dyqan kopshti sotir noka  

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje
7,000 Euro id:262459 - 🔈 OKAZION ! PAISJE BIZNESI NE SHITJE.

🔈 Okazion ! Paisje Biznesi Ne Shitje.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion ! paisje biznesi ne shitje. 👉[i]biznesi disponon ne gjendje :[/i] - 8 playstation - 7 ps4 - 1 ps3 - 20 leva te reja - 10 ulese profesionale - 3 tavolina gaming - 10 karrige ...

7,000 Euro

500,000 Euro id:51019 - OKAZION: Shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) ne gjendje pune ( Mundesi Investimi)

Okazion: Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia ) Ne Gjendje Pune ( Mundesi Investim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 20m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jash...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Dyqan perball Panorames (Stacioni i Trenit) Rruge Kryesore | i Investuar

Mundesi Investimi: Dyqan Perball Panorames (stacioni I Trenit) Rruge Kryesore | I Investuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.05 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Q2225 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 62m2 - sip neto : 62 m2 - sip shenuar hipoteke : 53 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan n...

250,000 Euro

80,000 Euro Shitet, Dyqan, Selite. PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Irfan Tomini.
Siperfaqja: 51.3 m

Shitet, Dyqan, Selite.

Vasil Shanto | Tirane
2.77 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:54): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet ne rrugen irfan tomini. siperfaqja: 51.3 m2 ndodhet ne katin 0. organizohet ne: open space; tualet. te dhena te tjera: buze rruges dytesore; fasade xhami 11m; qepena; tende; aksesueshmeri me rrugen kryesore te...

80,000 Euro

120,000 Euro SHITET NJESI KOMERCIALE TEK FAKULTETI JURIDIK Shume prane Fakultetit Juridik, ne Rrugen Dora Distria, shitet njesi me siperfaq

Shitet Njesi Komerciale Tek Fakulteti Juridik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (16:54): Shume prane fakultetit juridik, ne rrugen dora distria, shitet njesi me siperfaqe 36m2. ndodhet ne katin 1 te nje ndertimi te viteve te fundit dhe mund te sherbeje per zyre. njesia eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor! bridge35316...

120,000 Euro

50,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 42 m² 50.000 Euro (Rruga Rrapo Hekali) Shitet dyqan në rrugën Rrapo Hekali pranë Kristal Center. Dyqani ndodhet buz

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 42 M² 50.000 Euro (rruga Rrapo Hekali)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.31 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:53): Shitet dyqan në rrugën rrapo hekali pranë kristal center. dyqani ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka një sipërfaqe totale prej 42 m2. dyqani ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të f...

50,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:48): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

450,000 Euro SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE SHESHIT WILSON Ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 82m2.

Shitet Ambient Komercial Prane Sheshit Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.96 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (16:48): Ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore. ka nje siperfaqe prej 82m2. eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, si dhe nje mundesi e mire investimi duke patur parasysh zonen ku ndodhet. prona disponon certifikate pronesie. ...

450,000 Euro

220,000 Euro Shitet Hotel Princ ne Qender te Shkodres Shitet Hotel Princ ne Shkoder.
Hoteli ndodhet ne qender te Shkodres, ngjitur me

Shitet Hotel Princ Ne Qender Te Shkodres

Qender | Shkoder
0.38 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (16:32): Shitet hotel princ ne shkoder. hoteli ndodhet ne qender te shkodres, ngjitur me teatrin "migjeni". hoteli ka 7 dhoma gjumi 1 recepsion 1 dhome lavanderie dhomat jane te gjitha te mobiluara sipas standarteve bashkekohore cdo dhome eshte e pajisu...

220,000 Euro

75,000 Euro Shitet ambjent biznesi , me hipoteke . Adresa : 21 Dhjetori Shitet ambjent biznesi 56 m2 + 30 m2 verande , ne katin zero ne pallat te ri ,

Shitet Ambjent Biznesi , Me Hipoteke . Adresa : 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:46): Shitet ambjent biznesi 56 m2 + 30 m2 verande , ne katin zero ne pallat te ri , me ashensor . ambjenti ofrohet bosh ne gjendje shume te rregullt , ofrohet bosh , i pershtatshem per lokal . ambjenti eshte i organizuar ne nje ambjent dhe nje tuale...

75,000 Euro

460,000 Euro Shitet lokal Ne shitje lokal ne zone shume te mire. Mundesi shume e mire investimi. 

Ka si

Shitet Lokal

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
131.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:15): Ne shitje lokal ne zone shume te mire. mundesi shume e mire investimi. ka siperfaqe 46m2 + 85 m2 verande. aktualisht eshte e dhene me qera 2000euro neto/muaj, me kontrate 10 vjecare. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

460,000 Euro

250,000 Euro Shitet ambjent biznesi te Bulevardi Zogu i Pare. Shitet ambjent biznesi te Bulevardi Zogu i Pare. Ambjenti aktualisht eshte me qe

Shitet Ambjent Biznesi Te Bulevardi Zogu I Pare.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.70 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:03): Shitet ambjent biznesi te bulevardi zogu i pare. ambjenti aktualisht eshte me qera mujore 600€ ne muaj. me vendodhje ne nje nga zonat me te qarkullueshme ambjenti me nje siperfaqe 41m2 eshte shum i pershtatshem per biznese komerciale. cmimi 250000...

250,000 Euro

17,000 Euro id:246039 - 📣 Shitet biznes ne Bllok/CMIM OKAZION.

📣 Shitet Biznes Ne Bllok/cmim Okazion.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.07 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌 shitet biznes ne bllok. biznesi ndodhet ne nje vend mjaft te favorshem dhe me siperfaqe te konsiderueshme per ushtrimin e aktivitetit. objekti i biznesit eshte i mirembajtur dhe me kushte bashkekohor...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

39,500 Euro

170,000 Euro Shitet Dyqan Bar Kafe Piceri i mobiluar luks me arkitekt ne Don Bosko (ID 4171172 ) Property ID : 4171172

Don Bosko, rreshti dyte, shitet lokal-Piceri i mobiluar

Shitet Dyqan Bar Kafe Piceri I Mobiluar Luks Me Arkitekt Ne Don Bosko (id 4171172 )

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (15:03): Property id : 4171172 don bosko, rreshti dyte, shitet lokal-piceri i mobiluar luks me arkitekt ne detaj (shpenzimet per mobilimin dhe rikonstruktimin kane shkuar 150,000 euro), siperfaqe brendshme 90,3 m2 me 20 tavolina, si dhe verande siperface 1...

170,000 Euro

55,000 Euro Shes Ambient Komercial te Gjimnazi Partizani Ambienti eshte 23 meter katror me fasad xhami ne katin 0 buze rruges kryesore

Shes Ambient Komercial Te Gjimnazi Partizani

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.24 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (14:55): Ambienti eshte 23 meter katror me fasad xhami ne katin 0 buze rruges kryesore ... eshte nje nga zonat me levizshmerin me te larte . ...

55,000 Euro

33,000 Euro Shitet/Jepet me qera ambient biznesi ne Bulevard Ambjenti eshte i investuar deri ne detaj
Nje mundesi e persosur investimi 
Shi

Shitet/jepet Me Qera Ambient Biznesi Ne Bulevard

Currilat | Durres
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (14:23): Ambjenti eshte i investuar deri ne detaj nje mundesi e persosur investimi shitet per 33 000 € ose jepet me qera 500 000 all per me shume info mund te na kontaktoni ...

33,000 Euro

566,000 Euro Ambjent Rruga Milto Tutulani Ambjenti ndodhet tek Rruga Milto Tutulani prane Liqenit.
Informacion mbi ambjen

Ambjent Rruga Milto Tutulani

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.15 KM nga qendra
161.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (14:19): Ambjenti ndodhet tek rruga milto tutulani prane liqenit. informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti: 161.7 m2, i investuar, tualete, dushe, aktualisht i dhene me qera dhe funksionon si palester! per me shume informacion apo nje vizite...

566,000 Euro

427,000 Euro Shitet ambient komercial per zyra, Rr. Elbasanit Ne shitje ambient komercial i pershtatshem per zyra, ne Rrugen e Elbasanit. Ambi

Shitet Ambient Komercial Per Zyra, Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (14:03): Ne shitje ambient komercial i pershtatshem per zyra, ne rrugen e elbasanit. ambienti ka siperfaqe totale prej 140 m2, ku 128.5 m2 eshte siperfaqe e brendshme e ambientit dhe 11.5 m2 jane siperfaqe e perbashket. ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

427,000 Euro

229,000 Euro Shitet Hotel 2 Katesh ne Qytetin e Kukesit Shitet Hotel 2 Katesh ne Qytetin e Kukesit me siperfaqe ndertimore 700 m2 dhe 90

Shitet Hotel 2 Katesh Ne Qytetin E Kukesit

Qender | Kukes
0.61 KM nga qendra
700.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (13:42): Shitet hotel 2 katesh ne qytetin e kukesit me siperfaqe ndertimore 700 m2 dhe 900 m2 truall afer qendres se kukesit,ne nje zone ku eshte kruqezimi i rrugeve te qytetit dhe nje zone ne zhvillim. hoteli ka 9 dhoma dhe resorant me kapacitet per 300 pers...

229,000 Euro

55,000 Euro Shitet Dyqan 35 m2 ne Rrugen Petro Nini Luarasi perballe Njesise Administrative nr 2 dhe 3.Titrane Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Petro Nini Luarasi perballe Njesise Administrat

Shitet Dyqan 35 M2 Ne Rrugen Petro Nini Luarasi Perballe Njesise Administrative Nr 2 Dhe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.07 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (13:41): Shitet ambjent biznesi ne rrugen petro nini luarasi perballe njesise administrative nr 2 dhe 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatsh...

55,000 Euro

350,000 Euro Shitet dyqan te rruga e Barrikadave Shitet dyqan te rruga e Barrikadave
Ka nje siperfaqe prej 84 m2
Ndodhet buze r

Shitet Dyqan Te Rruga E Barrikadave

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.63 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (13:23): Shitet dyqan te rruga e barrikadave ka nje siperfaqe prej 84 m2 ndodhet buze rruge kryesore eshte e leshuar me qera 1200 euro/muaji me certifikate te rregullt pronesie cmimi i shitjes 350.000 euro...

350,000 Euro

3,500,000 Euro Shitet godina e njohur si ish-Ambasada Jugosllave ne Rrugen e Durrsit Shitet godina e njohur si ish-Ambasada Jugosllave ne Rrugen e Durrsit. Kjo godin

Shitet Godina E Njohur Si Ish-ambasada Jugosllave Ne Rrugen E Durrsit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
928.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (13:22): Shitet godina e njohur si ish-ambasada jugosllave ne rrugen e durrsit. kjo godine eshte ndertuar ne vitin 1931. ndertesa ka qene nje nga vilat me te njohura dhe me te bukura te tiranes se asaj kohe. harku i mprehte qe mbulon dritaret perben nje eleme...

3,500,000 Euro

52,000 Euro Dyqan ne shitje 65000 euro, 52m2 	
Dyqan ne shitje per vetem 65000 euro. 52m2.
 Ambienti ndodhet ne hyrje te Rr

Dyqan Ne Shitje 65000 Euro, 52m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2.90 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (13:17): dyqan ne shitje per vetem 65000 euro. 52m2. ambienti ndodhet ne hyrje te rruges se deshmorve, shume prane kmy, eshte i nvestuar,me sistem aspirimi,ka fasade xhami,planimeri e rregullt,lartesi 4 m,tualet. mundesi investimi e shkelqyer, eshte i dh...

52,000 Euro

1,000,000 Euro Ambient tregtar ne fier 1200 m 2 Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me h

Ambient Tregtar Ne Fier 1200 M 2

Qender | Fier
69.39 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (13:04): Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, dhe cfaredolloj biznesi tj...

1,000,000 Euro

195,000 Euro Shitet ambjent biznesi , me Hipoteke . Adresa : Pazari i Ri Shitet ambjent biznesi ne katin e dyte te nje pallati te ri . 
Ambjenti ka sipe

Shitet Ambjent Biznesi , Me Hipoteke . Adresa : Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.10.2020 (12:38): Shitet ambjent biznesi ne katin e dyte te nje pallati te ri . ambjenti ka siperfaqe 79.5 m2 , i organizuar ne nje ambjent open space dhe nje tualet . ofrohet bosh ne gjendje shume te mire ,te rregullt . aktualisht eshte i dhene me qira me kontra...

195,000 Euro

35,000 Euro OKAZION për sot dhe nesër! Shitet, Dyqan në “Yzberisht”. OKAZION për sot dhe nesër!
Shitet, Dyqan në “Yzberisht”.
Ambjenti ndodh

Okazion Për Sot Dhe Nesër! Shitet, Dyqan Në “yzberisht”.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.10.2020 (11:42): Okazion për sot dhe nesër! shitet, dyqan në “yzberisht”. ambjenti ndodhet pranë bar unik. disponon fasadë xhami që e bë më të dukshëm, ka tualet. dyqani disponon certifikatë pronësie, sipëfaqe e brendshme 78 m2 dhe verandë 30 m2,...

35,000 Euro

60,000 Euro Shitet,Ambient, Ish Ekspozita OPP17875
Ambienti ndodhet tek Ish Ekspozita. Informacione mbi ambientin :
•S

Shitet,ambient, Ish Ekspozita

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.83 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (11:23): Opp17875 ambienti ndodhet tek ish ekspozita. informacione mbi ambientin : •sipërfaqja 32m2. • kati 0. detaje të tjera : • totalisht i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë mjaft e preferuar për zhvillime bi...

60,000 Euro

480,000 Euro Shitet, Lokal, Qender OPP15994
Lokali ndodhet ne Qender,buze rruges kryesore,prane Muzeut Kombetar.

Shitet, Lokal, Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
103.30 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (11:23): Opp15994 lokali ndodhet ne qender,buze rruges kryesore,prane muzeut kombetar. informacione mbi lokalin : • siperfaqja 46m2. • kati 0. • 70m2 verande. detaje te tjera : • open space. • buze rruges kryesore. • me dokumentacion te r...

480,000 Euro

120,000 Euro Dyqan ne shitje me sip 22 m2 te rruga e Dibres. Dyqan ne shitje me sip 22 m2 te rruga e Dibres.
Ambjenti eshte aktualisht i dhe

Dyqan Ne Shitje Me Sip 22 M2 Te Rruga E Dibres.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.10.2020 (11:14): Dyqan ne shitje me sip 22 m2 te rruga e dibres. ambjenti eshte aktualisht i dhene me qira....

120,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim