Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 270 m2 270.000 Euro (Tregu Elektrik) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/03/2020 13:50

Tirana, business premises 2nd floor, 270 m² 270.000 Euro (Electricity Market)

Selling to the Electric Market. Environmental information: • Floor 2 • Surface area: 270 m2 • Documentation: With Mortgage. The space is empty and has: • Toilet • Investing • Regular cabling • Favorable geographic position • Private elevator • Glass facade • Double glazing • Extensive use possibilities. To visit us please contact us!


Pagesa 270,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik
Lexime 542

Shitet ambjent te Tregu Elektrik. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 • Siperfaqja e ambjentit: 270 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubature e rregullt • Pozicion i favorshem gjeografik • Ashensor privat • Fasade xhami • Dopio xham • Mundesi te shumta shfytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!