emra per bar kafe  

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

35,000 Euro Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje

Magazi

Shitet Magazine Dhe Truall 35.000 Euro 600m2 Prane Spitalit Ne Lushnje

Zone Periferike | Lushnje
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (22:10): Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne lushnje magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rrotull 440m2. mbrapa magazines eshte nje porte rreth 5-6 metra e gjere ku mund te fute...

35,000 Euro

3,000 Euro TIranë Dyqan Për Shitje 21Dhjetori  Tiranë pranë 21Dhjetori shitet Dyqan +Tualete  kati përdhe  sipërfaqe 300m2.

Tiranë Dyqan Për Shitje 21dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (22:10): Tiranë pranë 21dhjetori shitet dyqan +tualete kati përdhe sipërfaqe 300m2. dyqani është i lartë, + vënd bosh përpara, i përdorshëm për cdo lloj bisnesi, si bar, supermarket etj, është pallati i ri ndërtim tepër cilësor, viti 2019....

3,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!   Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (22:07): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (19:51): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

190,000 Euro Okazionn!!! Shitet Lokali Te Zona e Freskut Perball Policise Bashkiake Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt

Okazionn!!! Shitet Lokali Te Zona E Freskut Perball Policise Bashkiake

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (19:40): Lokali ndodhet ne rrugen kryesore ambjenti disponon dokumentacion te rregullt . siperfaqe esht 75 m2 dhe veranda esht 50 m2 . momentalisht esht me qera me kontrat 5 vjecare....

190,000 Euro

42,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 37 m² 42.000 Euro (Rr.Dritan Hoxha) Zona/Rruga : Rr.Dritan hoxha

Jepet Objekt Biznesi /Dyqan per shitje me siperf

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 37 M² 42.000 Euro (rr.dritan Hoxha)

Laprake | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (19:08): Zona/rruga : rr.dritan hoxha jepet objekt biznesi /dyqan per shitje me siperfaqe 37 m2 , 1 dhome + 1 banjo me sistem ngrohje ,ftohje dhe shkarkim. kati i prones 0, e pajisur me certifikate pronesie adresa : dritan hoxha / laprak cmimi : 42.000 ...

42,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (18:52): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (18:52): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambient Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (18:51): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

31,000 Euro Shitet | Dyqan 31 m2 , 32000 euro te  perballe ish- Ekspozites Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000 euro perballe me ish - Ekspoziten . Dyqani ndodhet

Shitet | Dyqan 31 M2 , 32000 Euro Te Perballe Ish- Ekspozites

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (18:43): Shitet | dyqan 31 m2 , 31000 euro perballe me ish - ekspoziten . dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues perballe me ish ekspoziten prane me lulishten cajupi , eshte e bere rikonstruksion kohet e fundit , ka dhe nje banjo brenda . esh...

31,000 Euro

175,000 Euro Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore . Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 Dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet

Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (18:41): Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 22 m2 per cdo lloj biznesi. ambjenti komercial momentalisht eshte i len me qira, nderkohe eshte shume i favorshem per lloje bizne...

175,000 Euro

120,000 Euro Te Brryli Shitet Ambient Komercial Open-Space - Shitet Zyrë pranë Tirana Bank, me siperfaqe totale 75 m2 ne katin e 2-te te nj

Te Brryli Shitet Ambient Komercial Open-space -

Brryli | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

12.11.2019 (18:33): Shitet zyrë pranë tirana bank, me siperfaqe totale 75 m2 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. zyra eshte pjeserisht e mobiluar, e pajisur me kondicioner dhe ndricim led i pershtatshem per zyra noteriale, zy...

120,000 Euro

270,000 Euro EXCLUSIVE! Shitet ambient biznesi te 9 Katshet! EXCLUSIVE! Shitet ambient biznesi te 9 Katshet! Ambienti eshte 255 m2, nje munde

Exclusive! Shitet Ambient Biznesi Te 9 Katshet!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:19): Exclusive! shitet ambient biznesi te 9 katshet! ambienti eshte 255 m2, nje mundesi e mire investimi. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

270,000 Euro

120,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 62 m² 120.000 Euro (Selvia) Shitet ambient tek "Selvia” në Rrugë e Dibrës. Ambienti është i pozi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 62 M² 120.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:16): Shitet ambient tek "selvia” në rrugë e dibrës. ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 62.5 m2. ambienti funksionon si klinikë dentare , ka fasadë xhami dhe është i organizuar në 3 ambiente. klinika shitet me të gjitha apa...

