SHITETET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 01/08/2020 14:07 Post Id: 238661

40,000 Euro

  • SHITETET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA
  • SHITETET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA
  • SHITETET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA


Pagesa 40,000 Euro
Siperfaqa 32.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 106

SHITETET NJESI TEK RRUGA MINE PEZA
Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet njesi e pershtashme per biznes. Ndodhet buze rruges kryesore,cka te jep mundesine dhe favorin per zhvillimin e biznesit . Ka nje siperfaqe prej 32 m2 . Ka nje fasad xhami prej 15 m pra nje ambient mjaft i kendeshem . Eshte e pershatshme per zyre , klinik dentare etj .Eshte ne proces hipotekimi .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e biznesit .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin