ese cfare dim per planetet  

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

11,000 Euro id:186106 - Shitet biznesi,investim perfekt,cdo gje e re.

Shitet Biznesi,investim Perfekt,cdo Gje E Re.

Fresku/Linze | Tirane
4.36 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti i gatshem per pune nje mundesi fantastike per investim i sapohapur dhe cdo gje qe esht investuar esht e re,i pozicjonuar ne nje pallat banimi i integruar me biznese perreth dhe nje kalueshmeri te madhe...

11,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

11,000 Euro Shitet biznesi,investim perfekt,cdo gje e re. Ambjenti i gatshem per pune nje mundesi fantastike per investim i sapohapur dhe

Shitet Biznesi,investim Perfekt,cdo Gje E Re.

Fresku/Linze | Tirane
4.36 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (23:51): Ambjenti i gatshem per pune nje mundesi fantastike per investim i sapohapur dhe cdo gje qe esht investuar esht e re,i pozicjonuar ne nje pallat banimi i integruar me biznese perreth dhe nje kalueshmeri te madhe kalimtaresh dhe automjetesh pasi ndodhe...

11,000 Euro

110,000 Euro Shitet dyqan 40M2,I investuar,me hipoteke, Adresa:Bulevardi Gjergj Fishta Shitet dyqan 40M2,I investuar,me hipoteke, Adresa:Bulevardi Gjergj Fishta,Te Gjy

Shitet Dyqan 40m2,i Investuar,me Hipoteke, Adresa:bulevardi Gjergj Fishta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.28 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (23:28): Shitet dyqan 40m2,i investuar,me hipoteke, adresa:bulevardi gjergj fishta,te gjykata e shkalles se pare, cmimi:110.000 euro ...

110,000 Euro

180,000 Euro Objekt bisnesi Objekt bisnesi 2 katesh, i paisur me certifikate pronesie. Objekti ndodhet prane

Objekt Bisnesi

Kamez/Paskuqan | Tirane
5.92 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.01.2020 (20:56): Objekt bisnesi 2 katesh, i paisur me certifikate pronesie. objekti ndodhet prane kryqezimit bathore. objekti perbehet nga: kati i pare 160 mq ambjet te pershtatshem per oficine e paisur me banje dhe grope. dyqan 38 mq me nje amjent magazine rreth 30...

180,000 Euro

120,000 Euro DYQAN NE SHITJE Shitet dyqan ne rruge kryesore te rr Kavajes.
Dyqani ka nje siperfaqe 25.6m2.

Dyqan Ne Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (20:53): Shitet dyqan ne rruge kryesore te rr kavajes. dyqani ka nje siperfaqe 25.6m2. mund te shfryrezohet per biznese te ndryshme sepse e favorizon pozicioni ku ai ndodhet. per njevizite ne prone na kontaktoni...

120,000 Euro

75,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi, Astir prane bar Artistit Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e Astirit,prane b

Shitet Ambjent Biznesi, Astir Prane Bar Artistit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (19:21): Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e astirit,prane bar artistit, me siperfaqe te pergjithshme 72m2 nga ku 55m2 kati i pare dhe 20m2 kati i dyte i pershtatshem per dyqan , klinike dentare, estetike etj. dyqani ka hapesire t...

75,000 Euro

1,200,000 Euro Ambient Biznesi per shitje tek Stadiumi "Air Albania". Shitet ambient biznesi se bashku me biznesin aktualisht ne gjendje pune dhe me n

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Stadiumi "air Albania".

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
329.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (19:01): Shitet ambient biznesi se bashku me biznesin aktualisht ne gjendje pune dhe me nje xhiro ditore te kenaqshme. hapesire e bollshme per zhvillimin e cdolloj biznesi. totalisht i investuar dhe i mirembajtur shume mire. i pacenuar nga termeti. siperfaqe...

1,200,000 Euro

90,000 Euro Ambient biznesi ne shitje buze rruge vetem Ambient biznesi ne shitje buze rruge vetem 90000 euro!
Per me shume info, kliko

Ambient Biznesi Ne Shitje Buze Rruge Vetem

Vasil Shanto | Tirane
0.44 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (18:19): Ambient biznesi ne shitje buze rruge vetem 90000 euro! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-ambient-komercial-blv-bajram-curri/[/urlcode]...

90,000 Euro

2,500 Euro Shitet Ambient Per Biznes 164 m2 Shitet ambient biznesi Rruga Dritan Hoxha prane pallatit te sportit. Dyqani ka n

Shitet Ambient Per Biznes 164 M2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
164.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (17:31): Shitet ambient biznesi rruga dritan hoxha prane pallatit te sportit. dyqani ka nje siperfaqe 164m2 dhe nje lartesi prej 4.10 metrash (mund te behet duplex). disponon letra dhe dokumenta te rregullta. ndodhet buze rruge ka sistem aspirimi der magazine...

2,500 Euro

15,000 Euro Tirane, shes Bar Kafe 80 m² Shitet biznesi i një Bar-Kafe pranë Astirit, Rruga Mikel Maruli. projektuar dh

Tirane, Shes Bar Kafe 80 M²

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.19 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.01.2020 (17:10): Shitet biznesi i një bar-kafe pranë astirit, rruga mikel maruli. projektuar dhe mobiluar me gjithçka të reja, sipërfaqe e brendshme 80 m² dhe verandë 110 m², qiraja aktualisht 70,000 leke. ...

15,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

85,000 Euro Shitet, Ambjent Biznesi, 56.5 m2, Rruga e Elbasanit Pro+14179
Ambjenti është i pozicionuar në rrugën e Elbasanit.
Informacion

Shitet, Ambjent Biznesi, 56.5 M2, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (17:02): Pro+14179 ambjenti është i pozicionuar në rrugën e elbasanit. informacion i përgjithshëm mbi ambjentin : - sipërfaqja e ambjentit : 56.5 m2. - kati 0. detaje të tjera : - dokumentacion të rregullt hipotekor. - verandë 22 m2. - fasad...

85,000 Euro

36,000 Euro Shitet dyqan tek ‘’Tregu Elektrik’’. Shitet dyqan tek ‘’Tregu Elektrik’’. Dyqani ka një sipërfaqe prej 18.7

Shitet Dyqan Tek ‘’tregu Elektrik’’.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.18 KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.01.2020 (16:50): Shitet dyqan tek ‘’tregu elektrik’’. dyqani ka një sipërfaqe prej 18.76 m2 dhe ndodhet në katin e parë të një pallati pranë rrugës kryesore. dyqani është në gjendje pune aktualisht, por është i përshtatshëm edhe për zyra, dyqa...

36,000 Euro

450,000 Euro Shitet dyqan kryqzimi i 21 dhjetorit + shpi siper dyqanit Shitet dyqan kati 0 tek kryqezimi i 21 dhjetorit + kati i par i banimit 
Siperf

Shitet Dyqan Kryqzimi I 21 Dhjetorit + Shpi Siper Dyqanit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (16:34): Shitet dyqan kati 0 tek kryqezimi i 21 dhjetorit + kati i par i banimit siperfaqe dyqani 40 m2 ne hipotek siperfaqe shpis 50 m2 ne hipotek vendndodhja kryqezimi i 21 dhjetorit rruga e kavajes cmimin :450 mije euro tel:0697603399...

450,000 Euro

10,000 Euro Shitet, Biznes Lokal, Tiranë. Shitet, Lokal, Tiranë.

Ambjenti ndodhet ne Yzberisht • Informacion mbi a

Shitet, Biznes Lokal, Tiranë.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (15:43): Shitet, lokal, tiranë. ambjenti ndodhet ne yzberisht • informacion mbi ambientin: pozicionuar në katin 0, buzë rrugës, mundësi shumë e mirë investimi. cmim 10.000 euro per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. adresa...

10,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.01.2020 (15:37): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

27,000 Euro Shiten 2 poste parkimi me cmime okazion, tek Kompleksi Delijorgji Shiten garazh, me cmimi okazion tek kompleksi Delijorgji. Secili me siperfaqe 16

Shiten 2 Poste Parkimi Me Cmime Okazion, Tek Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (15:34): Shiten garazh, me cmimi okazion tek kompleksi delijorgji. secili me siperfaqe 16.1 m2. cmimi 27 mije euro. per me shume informacion kontaktoni ...

27,000 Euro

199,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 36 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet tek Ish ekspozita. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 36 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (15:09): Ambienti ndodhet tek ish ekspozita. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 36 m2 • 1 tualet • fasadë xhami 3m. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i për...

199,000 Euro

60,000 Euro Shitet biznesi bar lounge tek stadiumi dinamo Shitet biznesi i ndertuar nga 10 vjet
Ne nje nga zonat me elitare te tiranes
X

Shitet Biznesi Bar Lounge Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (15:07): Shitet biznesi i ndertuar nga 10 vjet ne nje nga zonat me elitare te tiranes xhiro 300-400 mij lek ne dite investim mbi 70mij euro 130m2 verande 60 metra brenda 30 metra bodrum qiraja 1200€ ...

60,000 Euro

175,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (15:00): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

175,000 Euro

320,000 Euro Ambient komercial ne shitje tek rruga S.Frasheri Ambient komercial ne shitje me vendodhje tek rruga Sami Frasheri.
Ambienti esht

Ambient Komercial Ne Shitje Tek Rruga S.frasheri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.03 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.01.2020 (14:47): Ambient komercial ne shitje me vendodhje tek rruga sami frasheri. ambienti eshte open space me siperfaqe totale 117 m2 ku organizohet me nje depo dhe nje tualet. ndodhet ne katin e pare teknik te nje pallati te ri buze rruges kryesore. lokacioni e...

320,000 Euro

199,000 Euro Shitet, Ambient, Ish ekspozita, Tiranë, PRI14215 Ambienti ndodhet tek Ish ekspozita. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Ish Ekspozita, Tiranë, Pri14215

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (14:17): Ambienti ndodhet tek ish ekspozita. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 36 m2 • 1 tualet • fasadë xhami 3m. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i për...

199,000 Euro

1,200,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2. I ndodhur ne unazen e Fierit b

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Qender | Fier
69.39 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (14:04): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 900m2. i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. eshtë e përshtatshme për ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fabrike, fasoneri vend grumbullimi për produkte industriale, bujqë...

1,200,000 Euro

211,000 Euro Shitete, Ambient, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë ,PRI14209(Future Home Priority) Ambienti ndodhet tek Rruga"Bulevardi Bajram Curri". Informacion mbi Am

Shitete, Ambient, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë ,pri14209(future Home Priority)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (13:35): Ambienti ndodhet tek rruga"bulevardi bajram curri". informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 35.2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti ës...

211,000 Euro

150,000 Euro Shiten dy dyqane Shiteten 2 dyqane njeri 125m ne katin e dyte ne bulevardin kryesor ne Durres akt

Shiten Dy Dyqane

Qender | Durres
0.23 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.01.2020 (13:35): Shiteten 2 dyqane njeri 125m ne katin e dyte ne bulevardin kryesor ne durres aktualisht me qera 500€ shitje;150 000€ tjetri 56m2 ne lagjen nr,6 aktualisht me qera 30mij leke te reja shitje; 10 000000 te raja ...

150,000 Euro

36,000 Euro Shitet Biznes tek Ali Demi Shitet biznes tek Ali Demi. 
Biznesi ka funksjonuar me perpara si Mini market.

Shitet Biznes Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.15 KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (13:35): Shitet biznes tek ali demi. biznesi ka funksjonuar me perpara si mini market. ka nje siperfaqe prej 20 m2,dhe ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore...

36,000 Euro

14,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 75 m² 14.000 Euro (Rruga e Kosovareve) Pro13060 Shitet biznes, restorant peshku në Rrugën e Kosovareve. • Informacion mbi bi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 75 M² 14.000 Euro (rruga E Kosovareve) Pro13060

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.47 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.01.2020 (13:20): Shitet biznes, restorant peshku në rrugën e kosovareve. • informacion mbi biznesin: • siperfaqe: 75 m2 dhe 30 m2 verande • aktualisht ne gjendje pune • sistem kondicionimi • me parket • zone e aksesueshme dhe mjaft e preferuar ne qytet ...

14,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim