figirifer ne shitje  

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

42,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 37 m² 42.000 Euro (Rr.Dritan Hoxha) Zona/Rruga : Rr.Dritan hoxha

Jepet Objekt Biznesi /Dyqan per shitje me siperf

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 37 M² 42.000 Euro (rr.dritan Hoxha)

Laprake | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (21:51): Zona/rruga : rr.dritan hoxha jepet objekt biznesi /dyqan per shitje me siperfaqe 37 m2 , 1 dhome + 1 banjo me sistem ngrohje ,ftohje dhe shkarkim. kati i prones 0, e pajisur me certifikate pronesie adresa : dritan hoxha / laprak cmimi : 42.000 ...

42,000 Euro

25,000 Euro Tiranë, shes biznes Masazhe-SPA 25.000 Euro Shitet Biznes Masazhe-SPA •
💶Çmimi: 25.000€
📌Rr. Sami Frashëri pra

Tiranë, Shes Biznes Masazhe-spa 25.000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
163.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (20:41): Shitet biznes masazhe-spa • 💶Çmimi: 25.000€ 📌rr. sami frashëri pranë petro ninit 📐sipërfaqe:163 m² 🛌6 dhoma estetike 🛁 2 tualete 🚿5 dushe • ambienti funksionon dhe është në gjëndje pune....

25,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (19:40): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (19:39): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

9,000 Euro SHITET GARAZH RR. ARTAN LENJA, TIRANE  Garazhi ndodhet ne kompleksin Kontakt ne Rr. Artan Lenja. Ka siperfaqe prej 15

Shitet Garazh Rr. Artan Lenja, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.78 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:41): garazhi ndodhet ne kompleksin kontakt ne rr. artan lenja. ka siperfaqe prej 15 m². per me shume informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840...

9,000 Euro

10,000 Euro Shitet dyqani Shitet dyqani ne durres me hipotek 70 m2  cmimi i diskutueshem

Shitet Dyqani

Plepa | Durres
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (18:35): Shitet dyqani ne durres me hipotek 70 m2 cmimi i diskutueshem...

10,000 Euro

400,000 Euro Okazion! Shitet Karburanti dhe Hoteli ne piken me strategjike te Elbasanit. Okazion! Shitet karburanti se bashku me hotelin 500 m2 trruall dhe 650 m2 toke n

Okazion! Shitet Karburanti Dhe Hoteli Ne Piken Me Strategjike Te Elbasanit.

Zone Periferike | Elbasan
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:22): Okazion! shitet karburanti se bashku me hotelin 500 m2 trruall dhe 650 m2 toke ne nje pike teper strategjike. karburanti eshte i poziocionuar ne hyrje te elbasanit ku sherben si ure lidhese per te gjithe automjetet qe vijne nga tirana, elbasani, korc...

400,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Lokal, Unaza e Re Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: • Buzë rruge

Shitet, Lokal, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:08): Lokali ndodhet ne zonen e unazes se re. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 300 m2 • tualet • fasadë xhami • i investuar • aktulisht në gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke • mundesi shu...

1,000,000 Euro

700,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,  Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willsonit, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
109.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:07): Ambjenti ndodhet tek sheshi willsonit, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 109 m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie • ambjenti aktualisht është me qera...

700,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

300,000 Euro Shitet, Kapanon+Truall, Kashar Kapanoni është i pozicionuar ne zonen e Kasharit. Informacion mbi kapanonin:

Shitet, Kapanon+truall, Kashar

Vore | Tirane
KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.11.2019 (18:06): Kapanoni është i pozicionuar ne zonen e kasharit. informacion mbi kapanonin: • sipërfaqja : 750 m2 ndertim • truall 3000 m2 dokumentacioni: me hipotekë •lokacion shumë i favorshëm, pranë saj do kaloj autostrada thumane-kashar • i org...

300,000 Euro

160,000 Euro Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri Shitet ambjent  në Bulevardin Bajram Curri tek Pallatet Agimi. Informacion mbi

Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:02): Shitet ambjent në bulevardin bajram curri tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 24 m2 • buze rruge • 1 tualet • fasade xhami • disponono hipoteke • mundesi ideale per investim • per nje vizite ne prone na kontakt...

160,000 Euro

690,000 Euro Shitet, Ambjet, Buze rruge, Bllok Shitet, ambjent në zonën e Bllokut, Rruga Sami Frasheri.  Informacion mbi Ambj

Shitet, Ambjet, Buze Rruge, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:02): Shitet, ambjent në zonën e bllokut, rruga sami frasheri. informacion mbi ambjentin:• kati 0 buze rruge • siperfaqe 126 m2 • me hipoteke • tualeti • fasade xhami • sistem kondicionimi • zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte zone e ...

690,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (18:02): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

28,000 Euro Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 28,000 € ID: plus12842 Shitet ambient biznesi ne Fresk prane Restorant Deliut. Informacion mbi ambienti

Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 28,000 € Id: Plus12842

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (17:25): Shitet ambient biznesi ne fresk prane restorant deliut. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 42.5m2 • pozicionuar ne katin 0 • orientim perendim • ne proces hipotekimi e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. •me k...

28,000 Euro

1,100,000 Euro SUPER PRONE NE SUPER VEND....AMBIENT BIZNESI...!!! SUPER INVESTIM....!!!!
Shitet ambient 220m2 ne katin e 1...
Ambienti ndodhet t

Super Prone Ne Super Vend....ambient Biznesi...!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (16:54): Super investim....!!!! shitet ambient 220m2 ne katin e 1... ambienti ndodhet tek kryqezimi i farmacis 10 ne nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane, buze rruges, i pershtatshem per cfardo lloj aktiviteti....!!!! nxitoni, mos e h...

1,100,000 Euro

226,800 Euro SHITET LOKAL TEK KOMUNA E PARISIT Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje sip

Shitet Lokal Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (15:53): Shitet lokal tek rr. komuna e parisit perballe ish new-yorkut. lokali ka nje siperfaqe 126 m2, me hyrje indipedente e pavarur nga pallati. eshte ne kend dhe ka fasad dopio ku njera shikon rrugen. eshte nje prone joshese dhe investim i sigurt. shitet ...

226,800 Euro

17,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 75 m² 17.000 Euro (Rruga e Kosovareve) Pro13060 Shitet biznes, restorant peshku në Rrugën e Kosovareve. • Informacion mbi bi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 75 M² 17.000 Euro (rruga E Kosovareve) Pro13060

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (15:30): Shitet biznes, restorant peshku në rrugën e kosovareve. • informacion mbi biznesin: • siperfaqe: 75 m2 dhe 30 m2 verande • aktualisht ne gjendje pune • sistem kondicionimi • me parket • zone e aksesueshme dhe mjaft e preferuar ne qytet ...

17,000 Euro

64,500 Euro Dyqan per shitje ne Ali Demi Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge, ka nje siperfaqe neto, ne certifi

Dyqan Per Shitje Ne Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (15:25): Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge, ka nje siperfaqe neto, ne certifikate pronesie, 33 m2, i organizuar ne open space dhe 1 tualet. ambienti ne dy anet e tij eshte me fasade xhami. shume mire i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. per ...

64,500 Euro

2,500,000 Euro Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë, PRI12767 Ambienti ndodhet tek Shkolla 11 Janari. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rru

Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë, Pri12767

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (15:02): Ambienti ndodhet tek shkolla 11 janari. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 400 m2 • 2 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i pë...

2,500,000 Euro

96,520 Euro Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € ID: plus 8861 Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën &qu

Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € Id: Plus 8861

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (15:00): Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën "kongresi i manastirit" në afërsi të spitalit nr 5 ,në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjentet ndodhen tek godina 2 , disponohen me sipërfaqe dhe orientime...

96,520 Euro

166,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "29 NËNTORI", FIER. Shitet ambient biznesi në lagjen "29 Nëntori", Fier. Ambienti ka nj

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen "29 NËntori", Fier.

Qender | Fier
KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (14:55): Shitet ambient biznesi në lagjen "29 nëntori", fier. ambienti ka një sipërfaqe prej: 96.8 m² dhe disponon certifikatë pronësie. Është i përshtatshëm per zyra, bare, fastfood, agjensi etj. favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm p...

166,000 Euro

495,000 Euro Ekskluzive !!! Ambient zyre 176 m2 per shitje tek Sheshi Wilson! Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson!
Ambienti ndodhet ne katin e

Ekskluzive !!! Ambient Zyre 176 M2 Per Shitje Tek Sheshi Wilson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (14:18): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet ne katin e 1 buz rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pr...

495,000 Euro

300,000 Euro Shitet Njesi Komerciale tek Rruga Jordan Misja Shitet Njesi Komerciale tek rruga Jordan Misja. Njesia eshte aktualisht funksion

Shitet Njesi Komerciale Tek Rruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.11.2019 (14:18): Shitet njesi komerciale tek rruga jordan misja. njesia eshte aktualisht funksionale si lokal/bar me nje siperfaqe te brendshme prej 140m2 ku 93m2 eshte kati i pare, 47m2 kati i dyte si dhe posedon 80m2 verande te shfrytezueshme me leje bashkiake. org...

300,000 Euro

145,000 Euro Okazion Shitet Ambient Komercial tek Don Bosko Shitet Ambient Komercial tek Don Bosko. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme p

Okazion Shitet Ambient Komercial Tek Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (14:18): Shitet ambient komercial tek don bosko. ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 90m2 si dhe nje verande rreth 150m2 te shfrytezueshme me leje nga bashkia. organizohet ne open space me banakun ne mes, 2 tualete dhe i mire investuar. ndodhet midis ...

145,000 Euro

400,000 Euro Tirane, shes bar-resorant 350 m² 1.200.000 Euro (21 Dhjetori) Truall + Restorant  është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit. Informacion

Tirane, Shes Bar-resorant 350 M² 1.200.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.11.2019 (14:06): Truall + restorant është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • sipërfaqa truall 350 m2, siperfaqe ndertim 245 m2 • verandë •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • i investuar • mob...

400,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim