america xhardino  

 Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

70,000 Euro id:108795 - Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje ha...

70,000 Euro

23,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

23,000 Euro

2,500,000 Euro Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë Ambienti ndodhet tek Shkolla 11 Janari. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rru

Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (18:28): Ambienti ndodhet tek shkolla 11 janari. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 400 m2 • 2 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i pë...

2,500,000 Euro

17,000 Euro Tirane, shes arredim biznesi Kati 1, 81 m² 17.000 Euro (Rruga e Durresit) Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super i

Tirane, Shes Arredim Biznesi Kati 1, 81 M² 17.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (18:15): Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte i super investuar. disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande. aktualisht me qera 800 euro/muaj. cmimi: 17.000 euro. ...

17,000 Euro

70,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 70.000 Euro (Harry Fulzt) Ambjenti ndodhet tek Harry Fultz. Informacion mbi Ambjentin: •Kati i 0
•Sip

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 45 M² 70.000 Euro (harry Fulzt)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.22 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (18:10): Ambjenti ndodhet tek harry fultz. informacion mbi ambjentin: •kati i 0 •siperfaqa e ambjenti: 45 m2•1 tualet•fasade xhami • sistem aspirimi dhe kondicionimi • qepena automatike • i investuar•me dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

70,000 Euro

110,000 Euro Durres, shes magazine, 650 m² 110.000 Euro (Sukth) Magazina ndodhet ne zonen e Sukthit , rreth 300 mt larg nga Autostrada Tirane-Du

Durres, Shes Magazine, 650 M² 110.000 Euro (sukth)

Zone Periferike | Durres
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (17:36): Magazina ndodhet ne zonen e sukthit , rreth 300 mt larg nga autostrada tirane-durres. sip totale eshte 650 m2. sip e brendshme eshte 450 m2 me lartesi mbi 7 mt , ka edhe oborrin per parkim 200 m2. eshte i pershtatshem per magazinim te mallrave te ndy...

110,000 Euro

23,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (17:18): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

23,000 Euro

700,000 Euro Dyqan ne shitje ne Myslym Shyr Ambient komercial ne shitje ne Myslym Shyr
Ambienti ndodhet buze rruge, me vizi

Dyqan Ne Shitje Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:58): Ambient komercial ne shitje ne myslym shyr ambienti ndodhet buze rruge, me vizibilitet shume te larte. siperfaqe totale 125m2 i organizuar ne dupleks. i pershtatshem per aktivitete te ndryshme : dyqan vererash, dyqan veshjesh, zyre etj. mundesi s...

700,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 52 m² 75.000 Euro (Mine Peza) Ambjenti është i pozicionuar në Rrugen Mine Peza, prane Prokurorise se Tirane

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 52 M² 75.000 Euro (mine Peza)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:58): Ambjenti është i pozicionuar në rrugen mine peza, prane prokurorise se tiranes. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqja e ambjentit : 52 m2. ambjenti disponon: • tualeti • pozicion i favorshëm gjeografik • kubaturë e rregullt...

75,000 Euro

9,000 Euro Ps biznes shitje Ps biznes shitje
6 cifte kolltuqe
6 tv/ 49pol
4 Ps4-pro / 2 Ps4 normal
12 le

Ps Biznes Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:07): Ps biznes shitje 6 cifte kolltuqe 6 tv/ 49pol 4 ps4-pro / 2 ps4 normal 12 leva ne perdorim + 6 te reja ne qese+ karikues levash pakete e plote lojrash! kondicioner + pc + banak i vogel + kasa fiskale- kamera sigurie 9000€ i diskutueshem...

9,000 Euro

250,000 Euro Ambijetn biznesi per shitje, Astir Objekt biznesi per shitje, 124m2, ne Astir, prane karbuarnt Kastratit.
Cmimi:

Ambijetn Biznesi Per Shitje, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:51): Objekt biznesi per shitje, 124m2, ne astir, prane karbuarnt kastratit. cmimi: 250.000 eur ...

250,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

42,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

42,000 Euro

5,500 Euro Dyqan ne shitje rr. e Durresit Shitet dyqan buze rruge kryesore. Ndodhet ne rrugen e Durresit.
Ne katin 0 dhe

Dyqan Ne Shitje Rr. E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:05): Shitet dyqan buze rruge kryesore. ndodhet ne rrugen e durresit. ne katin 0 dhe me fasad te madhe. i pershtatshem per cdo biznes....

5,500 Euro

17,000 Euro Tirane, Shitet Biznesi lokal Kati 0, 81 m² 17.000 Euro (Rruga e Durresit) Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambient

Tirane, Shitet Biznesi Lokal Kati 0, 81 M² 17.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:00): Shitet biznesi, lokal tek "rruga e durrësit". informacion mbi ambientin: • kati 0 me sipërfaqe 81 m2 dhe 46 m2 verandë me leje shfrytëzimi • fasadë me pamje nga rruga • 1 tualet • sistem aspirimi dhe kondicionimi • toalisht i mobiluar ...

17,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (14:52): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

188,500 Euro Shitet,Dyqan,ID 171538,Komuna E Parisit,Cmimi 650 Euro/M2. Komuna e Parisit ne afersi te kompleksit te Stadiumit Dinamo,kopshtit Zoologjik

Shitet,dyqan,id 171538,komuna E Parisit,cmimi 650 Euro/m2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (14:42): Komuna e parisit ne afersi te kompleksit te stadiumit dinamo,kopshtit zoologjik e botanik si dhe shen leonores,buze autostrades dhe rruges dytesore,shitet qender e madhe estetike ne pallat te ri,me sip 290m2 me hipoteke,kati “0” me salle pritje,8...

188,500 Euro

128,000 Euro Shitet Apartament, tek Restorant Durresi Apartament 2+1 ne shitje mbrapa Restorant Durresit. Apartamenti ka nje siperfaq

Shitet Apartament, Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.10.2019 (14:42): Apartament 2+1 ne shitje mbrapa restorant durresit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 + 40 m2 verande, me hipoteke. per me shume informacion na kontaktoni...

128,000 Euro

144,000 Euro Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë.PRI12698 Ambienti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë.pri12698

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (13:58): ...

144,000 Euro

1,236,000 Euro Shitet, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë Ambjenti ndodhet ne zonën e Stadiumit Dinamo, tek Rruga Zef Jubani. Informacion

Shitet, Ambjent, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (13:35): Ambjenti ndodhet ne zonën e stadiumit dinamo, tek rruga zef jubani. informacion mbi ambjentin: •buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambjenti: 412 m2 •open space • fasadë xhami, 100 m2 • 1 tualet • 1 depo • me 4 aksese ne rrugë. i ...

1,236,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori) Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndertimit. I

Tirane, Shitet Biznes Lokali Kati 0, 760 M² 60000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (12:52): Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja brenda : 260 m2 • veranda e jashtme : 500 m2 • dokumentacioni : me hipoteke ku 160 m2 eshte me hipoteke, 135...

60,000 Euro

190,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 205 m² 190.000 Euro (Zogu i Zi) Ambjenti është i pozicionuar tek Zogu I Zi perballe Ringut. Informacion mbi am

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati -1, 205 M² 190.000 Euro (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
205.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (12:43): Ambjenti është i pozicionuar tek zogu i zi perballe ringut. informacion mbi ambjentin : • kati -1 • sipërfaqja e ambjentit: 205 m2 • dokumentacioni • me hipoteke :. ambjenti është bosh dhe disponon: • 1 tualet • i investuar • pozic...

190,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna e Parisit,Tiranë, PRI12744 Ambienti ndodhet perball Eco Market. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit,tiranë, Pri12744

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (12:43): Ambienti ndodhet perball eco market. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambienti: 33m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është i përshtats...

120,000 Euro

91,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 91.000 Euro (Don Bosko) Shitet ambient, tek zona e Don Boskos, . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipë

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 91.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (11:59): Shitet ambient, tek zona e don boskos, . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 70 m2 . disponon: •1 ambient open space • 1 tualete •fasadë xhami.•me hipotekimi •për ta vizituar na kontaktoni! opp12703 cel. : 0697015...

91,000 Euro

335,000 Euro Shitet dyqan tek Astiri Dyqani eshte 182 m2 ne katin 0 buze rruge prane kryqezimit.
Me hipoteke dhe akt

Shitet Dyqan Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
182.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (11:57): Dyqani eshte 182 m2 ne katin 0 buze rruge prane kryqezimit. me hipoteke dhe aktualisht me qira....

335,000 Euro

250,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI AFER QENDRES Shitet ambient biznesi afer qendres, pas 9-katsheve tek Prokuroria e Pergjithshm

Shitet Ambient Biznesi Afer Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (11:25): Shitet ambient biznesi afer qendres, pas 9-katsheve tek prokuroria e pergjithshme . ambienti ka siperfaqe prej 250m2 i organizuar ne 2 ndarje dhe tualet. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe buze rruge. ambienti eshte nje mundesi e mire invest...

250,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

390,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m² 390000 Euro (Rruga e Elbasanit) Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionuar

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 188 M² 390000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (11:24): Shitet ambient tek "rruga e elbasanit". ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. objekti...

390,000 Euro

53,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 23 m² 53.000 Euro (Kompleksi Halili) Shitet ambient tek "Kompleski Halili". Ambienti është i pozicionuar

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 23 M² 53.000 Euro (kompleksi Halili)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (11:20): Shitet ambient tek "kompleski halili". ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 23.5 m2 buzë rrugës kryesore dhe 3 metra i lartë. objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për ta vizituar na kontaktoni! opp12251 ...

53,000 Euro

30,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 40 m² 30.000 Euro (Fresku) Ambjenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Thesarit” prane restorant p

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 40 M² 30.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (11:07): Ambjenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “thesarit” prane restorant pastiçeri “melisa” ambjenti ka orientim jug-lindje dhe siperfaqe totale 40m2 . ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ne vecanti dyqan. disp...

30,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim