dyqane ne shitje ne tirane sot  

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje
185,000 Euro id:74518 - Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openp...

185,000 Euro

163,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti...

163,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

700,000 Euro OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES” 
⭕#PRONEEKSLUZIVE E PRIME AGENCY

Godina përbëhet nga 3 kate dhe ndodhet

Okazioni Vitit ‼: Shitet Godinë Biznesi 3kt “durres”

Qender | Durres
KM nga qendra
257.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (22:39): ⭕#proneeksluzive e prime agency godina përbëhet nga 3 kate dhe ndodhet në afërsi të portit në durrës, pranë bankës kombëtare. Është ndërtuar në vitin 1943 nga inxhinierë italianë, e rikonstruktuar kohët e fundit. tipologjia e ...

700,000 Euro

40,900 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (19:24): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

40,900 Euro

550,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (19:08): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

550,000 Euro

185,000 Euro Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate) Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgja

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (19:06): Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. lokacioni eshte perfekt...

185,000 Euro

180,000 Euro SHITET KAPANON NE ZONEN E LAPRAKES! Kapanoni ndodhet ne zonen e Laprakes. Ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbulua

Shitet Kapanon Ne Zonen E Laprakes!

Laprake | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (14:53): Kapanoni ndodhet ne zonen e laprakes. ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbuluar. ka lartesi mbi 9 m. ndodhet mbi nje toke me siperfaqe prej 800 m2. nodhet ne nje zone te rrethuar dhe te ruajtur 24 ore me roje. eshte nje mundesi shume e mire per biz...

180,000 Euro

360,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE PERBALLE EKSPOZITES! Shitet dyqan perball ish ekspozites buze rruge ne katin zero me fasade xhami te

Ambjent Komercial Per Shitje Perballe Ekspozites!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (14:38): Shitet dyqan perball ish ekspozites buze rruge ne katin zero me fasade xhami te konsiderueshme. ambjenti eshte open space dhe eshte i dhene me qira afatgjate. bejeni tuajen kete super mundesi investimi. per me shume informacione ju ftojme te na ...

360,000 Euro

23,000 Euro SUPER OKAZION te Kompleksi AnA! Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 58 m2. Pozicionimi i tij eshte i favorshem pe

Super Okazion Te Kompleksi Ana!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.04.2020 (12:40): Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 58 m2. pozicionimi i tij eshte i favorshem per cdo tip biznesi. dyqani disponon certifikate te rregullt pronesie....

23,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.04.2020 (11:57): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

20,000 Euro Shitet, ,Biznes, Bllok  PRI15184 Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut, Rruga "Ibrahim Rrugova".
Infor

Shitet, ,biznes, Bllok Pri15184

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (11:42): Ambjenti ndodhet në zonën e bllokut, rruga "ibrahim rrugova". informacion mbi biznesin: aktualisht është mensë buzë rruge sipërfaqja e ambientit: 79 m2 1tualeti investuar i mobiluar sistem aspirim kondicionim mundesi shumë e mirë inv...

20,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

250,000 Euro Lokal ne shitje tek Std Dinamo Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. I saporestauruar me nje verandë te

Lokal Ne Shitje Tek Std Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (10:58): Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. i saporestauruar me nje verandë te shfrytëzueshme. kubature e larte. pozicion i favorshëm për shume lloje biznesesh....

250,000 Euro

950,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 765 m² 950.000 Euro (Kodra e Diellit) Ambjent është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 765 M² 950.000 Euro (kodra E Diellit)

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (10:44): ...

950,000 Euro

70,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 72 m² 70.000 (Rruga E Kavajes) Ambjenti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Kavajes, te Rruga “Naim Frasheri”.

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 72 M² 70.000 (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (10:04): Ambjenti eshte i pozicionuar ne rrugen e kavajes, te rruga “naim frasheri”. informacion mbi ambjentin: •kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 72 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • pallat...

70,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (09:26): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

80,000 Euro Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro Shitet Garazh,
Kati -1
Siperfaqe 320 m2
Cmimi 80.000 euro.
Lartesia 2.7 ml

Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (09:23): Shitet garazh, kati -1 siperfaqe 320 m2 cmimi 80.000 euro. lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise. kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi...

80,000 Euro

70,000 Euro SHITET DYQAN TEK ISH S.M.T, KORÇË Shitet dyqan me sipërfaqe 90 m² tek ish S.M.T në Korçë.
Ambjenti mund të

Shitet Dyqan Tek Ish S.m.t, KorÇË

Zone Periferike | Korce
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.04.2020 (09:19): Shitet dyqan me sipërfaqe 90 m² tek ish s.m.t në korçë. ambjenti mund të përdoret për zyra, dyqan, servis makinash etj. prona ndodhet afër rrugës kryesore dhe është lehtësisht e frekuentueshme. shitet me çmim : 70.000 euro/total, i ne...

70,000 Euro

10,500,000 Leke SHITET AMBJENT BIZNESI + TRUALL, KORÇË. Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 Nëntori, Korçë.
Ambjen

Shitet Ambjent Biznesi + Truall, KorÇË.

Qender | Korce
KM nga qendra
146.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.04.2020 (09:17): Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 nëntori, korçë. ambjenti përfshin pjesën e biznesit me te gjitha arredimet bashkëkohore dhe gjithashtu me hapsirën përpara dhe anash tij me sipërfaqe totale 146 m2 prona është në rru...

10,500,000 Leke

27,000 Euro SHITET DYQAN NË CITY CENTER, KORÇË Shitet ambient biznesi tek City Center, Korçë. Ambienti është 54 m², ndodhe

Shitet Dyqan NË City Center, KorÇË

Qender | Korce
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.04.2020 (09:17): Shitet ambient biznesi tek city center, korçë. ambienti është 54 m², ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin 1. ka vendodhje perfekte për aktivitete biznesi të ndryshme. shitet 500€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në p...

27,000 Euro

68,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, shitet ambient komercial ne kati

Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.04.2020 (01:13): Ne rrugen don bosko, pa vajtur tek vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire 'open space' dhe nje tualet. vetrata e xhamit sa gjithe gjeresia e ambientit ju mundeson brendimin ...

68,000 Euro

163,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) Tek Rruga e Elbasanit Shitet Ambient per Lokal/ Restorant + INVESTIMIN DHE BIZ

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (18:17): Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti ekonomik lokal ne gjendje shume te mire...

163,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (18:06): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

1,000,000 Euro OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazion Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:48): Okazion shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore...

1,000,000 Euro

190,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 205 m² 190.000 Euro (Zogu i Zi) Ambjenti eshte i pozicionuar tek Zogu I Zi perballe Ringut. Informacion mbi ambj

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati -1, 205 M² 190.000 Euro (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
205.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:13): Ambjenti eshte i pozicionuar tek zogu i zi perballe ringut. informacion mbi ambjentin : • kati -1 • siperfaqja e ambjentit: 205 m2 • dokumentacioni • me hipoteke :. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • 1 tualet • i investuar • pozicion g...

190,000 Euro

165,000 Euro Shitet, Ambjent Biznesi, Ish Kinema 17 Nentori Ambjenti ndodhet ne ambjentet e Ish Kinema 17 Nentorit, rruga e Barrikadave.
 I

Shitet, Ambjent Biznesi, Ish Kinema 17 Nentori

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.63 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.04.2020 (16:58): Ambjenti ndodhet ne ambjentet e ish kinema 17 nentorit, rruga e barrikadave. informacion i pergjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 66 m2. • kati 2 . detaje te tjera : • pamje nga rruga kryesore. • fasade xhami. ...

165,000 Euro

33,000 Euro Dyqan me shitje Komuna e Parisit ne Tirane (ID 4171136) Property ID : 4171136

Komuna Parisit, afer kompleksit Dinamo, shitet dyqan, s

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (11:31): Property id : 4171136 komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet. shitet 33000 euro...

33,000 Euro

70,000 Euro Super Okazion! Shitet Dyqan ne Qytetin Studenti! Nxitoni për të përfituar nga ky Okazion i limituar në kohë‼️
Njësi sh

Super Okazion! Shitet Dyqan Ne Qytetin Studenti!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.04.2020 (21:56): Nxitoni për të përfituar nga ky okazion i limituar në kohë‼️ njësi shërbimi pranë qytetit studenti, e përshtatshme për biznesin tuaj😊 ✔️ çertifikatë pronësie ✔️ mbi 300 familje dhe banesa në zonë sot është momenti ...

70,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim