garazh per shitje ne tirane  

 Online 32 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 32 lexues | 3 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

188,500 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

188,500 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

188,500 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:48): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

188,500 Euro

188,500 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:48): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

188,500 Euro

270,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok,Tiranë. PRI13167 Ambienti ndodhet në zonën e Bllokut, pranë Universitetit te Juridikut. Inform

Shitet, Ambient, Bllok,tiranë. Pri13167

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:47): Ambienti ndodhet në zonën e bllokut, pranë universitetit te juridikut. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambienti: 74 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është aktualisht me qera 1000...

270,000 Euro

315,000 Euro Ambjent , Shallvaret Ambjenti eshte I pozicionuar ne zonen e Shallvareve . Informacion mbi Ambjentin:

Ambjent , Shallvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.32 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e shallvareve . informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqa e ambjenti: 62 m2 • i ndare ne 3 ambjente ku cdo do ambjent ka tualetin individual • orientim lindie • disponon dokumentacion te rregullt ...

315,000 Euro

408,500 Euro Ambjent , Don Bosko Ambjenti ndodhet ne Zonen e Don Boskos . Informacion mbi Ambjentin : • Kati 0

Ambjent , Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjenti ndodhet ne zonen e don boskos . informacion mbi ambjentin : • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 355.2 m2 • tualeti •i investuar • sistem kondicionimi dhe aspirimi• per ta vizituar na kontaktoni! <div class="col-md-4"><a href="tel:0...

408,500 Euro

200,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 67 m² 200.000 Euro (Bulevardi Deshmoret e Kombit) Ambjent ndodhet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit tek Kullat Binjake . Ambjenti

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 67 M² 200.000 Euro (bulevardi Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit tek kullat binjake . ambjenti eshte i pozicionuara ne katin 2 me siperfaqe 67 m2. disponono dokumnetacion te rregullt hipotekor. detaje te tjera • ndodhet buze rruge • me fasade xhami. • aktuali...

200,000 Euro

90,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 30 m² 90.000 Euro (Bulevardi Deshmoret e Kombit) Ambjent ndodhet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit tek Kullat Binjake . Ambjenti

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 30 M² 90.000 Euro (bulevardi Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit tek kullat binjake . ambjenti është i pozicionuara në katin 2 me sipërfaqe 30 m2. • me ashensor. disponono dokumnetacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet buzë rruge • me ...

90,000 Euro

172,000 Euro Tirane, shes bar-kafe Kati 1, 172.000 Euro (Don Bosko) Lokali është i pozicionuar në zonën Don Bosko. Informacion mbi Ambjentin:

Tirane, Shes Bar-kafe Kati 1, 172.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:24): Lokali është i pozicionuar në zonën don bosko. informacion mbi ambjentin: • buze rruge kryesore• sipërfaqa e brendëshme: 43 m2 • verandë 60 m2 •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • i investuar • mobilim i ri . • i veshur ...

172,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 97 m² 300.000 Euro (Komuna e Parisit) Shitet ambient per Qender Estetike tek “Komuna e Parisit”. Ambienti ndodhet

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 97 M² 300.000 Euro (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

13.11.2019 (14:24): Shitet ambient per qender estetike tek “komuna e parisit”. ambienti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe 97 m2 . disponon: • 3 ambiente • 1 tualet me aspirim • 2 vetrata xhami plastik dhe dopio xham te mbushur me gaz argon • sistem chiller...

300,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

10,000 Euro Tirane, shes poste parkimi Kati -1, 18 m² 10.000 Euro (21 Dhjetori) Disponojme 4 poste parkingu. • Ndodhen tek 21 Dhjetori, perballe Bar Oslo. Inf

Tirane, Shes Poste Parkimi Kati -1, 18 M² 10.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:21): Disponojme 4 poste parkingu. • ndodhen tek 21 dhjetori, perballe bar oslo. informacion mbi postet e parkimit: • kati -1• sipërfaqja : 18 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponojne: • hapësirë te bollshme • te organizuar mirë • p...

10,000 Euro

42,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 30 m² 42.000 Euro (Don Bosko) Pro13112 Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Sipërf

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 30 M² 42.000 Euro (don Bosko) Pro13112

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:20): Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 30 m2 ambienti disponon: • tualet • fasade xhami • lokacion të favorshëm gjeografik • mundësi të shumta shfrytëzimi • i investuar • i...

42,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:14): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

210,000 Euro Tek ish-Ekspozita Shitet Ambient Biznesi - Ne zonen e Ish-Ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte

Tek Ish-ekspozita Shitet Ambient Biznesi -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (14:09): Ne zonen e ish-ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte ne pallat te ri. ambienti eshte nje hapsire drejtekendeshe e rregullt me siperfaqe neto 70.38 m² pa kollona me nje tualet. faqa ballore eshte gjitha fasade xhami. ka qep...

210,000 Euro

186,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta Shitet apartament në Bulevardin Gjergj Fishta pranë Restorant Fish Time. Infor

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (13:56): Shitet apartament në bulevardin gjergj fishta pranë restorant fish time. informacion mbi apartamentin: • kati 1 pallat ekzistues • siperfaqe 93 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • deta...

186,000 Euro

15,000 Euro Shiten ( shushica ) garazhde 3 garazhde super oferte Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certif

Shiten ( Shushica ) Garazhde 3 Garazhde Super Oferte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

13.11.2019 (13:55): Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certifikat pronsie ...

15,000 Euro

690,000 Euro Shitet, Ambjet, Buze rruge, Bllok Shitet, ambjent në zonën e Bllokut, Rruga Sami Frasheri. Informacion mbi Ambj

Shitet, Ambjet, Buze Rruge, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (13:53): Shitet, ambjent në zonën e bllokut, rruga sami frasheri. informacion mbi ambjentin:• kati 0 buze rruge • siperfaqe 126 m2 • me hipoteke • tualeti • fasade xhami • sistem kondicionimi • zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte zone e ...

690,000 Euro

65,000 Euro OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANE Shitet ambient biznesi me siperfaqe 290.4 m² tek Kopshti Botanik, ne kryqezim t

Okazion! Shitet Ambient Biznesi Tek Kopshti Botanik, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (13:24): Shitet ambient biznesi me siperfaqe 290.4 m² tek kopshti botanik, ne kryqezim te rryges kodra e diellit dhe shkelqim fusha, tirane. ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka 1 lokacion te favorshem per biznese te ndryshme dhe akses te lehte. momenta...

65,000 Euro

447,000 Euro Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial. Prane "Sheshit Wilson", shitet ambjent komercial si mundesi e rralle i

Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
123.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (13:12): Prane "sheshit wilson", shitet ambjent komercial si mundesi e rralle investimi. ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje godine te profilizuar si mini qender tregtare, aktualisht i dhene me qira 5 vjecare si supermarket, me cmim 1700 euro neto. siperfaqja ...

447,000 Euro

20,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (13:04): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

20,000 Euro

115,000 Euro Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantastik! REFAD231120 
Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjeto

Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantastik!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (13:03): Refad231120 shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga veriu. ambienti eshte open space dhe i investuar si nga brenda dhe nga jashte tij, gjithashtu...

115,000 Euro

3,000 Euro SHITJE BIZNESI NE QENDER Shitet Biznes Estetike , ne zemer te Tiranes prane rruges kryesore.
Ambjenti es

Shitje Biznesi Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (12:35): Shitet biznes estetike , ne zemer te tiranes prane rruges kryesore. ambjenti eshte i mire investuar dhe totalisht i kompletuar dhe permban te gjitha paisjet dhe orendite e nevojshme. ambjenti ndodhet ne katin 0. per me shume informacion ju lutemi t...

3,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori) Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndertimit. I

Tirane, Shitet Biznes Lokali Kati 0, 760 M² 60000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (12:22): Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja brenda : 260 m2 • veranda e jashtme : 500 m2 • dokumentacioni : me hipoteke ku 160 m2 eshte me hipoteke, 135...

60,000 Euro

17,000 Euro Shitet,Ambjent Biznesi, Kthesa e Kamzes(future13164) Shitet ambient biznesi në Kthesen e Kamzes, te Garden City,Pallatet Malajziane.

Shitet,ambjent Biznesi, Kthesa E Kamzes(future13164)

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (12:05): Shitet ambient biznesi në kthesen e kamzes, te garden city,pallatet malajziane. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 17m2 • pozicionuar në katin 0 • •e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • opsion ideal in...

17,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (12:04): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes biznes, lokal Kati 0, 75 m² 80.000 Euro (Stadiumi Dinamo) Lokali është i pozicionuar te Stadiumi Dinamo. Informacion mbi lokalin: •Kat

Tirane, Shes Biznes, Lokal Kati 0, 75 M² 80.000 Euro (stadiumi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (11:49): Lokali është i pozicionuar te stadiumi dinamo. informacion mbi lokalin: •kati 0 përdhes •sipërfaqja brenda : 75 m2 • veranda e jashtme : 140 m2. lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik...

80,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim