biznes ne shitje  

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

41,000 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:50): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

41,000 Euro

130,000 Euro Shitet ambient biznesi me gjith biznes , tek fresku , me 1300€ m² JEPET AMBIENT BIZNESI NE SHITJE
➡️siperfaqe brendshme 195m²+40 m² verande

Shitet Ambient Biznesi Me Gjith Biznes , Tek Fresku , Me 1300€ M²

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
235.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:24): Jepet ambient biznesi ne shitje ➡️siperfaqe brendshme 195m²+40 m² verande e shfrytezueshme ➡️tek rruga e dajtit , buze rruge , 200 m mbi restorant freskun ➡️kati 0 ➡️shitet sic eshte me te gjitha ➡️me certifikate pronesie ...

130,000 Euro

17,000 Euro Ambient biznesi qera ose shitje , tek rruga e Durresit JEPET AMBIENT biznesi ME QERA OSE SHITJE
➡️siperfaqe brendshme 81m² , sipe

Ambient Biznesi Qera Ose Shitje , Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:18): Jepet ambient biznesi me qera ose shitje ➡️siperfaqe brendshme 81m² , siperfaqja jashtme 46m² e pa taksueshme ne bashki ➡️ne rrugen e durresit , afer institucioneve shteterore ➡️cmimi shitje: 17.000 € cmimi qera : 800 €...

17,000 Euro

250,000 Euro Shitet ambient 125m², tek inxh ndertimit , kati 2 buze rruge, JEPET AMBIENT BIZNESI NE SHITJE
➡️siperfaqja: 125m²
➡️ Vendodhja: tek

Shitet Ambient 125m², Tek Inxh Ndertimit , Kati 2 Buze Rruge,

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

10.12.2019 (22:16): Jepet ambient biznesi ne shitje ➡️siperfaqja: 125m² ➡️ vendodhja: tek inxhineria e ndertimit , rruga frosina plaku ➡️kati 2 ➡️me pamje nga rruga ➡️ne proces legalizimi ➡️cmimi : me 2000€/m² i diskutueshem...

250,000 Euro

150,000 Euro Dyqan 132m² ne shitje ,tek astiri DYQAN NE SHITJE
➡️siperfaqja: 132 m²
➡️vendodhja: rruga Loni Rrigori

Dyqan 132m² Ne Shitje ,tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:13): Dyqan ne shitje ➡️siperfaqja: 132 m² ➡️vendodhja: rruga loni rrigori , astir ➡️ne proces legalizimi ➡️cmimi : 150,000€ i diskutueshem ...

150,000 Euro

23,000 Euro Shitet garazhd , 23 m², te stadiumi dinamo, 23 mije€ SHITET GARAZHD
➡️siperfaqja 24 m²
➡️Vendodhja tek stadiumi dinamo , r

Shitet Garazhd , 23 M², Te Stadiumi Dinamo, 23 Mije€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:13): Shitet garazhd ➡️siperfaqja 24 m² ➡️vendodhja tek stadiumi dinamo , rruga grigor heba ➡️ne proces legalizimi ➡️garazhd i mbyllur ➡️cmimi 23,000€ ...

23,000 Euro

24,000 Euro Shiten 2 garazhde vec e vec , tek juridiku , me certifikate pronesie SHITEN 2 GARAZHDE 
➡️SIPERFAQJA 1: 16 m²
➡️SIPERFAQJA 2: 23.8m²
➡

Shiten 2 Garazhde Vec E Vec , Tek Juridiku , Me Certifikate Pronesie

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:11): Shiten 2 garazhde ➡️siperfaqja 1: 16 m² ➡️siperfaqja 2: 23.8m² ➡️me certifikate pronesie ➡️vendodhja : rruga vaso pasha, prapa juridikut(bllok) ➡️aktualisht 80 mije leke te vjetra qera ➡️cmimi: me 1500€/m²...

24,000 Euro

330,000 Euro Shitet ambient biznesi , 90m², nw gjendje pune lokal ,tek sheshi Willson JEPET AMBIENT BIZNESI NE SHITJE
➡️siperfaqja: 90 m²
➡️ Vendodhja: tek

Shitet Ambient Biznesi , 90m², Nw Gjendje Pune Lokal ,tek Sheshi Willson

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:11): Jepet ambient biznesi ne shitje ➡️siperfaqja: 90 m² ➡️ vendodhja: tek sheshi willson ➡️ne gjendje pune , i mobiluar, buze rruge ➡️me pamje nga rruga ➡️me certifikate pronesie ➡️cmimi : 330.000 €...

330,000 Euro

23,000 Euro Shitet dyqan tek zogu i zi , 20 m² , 23 mije€ JEPET AMBIENT BIZNESI NE SHITJE (DYQAN)
➡️siperfaqja: 20.3m²
➡️ Vendo

Shitet Dyqan Tek Zogu I Zi , 20 M² , 23 Mije€

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (22:07): Jepet ambient biznesi ne shitje (dyqan) ➡️siperfaqja: 20.3m² ➡️ vendodhja: zogu i zi afer ringut ➡️kati 0 ➡️cmimi : 23 mije € ...

23,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

82,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 44 m² 82.000 Euro (Komuna e Parisit) Ambjenti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit, prane Lulishtes. Informacion mbi

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 44 M² 82.000 Euro (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (21:23): Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, prane lulishtes. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 44 m2 • fasade xhami • i investuar • disonon 1 tualet • me hipoteke. per ta vizituar na kontaktoni! ...

82,000 Euro

200,000 Euro Shitet, Lokal, Komuna e Parisit, Tiranë, PRI+ 3800 Lokali është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi

Shitet, Lokal, Komuna E Parisit, Tiranë, Pri+ 3800

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (21:16): Lokali është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e brendëshme: 46 m2 • verandë: 70 m2 me leje shfrytëzimi nga bashkia • dokumentacioni:me certifikatë pronësie. • i investu...

200,000 Euro

320,000 Euro Tiranë Bar Për Shitje pranë 21Dhjetori Tiranë, pranë 21Dhjetori, Shitet Bar Lokal  Kati përdhe sipërfaqe 123m2. Ba

Tiranë Bar Për Shitje Pranë 21dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
123.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (19:32): Tiranë, pranë 21dhjetori, shitet bar lokal kati përdhe sipërfaqe 123m2. bari është në gjëndje pune, ndodhet në rrugë dytësore, bllok pallatesh, është në proces hipotekimi cmimi 320.000€. kontakt origjinal real estate, tiranë alba...

320,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi 36 m2,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Ambient Biznesi 36 M2,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (18:14): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (18:14): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

40,000 Euro shitet market shitet market familiar ne gjendje pune me klient te rregullt me pune te ngritur

Shitet Market

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.99 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (18:13): Shitet market familiar ne gjendje pune me klient te rregullt me pune te ngritur shitet per arsye familiare dyqani shitet me gjith mall plus 4 frigorifer dyqani ndodhet mbas shkolles 1 maj sa kalon tynelin qe te lidh me rrugen per tek tregu elektrik c...

40,000 Euro

180,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:35): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

180,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Lokal, Unaza e Re Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: • Buzë rruge

Shitet, Lokal, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:29): Lokali ndodhet ne zonen e unazes se re. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 300 m2 • tualet • fasadë xhami • i investuar • aktulisht në gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke • mundesi shu...

1,000,000 Euro

102,000 Euro Okazion ! Shitet njesi sherbimi ne Kompleksin Mangalem 21, Njësi shërbimi me sipërfaqe 88.1 m2 shumë e përshtatshme për të zhvilluar

Okazion ! Shitet Njesi Sherbimi Ne Kompleksin Mangalem 21,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2.43 KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (17:28): Njësi shërbimi me sipërfaqe 88.1 m2 shumë e përshtatshme për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti. shtrirja e saj lineare, çarjet ne fasadë, afërsia qe ka me rrugën unzaore dhe flukset e levizjes së banorëve e bëjnë atë një njësi të s...

102,000 Euro

96,000 Euro Rast i mire per zhvillimin e cfaredolloj biznesi ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Njësi shërbimi, me sipërfaqe 83.1 m2 shumë e përshtatshme për të zhvillua

Rast I Mire Per Zhvillimin E Cfaredolloj Biznesi Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2.43 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.12.2019 (17:23): Njësi shërbimi, me sipërfaqe 83.1 m2 shumë e përshtatshme për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti. shtrirja e saj lineare, çarjet ne fasadë, afërsia qe ka me rrugën unzaore dhe flukset e levizjes së banorëve e bëjnë atë një njësi të ...

96,000 Euro

690,000 Euro Shitet, Ambjet, Buze rruge, Bllok Shitet, ambjent në zonën e Bllokut, Rruga Sami Frasheri. Informacion mbi Ambj

Shitet, Ambjet, Buze Rruge, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:20): Shitet, ambjent në zonën e bllokut, rruga sami frasheri. informacion mbi ambjentin:• kati 0 buze rruge • siperfaqe 126 m2 • me hipoteke • tualeti • fasade xhami • sistem kondicionimi • zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte zone e ...

690,000 Euro

55,000 Euro Shes dyqan Kati 0, 17 m² 55.000 Euro (Myslym Shyri) Ambjent ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. • Kati 0 • Sipërfaqa 17 m2. Infor

Shes Dyqan Kati 0, 17 M² 55.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:20): Ambjent ndodhet në rrugën myslym shyri. • kati 0 • sipërfaqa 17 m2. informacion mbi ambjentin: • ne fillim te rruges myslym shyri • tualet • mundesi ideale per investim. zone e preferuar per biznes. për ta vizituar na kontaktoni! cel...

55,000 Euro

230,000 Euro Shitet, Ambjent buze rruge, Bllok Shitet ambjent në zonën e BllokutInformacion mbi Ambjentin:• Kati 0 buze rru

Shitet, Ambjent Buze Rruge, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:20): Shitet ambjent në zonën e bllokutinformacion mbi ambjentin:• kati 0 buze rruge • siperfaqe 64 m2 • me hipoteke • tualeti • fasade xhami • zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte zone e aksesushem ne qytet dhe e preferuar per cdo tipolog...

230,000 Euro

160,000 Euro Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri Shitet ambjent në Bulevardin Bajram Curri tek Pallatet Agimi. Informacion mbi

Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:20): Shitet ambjent në bulevardin bajram curri tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 24 m2 • buze rruge • 1 tualet • fasade xhami • disponono hipoteke • mundesi ideale per investim • per nje vizite ne prone na kontakt...

160,000 Euro

700,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 175 m² 700.000 Euro (Qender) Ambjenti ndodhet në Qendër të Tiranës. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 2

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 175 M² 700.000 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:19): Ambjenti ndodhet në qendër të tiranës. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • sipërfaqa e ambjenti: 175 m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • orientim jug-lindje. • pozicion i favorshëm gjeografik. vendndodhja mjaft e mire e ...

700,000 Euro

900,000 Euro Shitet, Ambjent 180m2, 900000 Euro, Myslym Shyr, Tregu Cam Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyr, te hyrja e Tregut Cam.
 Informacion m

Shitet, Ambjent 180m2, 900000 Euro, Myslym Shyr, Tregu Cam

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

10.12.2019 (17:19): Ambjenti ndodhet në rrugën myslym shyr, te hyrja e tregut cam. informacion mbi ambjentin: sipërfaqja: 180 m2. •kati 0, • dy hyrje. • dy hyrje me fasadë xhami. • i pështatshëm për cdo tipologji biznesi. • ndërtim i r...

900,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim