dyqan ne shitje ne qender te tiranes  

 Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje
185,000 Euro id:74518 - Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openp...

185,000 Euro

163,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti...

163,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 20 m² 60.000 Euro (bulevardi zhan dark) Shitet ambient, tek "Bulevardi Zhan Dark", . Ambienti ndodhet në kati

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 20 M² 60.000 Euro (bulevardi Zhan Dark)

Brryli | Tirane
0.99 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:41): Shitet ambient, tek "bulevardi zhan dark", . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 20m2 . disponon: •1 ambient open space • 1 tualete •fasadë xhami.• në proces hipotekimi •për ta vizituar na kontaktoni!...

60,000 Euro

33,000 Euro Dyqan me shitje Komuna e Parisit ne Tirane (ID 4171136) Property ID : 4171136

Komuna Parisit, afer kompleksit Dinamo, shitet dyqan, s

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (23:38): Property id : 4171136 komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet. shitet 33000 euro...

33,000 Euro

200,000 Euro OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” 
▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje pune, e cila f

Okazion; Shitet Hostel/ Zona ” Laprakes”

Laprake | Tirane
KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:22): ...

200,000 Euro

1,100,000 Euro 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐎𝐛𝐣𝐞𝐤𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢:𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈- 𝐌𝐚𝐦𝐮𝐫𝐫𝐚𝐬 
Objekti ndodhet në plan të parë të autostradës Tiranë- Mamurras, zonë i

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐎𝐛𝐣𝐞𝐤𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢:𝐀𝐮

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:22): objekti ndodhet në plan të parë të autostradës tiranë- mamurras, zonë industriale me biznese të ndryshme. sip trualli prej 5000 m2, dhe sipërfaqe ndërtimi 2600m2. godina përbëhet nga 3 kt + bodrum i përshtatshëm për showroom/eksp...

1,100,000 Euro

145,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është 145 m²

Shitet Dyqan NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.04.2020 (23:22): Shitet dyqan në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 145 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 145 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241...

145,000 Euro

58,000 Euro Okazion! Shitet  Dyqan 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno tek tregu elektrik Tirane Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative n

Okazion! Shitet Dyqan 35 M2 Ne Rrugen Mihal Grameno Tek Tregu Elektrik Tirane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (21:11): Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloj...

58,000 Euro

270,000 Euro OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes" 
▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të mad

Okazion; Shitet Bar-kafe/ Rruga; " Kavajes"

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎lokali bar- kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të madhe këmbësorësh dhe institucionesh së bashku. ▪︎aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt ndër vite, xhiro mujore e kënaqshme, ▪︎...

270,000 Euro

1,200,000 Euro 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓𝐎 𝐒𝐄𝐑𝐕𝐈𝐒/𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈  Objekti është 2 Kt, me ndërtim prej 1260m2

dhe 4500 m2 truall, lartësi pr

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): Objekti është 2 kt, me ndërtim prej 1260m2 dhe 4500 m2 truall, lartësi prej 4.5 m kati përdhe, ndërsa kt 2 prej 3.5m2. në plan të parë të rrugës kryesore, me leje dalje të miratuar me akses nga autostrada dhe rruga dytësore. biznes ...

1,200,000 Euro

125,000 Euro SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit 
▪︎ Ambjenti ndodhet në kat përdhe, në çertifikatë (Njësi)
▪︎ Am

Shitet: Ambjent Biznesi_zona: Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎ ambjenti ndodhet në kat përdhe, në çertifikatë (njësi) ▪︎ ambjenti funksionion aktualisht për zyrë arkitekture , punime cilësore, e mobiluar. ▪︎ sipërfaqe prej 75m2 e cila është e modifikuar në dubleks. ▪︎ cmimi s...

125,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

1,000,000 Euro SHITET: GODINE 3-KT zona: "Pranë 21 Dhjetorit" 
▪︎Godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli p

Shitet: Godine 3-kt Zona: "pranë 21 Dhjetorit"

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
233.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli prej 700 m² me oborr të madh i rrethuar me mur si dhe mundësi parkimi deri në 15 automjete. ▪︎️kati përdhe me sipërfaqe 233 m², korridor i madh në shpërnda...

1,000,000 Euro

550,000 Euro 𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐆𝐨𝐝𝐢𝐧𝐞̈ 𝟒 𝐊𝐓/ 𝐳𝐨𝐧𝐚; "𝐅𝐫𝐞𝐬𝐤𝐮𝐭" 
Godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korri

𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐆𝐨𝐝𝐢𝐧𝐞̈ 𝟒

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, 1kuzhinë me vehte, me një sip. prej 115m2. kati 1 ka një sip prej 135m2, i përbërë nga 4 dhoma/gazonierë, korridor, dhomë shërbimi si dhe hapë...

550,000 Euro

1,200,000 Euro OKAZION; SHITET HOTEL 4 KT/ ZONA SHENGJIN 
▪︎Godina përbëhet nga 4 kate, me një sipërfaqe trualli prej 2000 m² d

Okazion; Shitet Hotel 4 Kt/ Zona Shengjin

Shengjin | Lezhe
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎godina përbëhet nga 4 kate, me një sipërfaqe trualli prej 2000 m² dhe ndërtimi prej 1280m². ▪︎kati i-rë ka një sipërfaqe prej 300m², dhe ka funksionimin si; recepsion bar/kafe/restorant ▪︎kati i ii-të ka një sip prej 41...

1,200,000 Euro

159,000 Euro Shitet Ambjent biznesi + truall ne Rrugen Myslym  Keta Tirane Shitet Ambient biznesi dhe 220 m2 Truall buze rruges Myslym Keta ne Tirane,ne nj

Shitet Ambjent Biznesi + Truall Ne Rrugen Myslym Keta Tirane

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (18:54): Shitet ambient biznesi dhe 220 m2 truall buze rruges myslym keta ne tirane,ne nje nga zonat e mira per biznes ne tirane. ambjenti eshte i ndare ne 75 m2 dyqane dhe 145 m2 siperfaqe truali pas dyqaneve aktualisht jane 3 dyqane me qera dhe pjesa e pas ...

159,000 Euro

163,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) Tek Rruga e Elbasanit  Shitet Ambient per Lokal/ Restorant  + INVESTIMIN DHE BIZ

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (18:18): Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti ekonomik lokal ne gjendje shume te mire...

163,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (18:07): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 52 m² 80.000 (Rruga 5 Maji) Shitet, ambient tek rruga "5 Maji" Ambienti ndodhet në katin 0 me sip

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 52 M² 80.000 (rruga 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (17:20): Shitet, ambient tek rruga "5 maji" ambienti ndodhet në katin 0 me sipërfaqe 52 m2. organizimi: •open space. detaje të tjera: • me fasade xhami e përshtatshme për dyqane, klinike etj. për ta vizituar na kontaktoni! opp14651 cel. : 0697...

80,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (15:42): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

11,200 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje.
Sipërfaqa totale është

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Kongresi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
14.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (15:42): Shitet ambient biznesi në lagjen kongresi, lushnje. sipërfaqa totale është 14 m². ambienti është në funksion dhe mund të përdoret për zyrë. Çmimi i shitjes është 800 €/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë ...

11,200 Euro

80,000 Euro SUPER OKAZION ne kompleksin rezidencial Magnet! Shitet njesi sherbimi ne pozicion strategjik! Njesi sherbimi me siperfaqe 53.3 m2 e pershtatshme per te zhvilluar lloje te ndr

Super Okazion Ne Kompleksin Rezidencial Magnet! Shitet Njesi Sherbimi Ne Pozicion Strategj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (15:33): Njesi sherbimi me siperfaqe 53.3 m2 e pershtatshme per te zhvilluar lloje te ndryshme aktivitetesh. dyqani ndodhet ne nje kompleks qe akomodon ne hapesiren e tij mbi 1800 familje, cka e ben njesine ideale per te zhvilluar biznesin tuaj....

80,000 Euro

64,000 Euro Super ambient biznesi ne kompleksin Mangalem 21! Njësi shërbimi, me sipërfaqe 55.3 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvill

Super Ambient Biznesi Ne Kompleksin Mangalem 21!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (15:32): Njësi shërbimi, me sipërfaqe 55.3 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvilluar cdo lloj aktiviteti. tualeti është i pozicionuar në mënyrë të tillë pa cënuar pjesën tjetër të hapsirës, dhe pranë tij është pozicionuar e vetmja kolon...

64,000 Euro

70,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është 140 m

Shitet Dyqan NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (13:51): Shitet dyqan në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 140 m² e ndarë në 2 ambiente me nga 70 m² me 2 tualete. ambienti ka lokacion të favorshëm pranë rrugës shëtitorja e palmave. shitet me çmimin prej 500€/m². për m...

70,000 Euro

57,000 Euro Dyqan per shitje ne Rrugen e Durresit, prane Bar Kafe Brilantit(ID 4171135 ) Property ID : 4171135

Rruga Durresit, prane Bar Kafe Brilantit, shitet ambjen

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Durresit, Prane Bar Kafe Brilantit(id 4171135 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (10:50): Property id : 4171135 rruga durresit, prane bar kafe brilantit, shitet ambjent dyqani, bosh, tualet, siperfaqe 18 m², kati perdhe, me hipoteke, fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge, orientim me diell. shitet 57,000 euro...

57,000 Euro

83,000 Euro Zyre per shitje ne zonen e Astirit prane Big Market ne Tirane (ID 4161015 ) Property ID : 4161015

Astir, prane Big Market, shitet ambjent per zyre ( njes

Zyre Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Big Market Ne Tirane (id 4161015 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.04.2020 (10:49): Property id : 4161015 astir, prane big market, shitet ambjent per zyre ( njesi ) ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², me hipoteke, kati i 2 me ashensore, tualet, buze rruge, aktualisht i dhen me qera, mundesi shume e mire investimi. cmimi i shitj...

83,000 Euro

10,000,000 Leke OKAZION SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN 10 KORÇË Shitet ambjent biznesi në lagjen 10 Korçë me sipërfaqe 243m² i pozicionuar

Okazion Shitet Ambjent Biznesi NË Lagjen 10 KorÇË

Zone Periferike | Korce
KM nga qendra
243.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (10:45): Shitet ambjent biznesi në lagjen 10 korçë me sipërfaqe 243m² i pozicionuar në katin e parë të një pallati të ri. ambjenti është i përshtatshëm për magazinë dhe shumë aktivitete të tjera. ambjenti shitet me një cmim okazion 10,000...

10,000,000 Leke

120,000 Euro ''Myslym Shyri'' Shitet dyqan. Shitet dyqan ne zonen me te mire ne Tirane , i pozicionuar buze rruge.
I persht

''myslym Shyri'' Shitet Dyqan.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (10:42): Shitet dyqan ne zonen me te mire ne tirane , i pozicionuar buze rruge. i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti. dyqani i pajisur me vetrate xhami per mundesi reklamimi. per nje vizite ne prone na kontaktoni....

120,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim