dyqane ne elbasan  

 Online 27 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 27 lexues | 3 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

200,000 Euro id:74518 - Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale .

Buze Rruges “dritan Hoxha” Shiten Dy Ambjente Komerciale .

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

buze rruges “dritan hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m². ambjenti eshte open space dhe ka gjithe faqen qe es...

200,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

200,000 Euro Shitet ambient biznesi (lokal) ne bllok Ambienti ndodhet ne rrugen Vaso Pasha buze rruge kryesore, ka nje siperfaqe rret

Shitet Ambient Biznesi (lokal) Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.76 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:40): Ambienti ndodhet ne rrugen vaso pasha buze rruge kryesore, ka nje siperfaqe rreth 60 m2 dhe rreth 10 m2 verande. shitet me nje cmim shume te mire per zonen dhe eshte nje prone shume e mire per cdo lloj aktiviteti. per detaje kontaktoni 0694004129...

200,000 Euro

178,000 Euro Shitet dyqan afer myslym shyrit Ambienti eshte i ndare ne dy situata, njera pjese eshte dyqan me fasade xhami dh

Shitet Dyqan Afer Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (16:39): Ambienti eshte i ndare ne dy situata, njera pjese eshte dyqan me fasade xhami dhe me nje qira prej shume vitesh dhe tjetra eshte ambient garsoniere e cila edhe kjo shfrytezohet me qira me airbnb. ambienti eshte 60.1m2 siperfaqe neto dhe 12m2 proces ...

178,000 Euro

12,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 20 m² 12.000 Euro (Selvia) Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e Selvise. Informacion mbi garazhin: •	Ka

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² 12.000 Euro (selvia)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:34): Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e selvise. informacion mbi garazhin: • kati -1 • siperfaqja : 20 m2. garazhi disponon: • hapesire e bollshme • i investuar • i organizuar mire • ashensor • ndodhet ne nje pallat te ri • dere auroma...

12,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 60.000 Euro (Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, ne rrugen “Idriz Dollaku”

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 60.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:34): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, ne rrugen “idriz dollaku”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 70 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe disponon...

60,000 Euro

430,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m² 430.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 
Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionu

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 188 M² 430.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (16:15): shitet ambient tek "rruga e elbasanit". ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. objek...

430,000 Euro

200,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willsonit, buze rruge . Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.96 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:01): Ambjenti ndodhet tek sheshi willsonit, buze rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 80 m2 • fasade xhami • i investuar • 1 tualet • i pajisur me çertifikate pronesie. per ta vizituar na kontaktoni!...

200,000 Euro

220,000 Euro Tirane, shes bar-kafe i kompletuar,172 m² 220.000 Euro (Pallati me Shigjeta) Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati me Shigjeta. 

Vendodhj

Tirane, Shes Bar-kafe I Kompletuar,172 M² 220.000 Euro (pallati Me Shigjeta)

Tjeter zone | Tirane
2.48 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (15:46): Shitet bar-kafe ne bulevardin bajram curri,tek pallati me shigjeta. vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte lëvizjeje, jep mundesine per rritjen e klienteles. sipërfaqe të brendshme prej 172 m2 dhe një verandë të shfrytëzueshme 8...

220,000 Euro

800,000 Euro Shitet,Ambjent,Jordan Misja Shitet ambjent në Rrugen Jordan Misja. Ambjenti është i pozicionuar në katin

Shitet,ambjent,jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.73 KM nga qendra
354.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (15:04): Shitet ambjent në rrugen jordan misja. ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe te brendshme 289 m2 dhe 65 m2 siperfaqja e verandes. ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. dyqani është buze rruge dhe ka 27 metra...

800,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
7.01 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:52): Shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltuara. ajo mund te perdoret s...

320,000 Euro

16,000 Euro id:29407 - Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e Kavajes)

Shitet Garazh (16 M2) Me Dokumentacion Te Rregullt (te Pallatet Deliorgji - Rr. E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet garazh 16 m2 me dokumentacion te rregullt (te pallatet deliorgji - rr. e kavajes) i pershtatshem per 2 makina q936 te dhenat e ndarjes: .garazhd - 1 garazhd 16.1 m2 karakteristika: garazhd...