120,000 Euro

790,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 1.052 m² 790.000 Euro (Laprake) Pro13161 Njesia tregtare ndodhet në Laprake, me një pozicion gjeografik qe të krijon s

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 1.052 M² 790.000 Euro (laprake) Pro13161

Laprake | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:09): Njesia tregtare ndodhet në laprake, me një pozicion gjeografik qe të krijon shumë lehtësira. sipërfaqe totale prej 1052 m2. njesia tregtare është e organizuar në 2 kate , ka punime shumë cilësore, e veshur ei gjitha me fasadë xhami, me si...

790,000 Euro

390,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 320 m² 390.000 Euro (Selvia) Ambjenti është i pozicionuar te Selvia. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 320 M² 390.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:09): ...

390,000 Euro

180,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 58.8 m² 180.000 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, në unazë të vog

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 58.8 M² 180.000 Euro (bulevardi Zhan D’ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:09): Ambjenti është i pozicionuar te bulevardi zhan d'ark, në unazë të vogël, pranë rrugës së elbasanit. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 58.8 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh...

180,000 Euro

210,000 Euro AMBJENT PER SHITJE NE ZOG TE ZI Shitet ambjent dyqani ne zonen e Zogut te Zi. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 88

Ambjent Per Shitje Ne Zog Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (17:07): Shitet ambjent dyqani ne zonen e zogut te zi. ambjenti ka nje siperfaqe prej 88 m2,ndodhet ne katin 0. disponon hipoteke. per me shume informacion ose nje vizite ne prone na telefononi ne nr e tel ose ne whatsapp...

210,000 Euro

220,000 Euro Shitet, Ambjent , Kinostudio Cmimi: 220,000 € ID: plus 7908 Ambjenti ndodhet në zonën e Kinostudios tek "pallatet fratari" . Amb

Shitet, Ambjent , Kinostudio Cmimi: 220,000 € Id: Plus 7908

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (16:31): Ambjenti ndodhet në zonën e kinostudios tek "pallatet fratari" . ambjenti ka sipërfaqe totale 400 m2. ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi veçanërisht magazinë. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor si ...

220,000 Euro

160,000 Euro Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri Shitet ambjent  në Bulevardin Bajram Curri tek Pallatet Agimi. Informacion mbi

Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (16:17): Shitet ambjent në bulevardin bajram curri tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 24 m2 • buze rruge • 1 tualet • fasade xhami • disponono hipoteke • mundesi ideale per investim • per nje vizite ne prone na kontakt...

160,000 Euro

200,000 Euro Shitet Vile per Agroturizem 2500m Shitet Vile me sip,2500m truall,dhe vila ka nje sip,130m 1 kate, eshte ndertuar

Shitet Vile Per Agroturizem 2500m

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (16:15): Shitet vile me sip,2500m truall,dhe vila ka nje sip,130m 1 kate, eshte ndertuar aktualisht,me prespektiv mund te ngresh dhe 2 kate te tjera per hotel ose banim. mund te perdoret per agroturizem se ka nje hapesire shume te bollshme dhe eshte e mbjell ...

200,000 Euro

2,000,000 Euro  Durres, shes hotel 5.724 m² 2.000.000 Euro (rinas) Shitet kompleks në Rinas pranë aeroportit “Nën Tereza”. Kompleksi ka sip

Durres, Shes Hotel 5.724 M² 2.000.000 Euro (rinas)

Zone Periferike | Kruje
KM nga qendra
572.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (16:04): Shitet kompleks në rinas pranë aeroportit “nën tereza”. kompleksi ka sipërfaqe totale prej 5724 m2 që është i përbërë nga 2 godina me sipërfaqe 1536 m2 dhe 1380 m2, ka edhe 1100 m2 e mbjellë me pemë decorative. kompleksi ka 2 ambient...

2,000,000 Euro

103,000 Euro Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .  Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (15:53): rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire open-space rreth 30m2 ...

103,000 Euro

315,000 Euro SHITET DYQAN NE RRUGEN SULEJMAN DELVINA Dyqani ndodhet ne nje zone te frekuentuar ne katin e pare, prane rruges kryesore

Shitet Dyqan Ne Rrugen Sulejman Delvina

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.11.2019 (15:43): Dyqani ndodhet ne nje zone te frekuentuar ne katin e pare, prane rruges kryesore. eshte opsion shume i mire per investim dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. aktualisht eshte ne gjendje pune....

315,000 Euro

100,000 Euro SHITET AMBIENT NE “QENDER” 
Ambienti ka nje siperfaqe 34 m2 dhe aktualisht funksionon si lokal. Eshte i pe

Shitet Ambient Ne “qender”

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.11.2019 (14:43): ambienti ka nje siperfaqe 34 m2 dhe aktualisht funksionon si lokal. eshte i pershtatshem per aktivitete biznesi te ndryshme - lokal,dyqan lulesh,veshjesh,klinike dentare,laborator,zyra te ndryshme ambienti eshte i rregulluar e ne nje gjendje te m...

100,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim