Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m2 77.000 Euro (Tregu Elektrik) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/05/2020 11:43

77,000 Euro

  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m2 77.000 Euro (Tregu Elektrik)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m2 77.000 Euro (Tregu Elektrik)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m2 77.000 Euro (Tregu Elektrik)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m2 77.000 Euro (Tregu Elektrik)

Tirana, for sale Business premises Floor 1, 70 m² 77.000 Euro (Electricity Market)

The facility is located in the Electric Market area. Environmental Information: • 1st Floor • Living Area: 70 m2 • Documentation: With Mortgage. The environment is empty and has: • Double glazing • Glass facade • Investing • Favorable geographical position • Different exploitation opportunities. Contact us to visit!


Pagesa 77,000 Euro
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 208

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik. Informacion mbi ambjentin : • Kati 1 • Siperfaqja e ambjentit: 70 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: • Dopio xham • Fasade xhami • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshem • Mundesi te ndryshme shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!