kioska ne shitje te perdorura  

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

192,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

192,000 Euro

270,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje komplek...

270,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (14:27): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

60,000 Euro Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno perballe NjEsise Addministrative nr.3 Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative n

Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 35 M2 Ne Rrugen Mihal Grameno Perballe Njesise Addministra

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (14:07): Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloj...

60,000 Euro

21,000 Euro Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve. Dyqani ndodhe

Okazion | Shitet | Dyqan 15 M2 , 21 000 Euro , Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (14:06): Okazion | shitet | dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e kosovareve. dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes me akses per te gjitha aktivitetet. eshte buze rruge dhe mund te perdoret shume mire sidomos per zyra apo studio te ndryshme ...

21,000 Euro

50,000 Euro Dyqaan ne Shitje Rruga e Durresit ne Tirane Rruga e Durresit, prane Shkolles Qemal Stafa, buze rruge, shitet Dyqan me siperf

Dyqaan Ne Shitje Rruga E Durresit Ne Tirane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (14:05): Rruga e durresit, prane shkolles qemal stafa, buze rruge, shitet dyqan me siperfaqe 16 m2 me hipotek, kati 0, dyqani ka fasad xhami 4 metra, i pershtateshme per reklamime dhe aktivitete te ndryshme. shitet 50 000 euro ...

50,000 Euro

5,500 Euro Dyqan ne shitje rr. e Durresit Shitet dyqan buze rruge kryesore. Ndodhet ne rrugen e Durresit.
Ne katin 0 dhe

Dyqan Ne Shitje Rr. E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (13:25): Shitet dyqan buze rruge kryesore. ndodhet ne rrugen e durresit. ne katin 0 dhe me fasad te madhe. i pershtatshem per cdo biznes....

5,500 Euro

190,000 Euro http://futurehome.al/property/5687/shitet-lokal-komuna-e-parisit-tiran-pri-2133.html Lokali ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar në Tiranë, Komuna e Parisit

Http://futurehome.al/property/5687/shitet-lokal-komuna-e-parisit-tiran-pri-2133.html

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (11:27): Lokali ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar në tiranë, komuna e parisit, rruga ` medar shtylla`. ndodhet buzë rruge, pozicion mjaft strategjik për zhvillimin e biznesit me sipërfaqe prej 62.5m2. ambjenti është i arreduar me arkitekt duk...

190,000 Euro

299,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller Mundesi Investimi: Shitet Ambient Gjigand (195 m2) per Biznes (Ish Ekspozita) ne

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (11:03): Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | planimetri e rregullt me ndertime cilesore d...

299,000 Euro

27,000 Euro Ambient per shitje , Bulevardi Zogu I-re. Bodrum per shitje me siperfaqe 25 m2 ne Bulevardin Zogu I-re. Nodhet ne katin 0,

Ambient Per Shitje , Bulevardi Zogu I-re.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (09:40): Bodrum per shitje me siperfaqe 25 m2 ne bulevardin zogu i-re. nodhet ne katin 0, me 4 shkalle dhe ka tualet te brendshem. hapsira ofron mundesi per tu organizuar ne zyra ose biznese te vogla. cmimi: 27000 €. kontaktoni per me shume informacion ...

27,000 Euro

200,000 Euro Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit  Perballe traut te Ambasades Amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte,

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (06:37): perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga ka kalueshmeri shume te larte, gjate gj...

200,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 148 m² 260.000 Euro  21 Dhjetori (Rruga Artan Lenja) Ambjenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit. 
Informacion mbi Ambjentin: • Kat

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 148 M² 260.000 Euro 21 Dhjetori (rruga Artan Lenja)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
148.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (23:58): Ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqja e mjedisit: 148 m2 • i investuar • i veshur me fasadë xhami • disonon 1 tualet. • me mundësi të zhvillimit të bizneseve të ndryshme ...

260,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori) Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndertimit. I

Tirane, Shitet Biznes Lokali Kati 0, 760 M² 60000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (23:30): Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja brenda : 260 m2 • veranda e jashtme : 500 m2 • dokumentacioni : me hipoteke ku 160 m2 eshte me hipoteke, 135...

60,000 Euro

115,000 Euro Superokazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal ne gjendje pune. Ambjen

Superokazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (21:47): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal ne gjendje pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. hapsira eshte e mire-s...

115,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

14.09.2019 (21:29): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

334,000 Euro Ambjent komercial per shitje. Shitet ambjent komercial ne zemer te Astirit. Ambjenti pozicionohet ne rrugen kr

Ambjent Komercial Per Shitje.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (20:28): Shitet ambjent komercial ne zemer te astirit. ambjenti pozicionohet ne rrugen kryesore mikel maruli dhe eshte open space. pozicionimi i pronese ne nje zone teper te frekuentuar nga banoret dhe kalimtaret bene qe prona te jete e pershtateshme per lloj...

334,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (19:19): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

3,500,000 Euro Shitet Hotel ne Tirane Shitet Hotel ne Tirane
Hoteli Ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesu

Shitet Hotel Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (19:05): Shitet hotel ne tirane hoteli ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesueshem me te gjitha pik kryesore te tiranes ndodhet buze rruge dhe disponon parkim privat. ndertesa përbëhet nga 6 kate. total jane 30 dhoma. ambjenti është i inve...

3,500,000 Euro

195,000 Euro Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit  
Shitet ambjent  ndodhet ne Komune te Parisit 
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 
A

Shitet Ambjent Ndodhet Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.09.2019 (18:45): shitet ambjent ndodhet ne komune te parisit ka nje siperfaqe prej 65 m2 aktualisht eshte i arreduar per bar. eshte me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke. eshte totalisht i kompletuar me pajisjet e nevojshme , ka sistem elektrik te q...

195,000 Euro

270,000 Euro  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspoz

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.09.2019 (18:22): Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallatesh dhe organizohet ne nje rece...

270,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!   Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (16:39): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

205,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI FUNKSIONAL, RR. ASIM VOKSHI, TIRANË Shitet ambient biznesi ne Rr. Asim Vokshi. Ambienti ndodhet në një zonë me ak

Shitet Ambient Biznesi Funksional, Rr. Asim Vokshi, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.15 KM nga qendra
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.09.2019 (16:18): Shitet ambient biznesi ne rr. asim vokshi. ambienti ndodhet në një zonë me aktivitet të lartë për biznese të ndryshme. prej shumë vitesh ky ambient është funksional dhe i suksesshëm ne fushën ku operon. zotëron dokumentacion të rregullt...

205,000 Euro

85,000 Euro Shitet,Ambjent,Kompleksi Golden Park Ambjenti ndodhet në nje prej komplekseve me cilesore ne qytet,ne kompleksion &q

Shitet,ambjent,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.09.2019 (15:11): Ambjenti ndodhet në nje prej komplekseve me cilesore ne qytet,ne kompleksion "tirana golden park". • informacion mbi ambjentin: • sipërfaqa e ambjenti: 69.1 m2 • kati i pare • 1 tualet • i investuar • fasade xhami 4.8 m• i përshtatsh...

85,000 Euro

1,500,000 Euro shitet hotel ne korce (me hipoteke dhe i investuar) hoteli ndodhet shume prane qendres se Korces. ka nje lokacion shume te mire. ka

Shitet Hotel Ne Korce (me Hipoteke Dhe I Investuar)

Qender | Korce
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.09.2019 (14:03): Hoteli ndodhet shume prane qendres se korces. ka nje lokacion shume te mire. ka 11 dhoma si dhe ambientin e restorantit. ka nje siperfaqe totale prej 650m/2. eshte i investuar, ne pune me klientele te rregullt. me hipoteke...

1,500,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

220,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga e Dibrës Cmimi: 220,000 € ID: plus12102 Shitet ambjent biznesi në rrugën e Dibrës në zonë të preferuar dhe buzë r

Shitet, Ambjent, Rruga E Dibrës Cmimi: 220,000 € Id: Plus12102

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (13:18): Shitet ambjent biznesi në rrugën e dibrës në zonë të preferuar dhe buzë rruge. ambjenti është i pozicionuar në katin 0 dhe i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. ka orientim jug dhe sipërfaqe totale 44m2 . i përshtatshëm për...

220,000 Euro

350,000 Euro Shitet dyqan te Bulevardi Bajram Curri,perball ish-ekspozites Shitet dyqan me siperfaqe 50 m2,buze rruge te blv.Bajram Curri perball ish-ekspo

Shitet Dyqan Te Bulevardi Bajram Curri,perball Ish-ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (12:42): Shitet dyqan me siperfaqe 50 m2,buze rruge te blv.bajram curri perball ish-ekspozites.dyqani eshte me hipoteke si njesi tregtare.dyqani mund te sherbej per cdo lloj biznesi.dyqani shitet 350000 euro....

350,000 Euro

675,000 Euro Tirane, shes magazine Kati 0, 450 m² 675.000 Euro (Rruga Siri Kodra) Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” 
Ambienti është i pozicionuar në

Tirane, Shes Magazine Kati 0, 450 M² 675.000 Euro (rruga Siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.85 KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (12:38): Magazina ndodhet tek rruga “siri kodra” ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 450 m2. ka strukturë 2 katëshe.detaje të tjera•open space •tualet • aktualisht e dhen me qera ne vleren e 2.600.000 leke te vjetra. e...

675,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim