dyqane dhe lokale ne shitje  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
185,000 Euro id:74518 - Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openp...

185,000 Euro

163,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti...

163,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

163,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) Tek Rruga e Elbasanit Shitet Ambient per Lokal/ Restorant + INVESTIMIN DHE BIZ

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (18:30): Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti ekonomik lokal ne gjendje shume te mire...

163,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (18:05): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

90,000 Euro Shiten 2 dyqane tek pallati me shigjeta Shiten 2 dyqane në zonën e Pallati me Shigjeta.Informacion mbi Ambjentet : •

Shiten 2 Dyqane Tek Pallati Me Shigjeta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (15:17): Shiten 2 dyqane në zonën e pallati me shigjeta.informacion mbi ambjentet : • sipërfaqja 30m2 njëri dhe 32m2 tjetri • kati 1• pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollshme • i përshtatshëm për biznese të ndryshme • i inv...

90,000 Euro

111,000 Euro Rast i mire per zhvillimin e biznesit tuaj ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit! Njesi sherbimi me siperfaqe 73.4 m2 ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, e

Rast I Mire Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj Ne Kompleksin Magnet, Prane 21 Dhjetorit!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (14:41): Njesi sherbimi me siperfaqe 73.4 m2 ne kompleksin magnet, prane 21 dhjetorit, e pershtatshme per te zhvilluar lloje te ndryshme aktivitetesh. pozicioni i saj strategjik dhe dhe fakti qe kompleksi eshte 100% i banueshem e bejne kete njesine ideale per...

111,000 Euro

880,000 Euro Shitet ambient biznesi ne qender te Kamzes! Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te Kamzes!
Truall 2700m2
Nder

Shitet Ambient Biznesi Ne Qender Te Kamzes!

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.04.2020 (13:48): Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te kamzes! truall 2700m2 ndertese 1800m2 (4×450 parkim 2 oborre ngrohje centrale salle 300m2 nje mundesi e mire investimi ne biznes. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

880,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (13:48): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

23,000 Euro Elbasan, shes ambjent biznesi Kati 1, 29 m² , Elbasan (Future Home Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar ne Elbasan, prane kryqezimit Dinamo, ne qender. Inf

Elbasan, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 29 M² , Elbasan (future Home Ali Demi)

Qender | Elbasan
32.89 KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (13:26): Ambjenti eshte i pozicionuar ne elbasan, prane kryqezimit dinamo, ne qender. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • siperfaqja e ambjentit: 29 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar • ...

23,000 Euro

1,000,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 fier OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2 Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (12:54): Okazion shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore...

1,000,000 Euro

10,500,000 Leke SHITET AMBJENT BIZNESI + TRUALL, KORÇË. Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 Nëntori, Korçë.
Ambjen

Shitet Ambjent Biznesi + Truall, KorÇË.

Qender | Korce
KM nga qendra
146.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (11:37): Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 nëntori, korçë. ambjenti përfshin pjesën e biznesit me te gjitha arredimet bashkëkohore dhe gjithashtu me hapsirën përpara dhe anash tij me sipërfaqe totale 146 m2 prona është në rru...

10,500,000 Leke

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

27,000 Euro SHITET DYQAN NË CITY CENTER, KORÇË Shitet ambient biznesi tek City Center, Korçë. Ambienti është 54 m², ndodhe

Shitet Dyqan NË City Center, KorÇË

Qender | Korce
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (11:37): Shitet ambient biznesi tek city center, korçë. ambienti është 54 m², ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin 1. ka vendodhje perfekte për aktivitete biznesi të ndryshme. shitet 500€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në p...

27,000 Euro

312,000 Euro Shitet, Ambjent, 21 Dhjetori, Tiranë. 312,500 € ID: PRI15236 Ambienti ndodhet në zonën e 21 - Dhjetorit.

Informacion mbi Ambientin:
•

Shitet, Ambjent, 21 Dhjetori, Tiranë. 312,500 € Id: Pri15236

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (11:37): Ambienti ndodhet në zonën e 21 - dhjetorit. informacion mbi ambientin: • kati 1 • sipërfaqja e ambientit: 125 m2 • 1 tualet cilësime të tjera: • fasadë xhami 2 m • i investuar • mundesi shumë e mirë investimi. • aktualish...

312,000 Euro

1,128,500 Euro Shitet,Kapanon,Marikaj,Future Home Real Estate(future15161) Shitet Kapanon.
Kapanoni ndodhet në zonën e Marikaj,ka sipërfaqje totale tok

Shitet,kapanon,marikaj,future Home Real Estate(future15161)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (10:42): Shitet kapanon. kapanoni ndodhet në zonën e marikaj,ka sipërfaqje totale toke 5000m2 nga ku 2257m2 është kapanoni,ka dimensione 60 m gjatësi me 38 m gjerësi. kapanoni është i përbërë nga kubaturë e rregullt me shpërndarje në zyra që...

1,128,500 Euro

70,000 Euro SHITET DYQAN TEK ISH S.M.T, KORÇË Shitet dyqan me sipërfaqe 90 m² tek ish S.M.T në Korçë.
Ambjenti mund të

Shitet Dyqan Tek Ish S.m.t, KorÇË

Zone Periferike | Korce
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (10:09): Shitet dyqan me sipërfaqe 90 m² tek ish s.m.t në korçë. ambjenti mund të përdoret për zyra, dyqan, servis makinash etj. prona ndodhet afër rrugës kryesore dhe është lehtësisht e frekuentueshme. shitet me çmim : 70.000 euro/total, i ne...

70,000 Euro

110,000 Euro Shitet magazine 310 m2 kati -1 Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,përballë Karburant &qu

Shitet Magazine 310 M2 Kati -1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
310.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (09:20): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,përballë karburant "gega oil". informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 310m2 • kati -1 • me hipotekë • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për magazinë. për...

110,000 Euro

190,000 Euro Shitet Ambient Biznesi Tek Gjykata (ish ekspozita) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Gjykatës ,pranë ish Ekspozitës. I

Shitet Ambient Biznesi Tek Gjykata (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (09:19): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e gjykatës ,pranë ish ekspozitës. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 34.5 m2 • kati 0 • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollshme • me hipotekë • i përshtatshëm për bi...

190,000 Euro

57,000 Euro Shitet ambient biznesi tek 2 rotondot ne Astir Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. I

Shitet Ambient Biznesi Tek 2 Rotondot Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.04.2020 (09:19): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 44.2m2 • kati 0 • me hipotekë • pozicion i favorshëm gjeografik • fasadë xhami • pamje nga bulevardi i ri • aktu...

57,000 Euro

40,900 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.04.2020 (00:30): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

40,900 Euro

220,000 Euro Shitet, Lokal, Myslym Shyri, Tiranë 220.000 Euro. Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, në zonën e My

Shitet, Lokal, Myslym Shyri, Tiranë 220.000 Euro.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:35): Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, në zonën e myslym shyrit. ambjenti ndodhet buzë rruge, ka një sipërfaqe të brendshme prej 70 m2 dhe një verandaë të shfrytëzueshme. lokali ka punime shumë të mira, i veshur ...

220,000 Euro

35,000 Euro Shitet, Ambient, Fresku Ambienti ndodhet ne Fresk, ne Rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi ambientin:

Shitet, Ambient, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:11): Ambienti ndodhet ne fresk, ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi ambientin: • kati 0 • siperfaqja e ambientit : 77 m2 • siperfaqja e verandes: 20 m2 ambienti disponon: • 1 tualet • fasade xhami • sistem kondicionimi • lokacion te fav...

35,000 Euro

18,000 Euro SHITET vend parkimi ne katin -2, Pallati te Shitet vend parkimi ne katin (-2) te pallati te "Galeria" - ish Kinema

Shitet Vend Parkimi Ne Katin -2, Pallati Te

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:11): Shitet vend parkimi ne katin (-2) te pallati te "galeria" - ish kinema "17 nentori". hyrja ne parkim behet nga rampa ne rrugen "bardhok biba".me hipoteke! perfitoni nga kjo mundesi per te patur vendin tuaj te parkimit ne qender te tiranes. na kon...

18,000 Euro

220,000 Euro Shitet Ambient Biznesi Fresku  Shitet ambient biznesi ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Informacion mbi a

Shitet Ambient Biznesi Fresku

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:10): Shitet ambient biznesi ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 195m2 • pozicionuar ne katin 0 • orientim jug • me hipotek e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. • lokacion i f...

220,000 Euro

58,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 68 m² 58.000 Euro (Fresku)plus11648 Shitet ambjent biznesi ne zonen e Freskut, ne zone te preferuar dhe buze rruge.A

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 68 M² 58.000 Euro (fresku)plus11648

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (20:20): Shitet ambjent biznesi ne zonen e freskut, ne zone te preferuar dhe buze rruge.ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0.ka orientim jug dhe siperfaqe totale 68m2 .ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.i pershtatshem per aktiv...

58,000 Euro

20,000 Euro Shitet, ,Biznes, Bllok  PRI15184 Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut, Rruga "Ibrahim Rrugova".
Infor

Shitet, ,biznes, Bllok Pri15184

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (19:43): Ambjenti ndodhet në zonën e bllokut, rruga "ibrahim rrugova". informacion mbi biznesin: aktualisht është mensë buzë rruge sipërfaqja e ambientit: 79 m2 1tualeti investuar i mobiluar sistem aspirim kondicionim mundesi shumë e mirë inv...

20,000 Euro

550,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (19:06): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

550,000 Euro

185,000 Euro Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate) Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgja

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (19:05): Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. lokacioni eshte perfekt...

185,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim