OKAZION ⭐️ Shitet Biznesi Bar Kafe Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/05/2020 15:32

70,000 Euro

  • OKAZION ⭐️ Shitet Biznesi Bar Kafe

OCCASION ⭐️ Bar Cafe Business For Sale

Bar Cafe Business for sale in very good working condition, totally furnished with an internal surface of 340 m2 and a veranda surface of 70 m2 in a very frequented area. The environment offers the possibility of bar, restaurant, pizzeria and pastry shop, it has a kitchen inside full air conditioning and aspiration system, large generator, etc .. The value of the monthly rent is 3000 euros where a long-term contract is offered.
The sale price of the business is 70,000 euros, which is debatable! For more contact a physical visit to the property!


Pagesa 70,000 Euro
Siperfaqa 410.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 266

Shitet Biznesi Bar Kafe ne gjendje shume te mire pune i arreduar totalisht me nje siperfaqe te brendeshme prej 340 m2 dhe siperfaqe verande 70 m2 ne ne nje zone shume te frekuentuar . Ambienti ofrone mundesine e barit, restorantit, picerise dhe pasticerise posedon kuzhine brenda sistem full kondicionim dhe aspirim, gjenerator i madh etj.. Vlera e qerase mujore 3000 euro ku ofrohet kontrate afatgjate.
Cmimi i shitjes se biznesit 70000 euro i diskutueshem! Per me teper kontaktoni per nje vizite fizike ne prone!