SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 01/08/2020 12:12 Post Id: 238627

300,000 Euro

  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
  • SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI


Pagesa 300,000 Euro
Siperfaqa 300.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 42

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI
Shitet ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, fasade xham. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete te ndryshme, koheve se fundit ka funksionuar si kopesht. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.