ekspozitor pasticerie  

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

90,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate p...

90,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 263 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (11:36): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

84,500 Euro Shitet| Ambient bizensi 65 m2, 84500 euro Shitet| Ambient bizensi 65 m2, 84500 euro me hipoteke ne Ali Demi. Ambienti ndod

Shitet| Ambient Bizensi 65 M2, 84500 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:27): Shitet| ambient bizensi 65 m2, 84500 euro me hipoteke ne ali demi. ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen idriz dullaku. ambienti eshte i pa perdorur me pare dhe ndodhet ne nje lagje te popullur. ambienti eshte i pershtatshem...

84,500 Euro

188,000 Euro Okazion !!! Shitet Ambjent Biznesi , Tek Kodra e Diellit, Prane Rruges Kryesore!! Tek rruga Shkelqim Fusha, shitet ambient komercial me siperfaqe te bollshme, dhe

Okazion !!! Shitet Ambjent Biznesi , Tek Kodra E Diellit, Prane Rruges Kryesore!!

Kodra e Diellit | Tirane
2.05 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:13): Tek rruga shkelqim fusha, shitet ambient komercial me siperfaqe te bollshme, dhe zone me levizshmeri shume te madhe. ambienti organizohet ne 9 dhoma+ 3 tualete+ 1magazine. kryqezimi aty afer lidh zonen e komunes se parisit me kodren e diellit. eshte ...

188,000 Euro

188,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa super okazion te Super Ambient Biznesi 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call C

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:03): Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallati te ri me survejim kamerash | super ndr...

188,000 Euro

116,000 Euro Shitet Ambjent Komercial Te Kompleksi Kontakt Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambjent komercial.

Shitet Ambjent Komercial Te Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:45): Ne kompleksin kontakt, prane inxhinierise se ndertimit shitet ambjent komercial. ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, te organizuar ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. eshte i investuar nga brenda me gipse, ndricim shume...

116,000 Euro

130,000 Euro Shitet dyqan tek Garda Shitet ambjent komercial prane Gardes ngjitur me hotel Xheko Imperial. Ambjenti

Shitet Dyqan Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (10:44): Shitet ambjent komercial prane gardes ngjitur me hotel xheko imperial. ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar,eshte i ndare ne dy ambjente dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes. zona te te cilen ndodhet...

130,000 Euro

290,000 Euro Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Shitet Njesi me Cmim Okazion ! Tek Blv.Bajram Curri, perball Gjykates se Faktit, Tek Komuna e Parisit, shitet N

Tek Blv.bajram Curri, Perball Gjykates Se Faktit, Shitet Njesi Me Cmim Okazion !

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:44): Tek blv.bajram curri, perball gjykates se faktit, tek komuna e parisit, shitet njesi me siperfaqe 222 m2, me cmim okazion per zonen ku ndodhet, per vetem 1350 euro/m2. ambienti ndodhet buze rruges kryesore, qe do te thote se eshte nje mundesi perfekt...

290,000 Euro

85,000 Euro Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial. Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambj

Prane Rruges Se Kavajes, Ne Nje Nga Komplekset Me Cilesore Te Zones, Shitet Ambjent Komerc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (10:44): Prane rruges se kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te ...

85,000 Euro

150,000 Euro Prane Nobis Shitet Apartament 3+1+2 Shume prane Liqenit te Tiranes, ne rrugen Marko Bocari, shitet superapartament 3

Prane Nobis Shitet Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:44): Shume prane liqenit te tiranes, ne rrugen marko bocari, shitet superapartament 3+1+2 me hapesire te madhe, i ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri . apartamenti organizohet ne sallon ndenje bashke me kuzhinen (e cila eshte vendosur ne ballkon)...

150,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

219,000 Euro Tek Komuna e Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge  Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Da

Tek Komuna E Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:44): Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, tek komuna e parisit, ne rrugen tish dahia, shitet ambjent komercial per biznes! ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe neto 82.6 m2, kurse bruto 90 m2. eshte i organizuar n...

219,000 Euro

70,000 Euro Tek Komuna e Parisit, Shitet Ambjent per Zyra  Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Da

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Per Zyra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (10:44): Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, tek komuna e parisit, ne rrugen tish dahia, shitet ambjent komercial per zyra! ambjenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe neto 30.54 m2 + 80 m2 verande. eshte i organizuar ne 2 ...

70,000 Euro

90,000 Euro Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tiranë. Ambjenti ndodhet në zonën e Shallvareve. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tiranë.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:02): Ambjenti ndodhet në zonën e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i përshtatshëm për biznese të ndryshme • disponon certifikatë pronësie • për ta vizituar n...

90,000 Euro

100,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga "Sami Frashëri", Tiranë. Ambjenti ndodhet në Rrugën "Sami Frashëri ", buzë rruge . Informac

Shitet, Ambjent, Rruga "sami Frashëri", Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:02): Ambjenti ndodhet në rrugën "sami frashëri ", buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 40 m2 • i investuar • 1 tualet • orientimi: jug-perëndim • disponon certifikatë pronësie • për ta vizituar na...

100,000 Euro

120,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 75 m² 120.000 Euro (Brryli) Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e Brrylit, ne rrugen "Arkitekt Sinani&

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 75 M² 120.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane
1.35 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (09:50): Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e brrylit, ne rrugen "arkitekt sinani". informacion mbi ambjentin: • kati 1 banim • siperfaqja e ambjentit : 75 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte i mobiluar dhe disponon: • tualeti • pozi...

120,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 60.000 Euro (Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, ne rrugen “Idriz Dollaku”

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 60.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (09:49): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, ne rrugen “idriz dollaku”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 70 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe disponon...

60,000 Euro

2,500,000 Euro SHITET OBJEKT 2-KATESH PRANE TEG, TIRANE Shitet objekt 2-katesh + bodrum mbrapa TEG, Tirane. Ambienti eshte 2200 m², 120

Shitet Objekt 2-katesh Prane Teg, Tirane

Sauk | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (09:19): Shitet objekt 2-katesh + bodrum mbrapa teg, tirane. ambienti eshte 2200 m², 1200 m² jane ndertim, 400 m² secili kate, 500 m² parkim dhe 500 m² eshte lulishte. me pare eshte perdorur si restorant, por mund te perdoret dhe per qellime te tjera biz...

2,500,000 Euro

21,000 Euro Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve. Dyqani ndodhe

Okazion | Shitet | Dyqan 15 M2 , 21 000 Euro , Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (01:07): Okazion | shitet | dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e kosovareve. dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes me akses per te gjitha aktivitetet. eshte buze rruge dhe mund te perdoret shume mire sidomos per zyra apo studio te ndryshme ...

21,000 Euro

620,000 Euro  Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (00:21): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

120,000 Euro Super okazion Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rr

Super Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (22:26): Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rreth 80m2 ne rr. frosina plaku ,ish klubi partizani,kompleksi “homeplan”. siperfaqja e jashtme eshte me 20 tavolina per te cilat nuk paguhet asnje takse pasi eshte e...

120,000 Euro

105,000 Euro Shitet Dyqan Shitet Dyqan, 30 m2, me fasadë xhami, tualet, i pershtatshem për biznese të n

Shitet Dyqan

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (22:26): Shitet dyqan, 30 m2, me fasadë xhami, tualet, i pershtatshem për biznese të ndryshme. disponon certifikatë pronësie dhe hipotekë. të interesuarit mund të kontaktojnë. ...

105,000 Euro

10,000 Euro Shitet BIZNESI bar kafe lounge Shitet lokali si biznes 
Shitet i gjith investimi plus klientele e rregullt me

Shitet Biznesi Bar Kafe Lounge

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.33 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.08.2019 (21:42): Shitet lokali si biznes shitet i gjith investimi plus klientele e rregullt me gjith furnizime sic esht prej nje totali prej 10.000€ ose mderrohet me makin plus diferencen...

10,000 Euro

145,000 Euro Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes  Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kat

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (18:42): Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m2. dhomat jane me hapesira te medha dhe ...

145,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (16:07): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

40,000 Euro  Tirane, shes dyqan Kati 0, 19 m² 40.000 Euro (Myslym Shyri) Shitet ambient tek "Myslym Shyri". Ambienti është i pozicionuar në

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 19 M² 40.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (14:58): Shitet ambient tek "myslym shyri". ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 19.4 m2 buzë rrugës kryesore. objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për ta vizituar na kontaktoni! opp11725 cel. : 0697015471...

40,000 Euro

160,000 Euro Shitet DYQAN 100 m2 Me Hipoteke pran Vila L Shitet dyqani 100 m2 bashke me nje verand 50m2 ndodhet ne katin 0 te kompleksi s

Shitet Dyqan 100 M2 Me Hipoteke Pran Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (14:54): Shitet dyqani 100 m2 bashke me nje verand 50m2 ndodhet ne katin 0 te kompleksi san tara dyqani ka hipoteke ndodhet ne nje zone te populluar te interesuarit te tel 067 605 5046...

160,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim