Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 198 m2 (Rruga E Barrikadave) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/03/2020 13:48

Tirana, for sale Business premise Floor 1, 198 m² 228.000 Euro (Barrikadave Street)

The facility is located on Mahmut Fortuzi Street, near Barricades Street. Environmental Information: • 1st Floor • Living Space: 198 m2. The space is empty and has: • 2 Toilets • Investing • New building • Favorable geographical position • 2 Merged 2 + 1 entrances • Regular cubicle • Quality works • Suitable for any kind of business. Contact us to visit!


Pagesa 228,000 Euro
Siperfaqa 198.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 103

Ambjenti eshte i pozicionuar te Rruga "Mahmut Fortuzi", prane Rruges se Barrikadave. Informacion mbi ambjentin : • Kati 1 • Siperfaqja e ambjentit: 198 m2. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: • 2 Tualete • I investuar • Pallat i ri • Pozicion gjeografik i favorshem • 2 Hyrje 2+1 te bashkuara • Kubature e rregullt • Punime cilesore • 2 Poste parkimi • I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per ta vizituar na kontaktoni!