OKAZION SHITET MAKAZINE NE KOMBINAT Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 22/05/2020 22:08

270,000 Euro

  • OKAZION SHITET MAKAZINE NE KOMBINAT

OCCASION SOLD MACHINES IN NATIONS

Machine for sale for activity with construction area 600 m2 plus 2200 m2 land. The environment is an investment of recent years with high quality works such as hood system, heating-cooling system, window doors and thermal windows that serve for any type of activity, water - light 24 h. Monthly rental value 1600 euros. Option sale price 270,000 euros with regular mortgage documentation.
For a visit to the property or for more detailed information please contact us at: 0693097093


Pagesa 270,000 Euro
Siperfaqa 600.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania
Lexime 94

Shitet Makazine per aktivitet me siperfaqe ndertimi 600 m2 plus 2200 m2 truall . Ambienti eshte investim i viteve te fundit me punime shume cilesore si sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje, dyer dritare dhe vetrata termike qe sherben per cdo lloj aktiviteti, uje - drita 24 h.Vlera e qerase mujore 1600 euro. Cmimi i shitjes okazion 270000 euro me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone ose per informacion me te detajuar jeni te lutur te kontaktoni ne nr: