hotele ne shitje  

 Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

280,000 Euro Dyqani në Shitje+Shitje Biznesi me gjith pajisjet brënda. Shitet dyqani+shitje biznesi Pastiçeri me gjith pajisjet brenda,brezi 2 nga rru

Dyqani Në Shitje+shitje Biznesi Me Gjith Pajisjet Brënda.

Brryli | Tirane
1.82 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:15): Shitet dyqani+shitje biznesi pastiçeri me gjith pajisjet brenda,brezi 2 nga rruga kryesore,200 m2 me bashkë pjesën e bodrumit,kati 1 me shkallë i ngritur nga rruga,disponon çertifikatë të rregulltë pronësie. vendndodhja:midis xhamllikut dhe...

280,000 Euro

30,800 Euro Dyqan per shitje ne Bllok Rruga “Sami Frasheri” ne Tirane (ID 4171107) Property ID : 4171107

Bllok, Rruga “Sami Frasheri”, shitet ambjent dyqani

Dyqan Per Shitje Ne Bllok Rruga “sami Frasheri” Ne Tirane (id 4171107)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (10:06): Property id : 4171107 bllok, rruga “sami frasheri”, shitet ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 28 m², me hipoteke, gjysem bodrum me dritare, tualet, fasade xhami, me shkalle, buze rruge, i ndriquar me diell. s...

30,800 Euro

30,000 Euro Ambjent biznesi ne shitje tek Shkolla e Baletit Okazion
Shitet ambjent tek Tregu Elektrik, ne nje zone teper te preferuar, me s

Ambjent Biznesi Ne Shitje Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.57 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:03): Okazion shitet ambjent tek tregu elektrik, ne nje zone teper te preferuar, me shume avantazhe, fare prane qendres. ndodhet ne pallat ekzistues, kati 1-re, ka nje siperfaqe prej 23.3 m2 + 7m2 verande, mund te jepet per garsoniere ose dyqan. dispono...

30,000 Euro

35,000 Euro Shitet dyqan dhe biznes ushqimor Shitet dyqan sip 19 m2 aktualishte ushqimore 
bashke me biznesin cmimi 35000 eu

Shitet Dyqan Dhe Biznes Ushqimor

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (10:00): Shitet dyqan sip 19 m2 aktualishte ushqimore bashke me biznesin cmimi 35000 eur vendndodhja sa kalon tunelin tek shkolla 1 maj rruge dytsore e tregut elektrike per cdo informacion kontaktoni agjensi real estatetana cl 0692107238...

35,000 Euro

38,000 Euro Shitet ambient biznesi tek Kika 40m2,38000Euro Shitet ambient biznesi 40m2 tek Kika 38000 Euro! Ambienti ka nje hapsire prej 40

Shitet Ambient Biznesi Tek Kika 40m2,38000euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (09:59): Shitet ambient biznesi 40m2 tek kika 38000 euro! ambienti ka nje hapsire prej 40m2. eshte i organizuar ne tre ambiente , me hipoteke.per nje vizite ne prone kontaktoni greten:0674320079 ...

38,000 Euro

35,900 Euro Okazin, shes dyqan ne Tirane te Re Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. Dyqani ndodhet ne Tirane t

Okazin, Shes Dyqan Ne Tirane Te Re

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.04 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (09:53): Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. dyqani ndodhet ne tirane te re, sheshi willson perballe fakultetit te drejtesise. Çmimi eshte okazion: 35 900 euro. nese jeni te interesuar mund te telefononi ne,nr: 0696047125....

35,900 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi,Kati 1,32 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (09:43): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² ne total. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj cmimi: 35.000 eu...

35,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!  Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.01.2020 (08:08): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

150,000 Euro Shitet Lokal+Biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan ! - Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edit Duran", shi

Shitet Lokal+biznesi Mbrapa Shkolles Edit Durhan !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.01.2020 (00:21): - ne bllok, ne rrugen sami frasheri, mbrapa shkolles "edit duran", shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar vitet '80, te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te gjelbera. lokali eshte i organizu...

150,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

58,000 Euro Tirane,shes dyqan me hipoteke,36 m2,(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Dyqan Me Hipoteke,36 M2,(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (23:31): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (20:26): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

6,500 Euro Shitet Biznesi Butik Per Femra Shitet biznesi , butik per femra , per arsyer emigrimi. Dyqani ndodhet ne rrugen

Shitet Biznesi Butik Per Femra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:58): Shitet biznesi , butik per femra , per arsyer emigrimi. dyqani ndodhet ne rrugen e dibres perballe aza electronic. me klientele te ngritur prej 3 vitesh. perfshihet cdo infrastrukture ne dyqan. ...

6,500 Euro

75,000 Euro Tirane, Shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m², (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M², (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:28): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prapa ish ambasades jugosllave. cmimi: 75.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

75,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:27): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m², 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M², 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:27): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan , ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

350,000 Euro Tirane, shes dyqan kati 1,sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl) Shitet ambient biznesi ne rrugen Bardhyl. 

Ambienti ka nje siperfaqe prej 117

Tirane, Shes Dyqan Kati 1,sip 117 M² 350.000 Euro (rruga Bardhyl)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.01.2020 (19:27): Shitet ambient biznesi ne rrugen bardhyl. ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda. ndodhet buze rruge qe do te thote mundesi shume e mire reklamimi te buznesit tuaj. cmimi 350.000 euro ...

350,000 Euro

750,000 Euro Tirane,shes Magazine+Zyra 1.100 m², 750.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Esht

Tirane,shes Magazine+zyra 1.100 M², 750.000 Eur (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (19:26): Shitet magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine ,8 mt e larte. investim ne zone potenciale prane autostrades . mundesi kreditimi deri 70...

750,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir) Shitet Hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e Astirit, Una

Tirane, Shes Hotel 860 M² 1.200.000 Euro (astir)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
860.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (19:26): Shitet hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e astirit, unaze e re. siperfaqe totale e hotelit eshte 860 m2. arredimi eshte super cilesor, ku duket kombinimi perfekt ne cdo ane te hotelit. disponon salle per ngrenien e mengjesit,...

1,200,000 Euro

1,700,000 Euro Tirane,Shitet Hotel i arreduar totalisht,1.000 m2, (Tirana e Re)  Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me sip

Tirane,shitet Hotel I Arreduar Totalisht,1.000 M2, (tirana E Re)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (19:26): Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -kati perdhe - recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me s...

1,700,000 Euro

17,000 Euro Shitet biznesi:Bar-Kafe/Lavazh (OKAZION) Golden 21: Bar-Kafe/ Lavazh. 

Bari i rikonstruktuar dhe mobiluar së fundmi m

Shitet Biznesi:bar-kafe/lavazh (okazion)

Laprake | Tirane
3.01 KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (18:37): Golden 21: bar-kafe/ lavazh. bari i rikonstruktuar dhe mobiluar së fundmi me koncept dhe dizajn modern duke krijuar një ambjent të ngrohtë dhe familjar. përbëhet nga pjesa e brendshme dhe e jashtme, e cila është e mbuluar me tendë dhe e ...

17,000 Euro

72,000 Euro Shiten 2 dyqane bashk me truall tek tregu ne kamez siperfaqe totale 120 m2 Shitet trualli bashk me 2 dyqane tek tregu ne kamez. Dyqanet jan aktive me qera

Shiten 2 Dyqane Bashk Me Truall Tek Tregu Ne Kamez Siperfaqe Totale 120 M2

Tjeter zone | Tirane
5.76 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (18:09): Shitet trualli bashk me 2 dyqane tek tregu ne kamez. dyqanet jan aktive me qera prej 8 vjetesh. dyqanet dhe trualli siperfaqe totale 120 m2 cmimi per m2 me nje vler shume te mire. shfrytezim ambjenti per biznes dhe shtepi....

72,000 Euro

15,000 Euro Shitet biznesi i nje restoranti ndodhet prane liqenit Artificial Shitet biznesi i nje restoranti ndodhet prane liqenit Artificial
Restoranti k

Shitet Biznesi I Nje Restoranti Ndodhet Prane Liqenit Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.07 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (18:04): Shitet biznesi i nje restoranti ndodhet prane liqenit artificial restoranti ka nje siperfaqe te brendshme prej 83 m2 dhe siperfaqe verande 50 m2 total ka 5 tavolina ne ambjentin e brendshem dhe 7 tavolina ne verande eshte totalisht i mobiluar...

15,000 Euro

350,000 Euro SHITET NDERTESË + AMBIENT BIZNESI NË HYRJE TË KOMBINATIT METALURGJIK , ELBASAN Shitet ambient biznesi + Ndertesë në Elbasan . Prona ka lokacion të favorshë

Shitet NdertesË + Ambient Biznesi NË Hyrje TË Kombinatit Metalurgjik , Elbasan

Zone Periferike | Elbasan
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.01.2020 (17:59): Shitet ambient biznesi + ndertesë në elbasan . prona ka lokacion të favorshëm për aktivitete të ndryshme biznesi dhe është i kompletuar për banim në katin e 2-të . ndertesa është e organizuar me 12 dhoma , 2 sallone me sipërfaqe të mad...

350,000 Euro

400,000 Euro Super ambient te dollari ( stacioni atobuzit ) Shitet super prone tek dollari te stacioni autobuzit buze rruge per cfar do lloj

Super Ambient Te Dollari ( Stacioni Atobuzit )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.01.2020 (17:47): Shitet super prone tek dollari te stacioni autobuzit buze rruge per cfar do lloj aktiviteti 56 m me hipoteke , ne nje zone te preferuar dhe shum te kerkuar per biznese per me teper na kontaktoni 0682567777 ...

400,000 Euro

15,000 Euro Shiten ( shushica ) garazhde 3 garazhde super oferte Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certif

Shiten ( Shushica ) Garazhde 3 Garazhde Super Oferte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.01.2020 (17:34): Shiten 3 garazhde te shushica per arsye mos perdorje te sheshi willson me certifikat pronsie ...

15,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim