Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 22/05/2020 14:25

185,000 Euro

  • Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)
  • Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)
  • Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Near KESH Sell Local 111 M2 Investment (Currently With Long Term Lease)

At KESH there is 111 m2 of local land for sale (currently with Long Term Lease)! The building has 111 m2 of total investment space, on the 0 floor of a new building. The premises are organized in the openpace and toilet area. The location is perfect in the Vasil Shanto area, located off the road and easily accessible. The premise is currently leased to a long-term contract for Fast Food business. The environment is equipped with air conditioning and aspiration system. Outside the bar there is a surface that can be used to place 4 tables. The property is provided with regular mortgage documentation.


Pagesa 185,000 Euro
Siperfaqa 111.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 12439

Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. Lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. Lokacioni eshte perfekt ne zonen e Vasil Shantos, i pozicionuar buze rruge dhe lehtesisht i aksesueshem. Aktualisht lokali eshte i dhene me qira per nje kontrate afatgjate per biznes Fast Food. Ambienti eshte i pajsur me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Jashte lokali ka nje siperfaqe e cila mund te shfrytezohet per te vendosuar 4 tavolina. Prona eshte e pasijur me dokumentacion te rregullt hipotekor.