Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 09/07/2020 13:09

399,000 Euro

  • Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion!

We Sell Commercial Environment At Cheap Price!

Commercial Space At Yzberisht Frequently Sold At 1245 Euro m2. The environment is located on the ground floor of a new building and is surrounded by cars on most of the perimeter. Crossing one of the most frequented roads makes it easily accessible. Currently the premises are leased to the supermarket on one of the largest supermarket lines in the country. The environment has a net surface of 482 m2 which is all reflected in the certificate of ownership.


Pagesa 399,000 Euro
Siperfaqa 482.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 251

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1245 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. Pozicionimi ne kryqezim te nje prej rrugeve me te frekuentuar e bene lehtesisht te aksesueshem. Aktualisht ambienti eshte dhene me qira per supermarket tek nje nga linjat me te medha te supermarketeve ne vend. Ambienti ka siperfaqe neto 482 m2 e cila eshte e gjitha e pasquruar ne certifikate pronesie.