💥💥💣💣 SUPER AMBIENT COMMERCAL FOR SALE WILLSON SQUARE

💥💥💣💣 Super space for sale at Willson Square.

A good investment opportunity is for sale in one of the most frequented areas of Tirana. The environment is on floor 0 and is 104 m2 and is currently for rent. The environment is on the side of the road and suitable for many activities. For a visit to the property do not hesitate to contact.


Pagesa 650,000 Euro
Siperfaqa 104.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 217
 SUPER AMBIENT KOMERCAL PER SHITJE SHESHI WILLSON JB-FE-Shop_10.png (Format png) |  SUPER AMBIENT KOMERCAL PER SHITJE SHESHI WILLSON 20191110_225543.png (Format png) |

Super ambient per shitje te sheshi Willson.

Nje mundesi e mire investimi, shitet ambient ne nje nga zonat me te frekientuara te Tiranes. Ambienti eshte ne katon 0 dhe eshte104 m2 dhe aktualisht i dhene me qira. Ambienti eshte buze rruges dhe i pershtatshem per shume aktivitete. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.