16,000 Euro

75,000 Euro SUPER OKAIZON,SHITET AP 2+1+V NE '' DON BOSKO '' Shitet Apartament 2+1+VERANDE ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,ne zonen

Super Okaizon,shitet Ap 2+1+v Ne '' Don Bosko ''

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

24.06.2019 (14:46): Shitet apartament 2+1+verande ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,ne zonen e don boskos perballe kishes ne nje rruge dytesore. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire. pallati ne te cilin apartamenti ndodhet ka punime tejet c...

75,000 Euro

200,000 Euro OKAZION,SHITET AMBIENT NE ZONEN E '' FRESKUT '' Shitet Ambient ne zonen e Freskut,perballe Restorant Freskut.
Ambienti ka nje p

Okazion,shitet Ambient Ne Zonen E '' Freskut ''

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:46): Shitet ambient ne zonen e freskut,perballe restorant freskut. ambienti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 1. ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme per shkak dhe te fasades se xhamit. siperfaqja eshte 260m2 me hipot...

200,000 Euro

375,000 Euro SHITET AMBIENT NE QENDER NXITONIII Shitet Ambient ne qender te Tiranes,tek 15 katshi,buze rruges kryesore.
Ambient

Shitet Ambient Ne Qender Nxitoniii

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (14:46): Shitet ambient ne qender te tiranes,tek 15 katshi,buze rruges kryesore. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka pamje nga rruga. pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte me cilesori i zones. ambienti eshte i pershtatshem per zyra,klinike dentare et...

375,000 Euro

114,000 Euro SHITET AMBIENT TEK '' KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 3 '' Shitet Ambient ne nje nga Komplekset me te kerkuara ne TIRANE, tek KOMPLEKSI TOW

Shitet Ambient Tek '' Kompleksi Tower Bridge 3 ''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:45): Shitet ambient ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane, tek kompleksi tower bridge 3 prane oxhakut. ambienti eshte i pertshtatshem per cdo lloj biznesi. siperfaqja eshte 114m2. ( ne proces hipotekimi ) cmimi eshte 114.000 euro ose ndryshe 1...

114,000 Euro

255,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ' RRUGA MYSLYM SHYRI ' Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane KARBURANT

Shitet Ambient Biznesi Tek ' Rruga Myslym Shyri '

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:45): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,prane karburantit tek rruga myslym shyri. ambienti eshte dhene aktulisht me qera per vleren 110.000 lek. mund te shihet si nje mundesi e mire investimi. siperfaqja eshte 26m2 me hipo...

255,000 Euro

498,750 Euro Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te Tiranes. Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te Tiranes.

Shitet bizn

Shitet Njesia Tregtare (restoranti + Prona), Ne Zemer Te Tiranes.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:45): Shitet njesia tregtare (restoranti + prona), ne zemer te tiranes. shitet biznesi, ne zonen e shallvareve, me nje historik shume vjeçar, me nje siperfaqe prej 142.5 m2. njesia eshte ne gjendje pune, i dhene me qera, si restorant kinez, me nje kont...

498,750 Euro

160,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NE ZONEN E '' FRESKUT '' Shitet Ambient Biznesi 2 Katsh buze rruges se thesarit tek HIPO MARKET ne zonen

Shitet Ambient Biznesi Ne Zonen E '' Freskut ''

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
205.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:45): Shitet ambient biznesi 2 katsh buze rruges se thesarit tek hipo market ne zonen e freskut te lulishtja. ambienti eshte i ndare ne 2 kate dhe perdoret si lokal ku dhe mund te argetohen femijet per shkak te lodrave qe disponon. lokali punon prej vite...

160,000 Euro

65,000 Euro Shitet Dyqani Kompleksi MAGNET Okazion dyqani i fundit ne kompleksin Magnet. Ndodhet ne cepin e objektit qe e b

Shitet Dyqani Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:39): Okazion dyqani i fundit ne kompleksin magnet. ndodhet ne cepin e objektit qe e ben shum strategjik si njesi sherbimi. kompleksi ka mbi 5.000 banore dhe pritet te ndertohet perseri perball dyqanit. i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh por edhe ...

65,000 Euro

150,000 Euro Komuna Parisit shitet Biznesi  Shitet lokal te Komuna Parisit  , ndodhet ne katin 0, me siperfaqe te brendeshme

Komuna Parisit Shitet Biznesi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (14:35): Shitet lokal te komuna parisit , ndodhet ne katin 0, me siperfaqe te brendeshme prej 85m2 dhe lartesi 4.5m. i shfrytezueshem dhe kati i dyte, 2 tualete. siperfaqe e jashtme (veranda) 70m2 . me klientele te ngritur , dhe dokumentacion te plote hipote...

150,000 Euro

49,000 Euro Te Globe Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Te Globe Ne Rrugen e Kavajes, Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial

Te Globe Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (14:34): Te globe ne rrugen e kavajes, ne nje zone strategjike, shitet ambjent komercial per biznes! ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh. ambjenti ka siperfaqe neto 30 m2 dhe bruto 38 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe...

49,000 Euro

60,000 Euro Okazion dyqan te Ish Parku. Shitet dyqan ne zonen  e ish parkut me cmim okazion. Me dokumentacion te rregull

Okazion Dyqan Te Ish Parku.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.96 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (14:30): Shitet dyqan ne zonen e ish parkut me cmim okazion. me dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

60,000 Euro

800,000 Euro Tirane, shes lokal 1.025 m² 800.000 Euro (PEZE) Lokali ndodhet në "Pezë". Godina ka strukturë 2 katëshe me sipërf

Tirane, Shes Lokal 1.025 M² 800.000 Euro (peze)

Zone Periferike | Tirane
10.24 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (14:14): Lokali ndodhet në "pezë". godina ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 1025m2 dhe 4000 m2 truall . ambienti është i organizuar në 2 salla , 2 kuzhina, 5 tualete, 2 magazina, 2 stalla lokali aktualish është në gjendje pune, është ...

800,000 Euro

40,000 Euro Shitet, Biznes, Don Bosko, Tiranë Lokali është i pozicionuar në zonën Don Bosko. Informacion mbi Biznesin •

Shitet, Biznes, Don Bosko, Tiranë

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (13:50): Lokali është i pozicionuar në zonën don bosko. informacion mbi biznesin • kati 0 • sipërfaqa e brendëshme: 150m2 • verandë 150 m2 me leje shfrytzimi • i investuar • mobilim i ri • i veshur me fasadë xhami • sistem ngrohje ftohje...

40,000 Euro

110,000 Euro id:127798 - Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Ibrahim Rugova

Okazion Tek Blloku, Shitet Ambjent Per Biznes, 55 M2, Afer Rruges Kryesore Ibrahim Rugova

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tirane, zona e bllokut, rr. ibrahim rugova, mes xheko imperial dhe librit universitar, shitet apartament kati 0, me hyrje indipendente, i dallueshem dhe me akses komod nga rruga kryesore (10 metra), ngjitu...

110,000 Euro

85,000 Euro Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial. Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambj

Prane Rruges Se Kavajes, Ne Nje Nga Komplekset Me Cilesore Te Zones, Shitet Ambjent Komerc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (13:43): Prane rruges se kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te ...

85,000 Euro

20,000 Euro Shitet biznesi, Kompleksi Usluga Shitet biznesi me nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2, 70 m2 ne katin e siper

Shitet Biznesi, Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.68 KM nga qendra
228.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (12:46): Shitet biznesi me nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2, 70 m2 ne katin e siperm dhe 50 m2 verande. biznesi ka ambient piceri dhe kuzhine te kompletuar me te gjitha pajisjet. ka nje xhiro ditore standarte. cmimi: 20000 euro, qeraja e arsyeshme....

20,000 Euro

188,500 Euro OKAZION,SHITET AMBIENT TEK MBIKALIMI I KOMUNES OKAZION,Shitet Ambient Biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE, tek MB

Okazion,shitet Ambient Tek Mbikalimi I Komunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (12:18): Okazion,shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, tek mbikalimi i '' komunes se parisit '' buze rruges. ambienti eshte i mbyllur dhe i kompletuar me te gjitha orendite e nevojshme dhe ka nje investim prej 40.000 eurosh. ambi...

188,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim