dyqane ne shitje sot ne durres  

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje
380,000 Euro id:175760 - Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, ex...

380,000 Euro

69,000 Euro id:119777 - Shitet Biznes, Rruga E Elbasanit

Shitet Biznes, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Future Home - Opportunity
2.25 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp16891 biznesi ndodhet ne rrugen e elbasanit. informacione mbi biznesin : • siperfaqja 90m2. • verande 90m2. detaje te tjera : • totalisht i investuar. • hapsire e mireshfrytezuar. • klientel...

69,000 Euro

500,000 Euro id:51019 - OKAZION: Shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) ne gjendje pune ( Mundesi Investimi)

Okazion: Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia ) Ne Gjendje Pune ( Mundesi Investim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 20m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jash...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Dyqan perball Panorames (Stacioni i Trenit) Rruge Kryesore | i Investuar

Mundesi Investimi: Dyqan Perball Panorames (stacioni I Trenit) Rruge Kryesore | I Investuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.05 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Q2225 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 62m2 - sip neto : 62 m2 - sip shenuar hipoteke : 53 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan n...

250,000 Euro

361,000 Euro Dyqan Biznesi ne pallat te ri ne rrugen Bardhyl ne nje pallat te ri shume cilesor Buze Rruges Bardhyl shitet dyqan kati 0 i nje pallati te ri me sip 94m2 neto ose

Dyqan Biznesi Ne Pallat Te Ri Ne Rrugen Bardhyl Ne Nje Pallat Te Ri Shume Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.08.2020 (09:15): Buze rruges bardhyl shitet dyqan kati 0 i nje pallati te ri me sip 94m2 neto ose 118 me metrat e perbashketa,mbi 4m lartesi dhe 6metra ball rruge aktualisht i dhene me qera 1300euro. cmimi shkurte 361 000€, ambient ne nje pallat te ri super cilesor...

361,000 Euro

399,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.08.2020 (09:11): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

399,000 Euro

500,000 Euro OKAZION: Shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) ne gjendje pune ( Mundesi Investimi)  Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me sa

Okazion: Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia ) Ne Gjendje Pune ( Mundes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.08.2020 (09:04): Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 20m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! ( mund te merren dhe me shume metra...

500,000 Euro

250,000 Euro Ambijetn biznesi per shitje, Astir Objekt biznesi per shitje,  124m2, ne  Astir, prane karbuarnt Kastratit.
Cmimi:

Ambijetn Biznesi Per Shitje, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (23:35): Objekt biznesi per shitje, 124m2, ne astir, prane karbuarnt kastratit. cmimi: 250.000 eur ...

250,000 Euro

48,000 Euro Okazion ! Ambient Biznesi tek Ali Demi me cmim 48,000 euro! Njësi shërbimi, me sipërfaqe 41.3 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvill

Okazion ! Ambient Biznesi Tek Ali Demi Me Cmim 48,000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2.43 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.08.2020 (17:23): Njësi shërbimi, me sipërfaqe 41.3 m2 , shumë e përshtatshme për të zhvilluar cdo lloj aktiviteti. tualeti është i pozicionuar në fund të tij, dhe pranë tij është pozicionuar e vetmja kolonë shkarkimi, duke e lënë të lirë hapësirë...

48,000 Euro

230,000 Euro Super-cmim! Shitet ambient komercial Shitet ambient komercial ne zonen e Kodres se Diellit. Ambienti ka siperfaqe 144

Super-cmim! Shitet Ambient Komercial

Kodra e Diellit | Tirane
2.31 KM nga qendra
144.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (15:51): Shitet ambient komercial ne zonen e kodres se diellit. ambienti ka siperfaqe 144m2 te brendshme dhe 80m2 verande. ndodhet ne katin 0 te pallatit dhe eshte mundesi e mire per investim. prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

230,000 Euro

95,000 Euro Shitet ambient komercial Astir Lokali ndodhet në një zonë mjaft të populluar, krahas rrugës kryesore ne As

Shitet Ambient Komercial Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.25 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (15:22): Lokali ndodhet në një zonë mjaft të populluar, krahas rrugës kryesore ne astir, zone e cila ka të gjitha fasilitet e mundshme si banka, posta etj dhe po merr nje hov te madh zhvillimi kohet e fundit. ambienti ndodhet ne katin perdhes te nje pal...

95,000 Euro

120,000 Euro Shitet,Klinikë Dentare, Medrese, Tiranë PRI+16909 Klinika ndodhet në zonën e Medresesë , Rruga Besim Daja. • Informacion mbi

Shitet,klinikë Dentare, Medrese, Tiranë Pri+16909

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (15:07): Klinika ndodhet në zonën e medresesë , rruga besim daja. • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 72m2. • lartesia 3,5m •1tualet •1dhome sterilizimi • fasade xhami •2 poltrona, autoklava •p...

120,000 Euro

52,000 Euro Dyqan ne shitje 65000 euro, 52m2 	
Dyqan ne shitje per vetem 65000 euro. 52m2.
 Ambienti ndodhet ne hyrje te Rr

Dyqan Ne Shitje 65000 Euro, 52m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2.90 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (13:25): dyqan ne shitje per vetem 65000 euro. 52m2. ambienti ndodhet ne hyrje te rruges se deshmorve, shume prane kmy, eshte i nvestuar,me sistem aspirimi,ka fasade xhami,planimeri e rregullt,lartesi 4 m,tualet. mundesi investimi e shkelqyer, eshte i dh...

52,000 Euro

50,000 Euro id:241096 - Shitet biznesi 'Shtepia e Qoftes'

Shitet Biznesi 'shtepia E Qoftes'

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.07 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet biznesi "shtepia e qoftes". ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2. eshte i organizuar ne nje hapesire komode per klientelen dhe stafin, ka dy dyer dhe nje tulet. biznesi ka klientelen e tij te n...

50,000 Euro

60,000 Euro id:108795 - Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne rapor...

60,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

270,000 Euro Shitet dyqan , siperfaqe 32 m2 , Myslym Shyri. Shitet ambjent biznesi  me siperfaqe 32 m2 , ndodhet ne katin e pare ne pallat e

Shitet Dyqan , Siperfaqe 32 M2 , Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.08.2020 (12:44): Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 32 m2 , ndodhet ne katin e pare ne pallat egzistues ,pa ashensor . apartamenti organizoher ne nje ambjent dhe njetualet . ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire , i pershtatshem per zyre , klinike , sallon bu...

270,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë PRI16805 Ambienti ndodhet në Bllok.
Informacion mbi Ambientin: • Kati 2 banim • Sip

Shitet, Ambient, Bllok, Tiranë Pri16805

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.08.2020 (11:49): Ambienti ndodhet në bllok. informacion mbi ambientin: • kati 2 banim • sipërfaqja e ambientit: 50 m2 • 1 tualet • 1 dhome • aktualisht ne perdorim si klinike dentare • me dokumentacion të rregullt hipotekor • ambienti është i ...

120,000 Euro

270,000 Euro Shitet bar/restorant prane Juridikut Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Juridikut. Amb

Shitet Bar/restorant Prane Juridikut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (11:11): Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te tiranes prane juridikut. ambienti eshte 74 m2 dhe eshte me fasade xhami. aktualisht eshte i dhene me qira. per me teper ju ftojme ne nje vizte ne prone....

270,000 Euro

450,000 Euro AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE SHESHI WILLSON! Shitet ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges

Ambient Biznesi Per Shitje Te Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.08.2020 (11:11): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pritje dhe ven...

450,000 Euro

169,000 Euro Dyqan ne shitje te Rruga Kavajes prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane (ID 4171157) Property ID : 4171157

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3, ne pallat t

Dyqan Ne Shitje Te Rruga Kavajes Prane Spitalit Amerikan 3 Ne Tirane (id 4171157)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (11:02): Property id : 4171157 rruga e kavajes, prane spitalit amerikan 3, ne pallat te ri, shitet dyqan, siperfaqe 130 m², kati 0, fasad xhami per mundesi reklamimi, tualet. dyqani eshte i pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, butik rrobash, farmaci,...

169,000 Euro

123,500 Euro Dyqan ne shitje te Rruga Kavajes prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane (ID 4171158) Property ID : 4171158

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3, ne pallat t

Dyqan Ne Shitje Te Rruga Kavajes Prane Spitalit Amerikan 3 Ne Tirane (id 4171158)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (11:02): Property id : 4171158 rruga e kavajes, prane spitalit amerikan 3, ne pallat te ri, shitet dyqan, siperfaqe 95 m², kati 0, fasad xhami per mundesi reklamimi, tualet. dyqani eshte i pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, butik rrobash, farmaci, ...

123,500 Euro

111,000 Euro Shitet,Ambjent Biznesi,Kompleksi Green City(future16370) Disponojmë Ambjent për Shitje.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Un

Shitet,ambjent Biznesi,kompleksi Green City(future16370)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (10:52): Disponojmë ambjent për shitje. ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin "green city". informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 64m2 • kati 0 ambjenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në zonë.m...

111,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 357 m² 80.000 Euro (Rr.Dritan Hoxha, tek Oslo Bar) Shitet Garazh,
Siperfaqe 357 m2
Cmimi 80.000 euro.
Lartesia 2.7 ml
Vendodhja

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 357 M² 80.000 Euro (rr.dritan Hoxha, Tek Oslo Bar)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
357.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (10:48): Shitet garazh, siperfaqe 357 m2 cmimi 80.000 euro. lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise.(perball me universitetin “zoja e keshillit te mire”. kont...

80,000 Euro

125,000 Euro Shitet ,Ambient +Biznes,Shkolla E Bashkuar Lokali ndodhet Tek Shkolla e Bashkuar .Informacioni mbi Ambientin;
• Sipërfa

Shitet ,ambient +biznes,shkolla E Bashkuar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.03 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (10:48): Lokali ndodhet tek shkolla e bashkuar .informacioni mbi ambientin; • sipërfaqja e lokalit : 50 m2 • verande • tualet • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • • restoranti ...

125,000 Euro

100,000 Euro Shitet Dyqan 40 m2 , Rruga   Shitet dyqan me siperfaqe 40m2 ne katin zero te nje pallati egzisues, pa ashenso

Shitet Dyqan 40 M2 , Rruga

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.35 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.08.2020 (10:42): Shitet dyqan me siperfaqe 40m2 ne katin zero te nje pallati egzisues, pa ashensor . ambjenti eshte ne gjendje pune , ne gjendje shume te mire , i paisur me kondicioner . ambjenti organizohet ne nje ambjent dhe nje tualet . disponon dokumentacion...

100,000 Euro

250,000 Euro Shitet ambnient komercial kati 0 Shitet ambient komercial kati 0 buze rruges kryesore tek zogu i zi,nje nder zona

Shitet Ambnient Komercial Kati 0

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.35 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (10:35): Shitet ambient komercial kati 0 buze rruges kryesore tek zogu i zi,nje nder zonat me kalueshmeri te larte gjate gjithe dites. dyqani eshte i investuar totalisht dhe i sapo dhene me qera me nje vlere 1200euro ne muaj,kontrate 5 vjecare me nje biznes ...

250,000 Euro

300,000 Euro Lokal per shitje te Ali Demi, 300000 Euro, 74 m2 Shitet lokal ne fillim te rruges" Ali Demi", me nje siperfaqe prej 74

Lokal Per Shitje Te Ali Demi, 300000 Euro, 74 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (09:32): Shitet lokal ne fillim te rruges" ali demi", me nje siperfaqe prej 74 m2, me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte aktualisht ne gjendje pune. lokali eshte i arreduar plotesisht, ka nje pozicion te favorshem gjeografik buze rruge kryesore, fa...

300,000 Euro

145,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 113 m² 145.000 Euro (Rruga e Dibres) Ambjenti ndodhet tek Rruga e Dibres, prane spitalit amerikan 2. Ka nje pozicion

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 113 M² 145.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
113.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (09:32): Ambjenti ndodhet tek rruga e dibres, prane spitalit amerikan 2. ka nje pozicion te favorshem per nje shumellojshmeri biznesi. ndodhet ne kati 0, totalisht me fasade xhami. perbehet prej 113 m2 ne nje pallat te sapoperfunduar. shitet me 1300 eurom. p...

145,000 Euro

55,000 Euro shitet dyqan me sip 22,9m2 rruga 4 Deshmoret (Tirane) RRUGA 4 DESHMORET (100METRA MBI GJIMNAZIN PARTIZANI) SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 2

Shitet Dyqan Me Sip 22,9m2 Rruga 4 Deshmoret (tirane)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.24 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.08.2020 (09:15): Rruga 4 deshmoret (100metra mbi gjimnazin partizani) shitet dyqan me siperfaqe 22.9m2 me certifikate pronesie,buze rruge ,fasade xhami,tualet ,cmimi 55000 euro,cel 0693445777...

55,000 Euro

55,000 Euro OKAZION shitet dyqan te rezidenza siri kodra Shitet dyqan 42 metra katror +10 metra verande
Cmimi 55 mije euro i diskutueshe

Okazion Shitet Dyqan Te Rezidenza Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.85 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.08.2020 (23:01): Shitet dyqan 42 metra katror +10 metra verande cmimi 55 mije euro i diskutueshem...

55,000 Euro

250,000 Euro Mundesi Investimi: Dyqan perball Panorames (Stacioni i Trenit) Rruge Kryesore | i Investuar Q2225

Te dhenat e ndarjes:

- 1 AMBIENT PUNE 
- 1 tualet

-	SIP TOTALE:

Mundesi Investimi: Dyqan Perball Panorames (stacioni I Trenit) Rruge Kryesore | I Investua

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.05 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.08.2020 (21:05): Q2225 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 62m2 - sip neto : 62 m2 - sip shenuar hipoteke : 53 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan ne zonen stacionit trenit - i investuar ...

250,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim