kondicioner inverter daikin ne shqiperi  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri Me Super Fus

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

188,000 Euro

270,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje komplek...

270,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi Kati 1,32 m² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi Kati 1,32 M² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.09.2019 (00:37): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € nxitoni ta beni tuajin!...

35,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.09.2019 (21:31): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet Magazine ne Vaqarr
Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Sipe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (21:28): Shitet magazine ne vaqarr shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltua...

320,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (19:22): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

270,000 Euro  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspoz

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (18:24): Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallatesh dhe organizohet ne nje rece...

270,000 Euro

320,000 Euro Shitet super dyqan tek Rruga "5 Maji" Shitet dyqan tek Rruga "5 Maji", ne objekt i cili eshte ne proces nder

Shitet Super Dyqan Tek Rruga "5 Maji"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:59): Shitet dyqan tek rruga "5 maji", ne objekt i cili eshte ne proces ndertimi. objekti eshte i sapondertuar dhe sjell prane jush teknologjine me te larte te ndertimit. ka akses te dyanshem, fasade xhami dhe me dy hapesira sherbimesh. dyqani ndodhet ...

320,000 Euro

217,500 Euro Shitet dyqan tek Garden Rezidence Turdiu Garden Rezidence Turdiu vjen tani me super ambient sherbimi. 

Ish-Fusha e Avi

Shitet Dyqan Tek Garden Rezidence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:59): Garden rezidence turdiu vjen tani me super ambient sherbimi. ish-fusha e aviacionit, nje zone shume e kerkuar dhe e aksesueshme nga rruge kryesore te kryeqytetit. dyqani ka siperfaqe totale 150m2. ndodhet ne katin 0 te banimit, kati perdhes. ...

217,500 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!   Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:48): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

300,000 Euro Shitet dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit  Shitet dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit 
Ka

Shitet Dyqan Ndodhet Ne Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates Se Rrethit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (17:28): Shitet dyqan ndodhet ne bulevardi gjergj fishta, prane gjykates se rrethit ka nje siperfaqe prej 120 m2. ndodhet buze rruge kryesore i pershtatshem per mobileri, materiale ndertimi,bar etj. ambjenti ka oborr dhe gjysem bodrum. eshte me sist...

300,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

119,000 Euro AMBJENT BIZNESI NE SHITJE TEK RRUGA ISUF ELEZI! Dyqani ndodhet buzë rruge tek stacioni i fundit i Tiranës Re.
Ambienti ka nje

Ambjent Biznesi Ne Shitje Tek Rruga Isuf Elezi!

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:28): Dyqani ndodhet buzë rruge tek stacioni i fundit i tiranës re. ambienti ka nje siperfaqe prej 143m2 open space, i cili mund te organizohet ndarja e brendshme sipas deshires. ka lartësi optimale dhe mund të shërbejë për një shumëllojshmëri ...

119,000 Euro

620,000 Euro  Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:16): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

20,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 20 m² 20.000 Euro (Bardhok Biba,Pall TREMA) Shitet garazhd ne qender te Tiranes, rruga Bardhok Biba. 

Siperfaqe 20 m2 dhe

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² 20.000 Euro (bardhok Biba,pall Trema)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:06): Shitet garazhd ne qender te tiranes, rruga bardhok biba. siperfaqe 20 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. me dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi 20.000 euro. ...

20,000 Euro

7,500 Euro SHITET DYQAN NE FIER,7000 EURO SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5

Shitet Dyqan Ne Fier,7000 Euro

Qender | Fier
KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (17:00): Shitet dyqan me certifikate pronesie koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. dyqani ndodhet ne rrugen apollonia, fier ne afersi te gjimnazit janaq kilica. ambjent i pershtatshem per tu perdorur si ...

7,500 Euro

17,000 Euro SHITET DYQAN NE LUNGOMARE Super Okazion!
Shitet dyqan ne Lungomare me cmim vetem 1860 Euro/m2. Siperfaqja

Shitet Dyqan Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
KM nga qendra
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:00): Super okazion! shitet dyqan ne lungomare me cmim vetem 1860 euro/m2. siperfaqja e dyqanit eshte 91 m2. prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! ndertim i ri, me pamje ne lungomare.kordinatat ne google jane 40.444377, 19.495409 kontakte:+...

17,000 Euro

600,000 Euro SHITET DYQAN NE QENDER VLORE SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE
Me siperfaqe totale

Shitet Dyqan Ne Qender Vlore

Qender | Vlore
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (17:00): Shitet truall + ndertese ne vlore, me certifikate pronesie me siperfaqe totale 360 m² truall dhe 217 m² ndertese.prona eshte ne qender te qytetit te vlores, ngjitur me sheshin e flamurit,kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268 me mundesi p...

600,000 Euro

60,000 Euro SHITET DYQAN NE ORIKUM SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
Dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe m

Shitet Dyqan Ne Orikum

Orikum | Vlore
KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (16:59): Shitet dyqan me certifikate pronesie dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe me vetrate anesore xhami.kordinata ne google maps 40.3317922,19.475865 me siperfaqe totale 118m², kati 1.dyqani ndodhet ne orikum, vlore, ne hyrje, pallati i pare sapo k...

60,000 Euro

120,000 Euro Shitet Lokal 94 m2, i kompletuar(Rr Frosina Plaku) Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2.

 Aktualisht ne gjendje te mi

Shitet Lokal 94 M2, I Kompletuar(rr Frosina Plaku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:59): Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2. aktualisht ne gjendje te mire pune. cmimi: 120.000 euro. me hipoteke te rregullt, mundesi kreditimi. ...

120,000 Euro

150,000 Euro  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 42 m² 150.000 Euro (RRUGA E DURRESIT) Ambjenti ndodhet tek Rruga e Durrësit.
Informacion mbi Ambjentin: • Buzë rr

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 42 M² 150.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:58): ...

150,000 Euro

205,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI FUNKSIONAL, RR. ASIM VOKSHI, TIRANË Shitet ambient biznesi ne Rr. Asim Vokshi. Ambienti ndodhet në një zonë me ak

Shitet Ambient Biznesi Funksional, Rr. Asim Vokshi, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.15 KM nga qendra
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (16:36): Shitet ambient biznesi ne rr. asim vokshi. ambienti ndodhet në një zonë me aktivitet të lartë për biznese të ndryshme. prej shumë vitesh ky ambient është funksional dhe i suksesshëm ne fushën ku operon. zotëron dokumentacion të rregullt...

205,000 Euro

1,400,000 Euro OKAZIO ! Shitet objekt-bisnes 800 m 2 OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 800m2. I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazio ! Shitet Objekt-bisnes 800 M 2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:31): Okazion shitet objekt-bisnes prej 800m2. i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke.( dy katesh ) momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up!...

1,400,000 Euro

154,000 Euro OBJEKT BIZNESI ME QIRA, ASTIR Shitet dyqan me sip 77 m2 me hipoteke.Ambienti ndodhet pran Artistit ne Astir,es

Objekt Biznesi Me Qira, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (15:23): Shitet dyqan me sip 77 m2 me hipoteke.ambienti ndodhet pran artistit ne astir,esht i shfrytzueshem per shum llojshmeri biznesesh,me hapsir jasht per tavolina shryzon 60 m2 jashte dhe munci dy kate brenda me lartesia 4.5m e larte. cmimi.2000 eurm²...

154,000 Euro

65,000 Euro Dyqan ne shitje, pozicion perfekt  Shitet dyqan me hipoteke mbrapa hotel Diplomat 2. Ka nje siperfaqe prej 50m2 , e

Dyqan Ne Shitje, Pozicion Perfekt

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (14:34): Shitet dyqan me hipoteke mbrapa hotel diplomat 2. ka nje siperfaqe prej 50m2 , eshte i gjithi me vetrat xhami dhe disponon 3 vende parkimi. dyqanit i jane bere te gjitha investimet e nevojshme dhe zona ku ndodhet eshte teper e favorshme. cmimi 65000 ...

65,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

250,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re Shitet ambjent biznesi në zonen e Unazes se Re,prane Ozone Electronics, në zon

Shitet,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (14:31): Shitet ambjent biznesi në zonen e unazes se re,prane ozone electronics, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. ambjenti është i pozicionuar në katin e 2 dhe ka orientim shume te mire dhe sipërfaqe totale 124.1 m2 . i përshtatshëm për aktivi...

250,000 Euro

85,000 Euro Shitet,Ambjent,Kompleksi Golden Park Ambjenti ndodhet në nje prej komplekseve me cilesore ne qytet,ne kompleksion &q

Shitet,ambjent,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (13:56): Ambjenti ndodhet në nje prej komplekseve me cilesore ne qytet,ne kompleksion "tirana golden park". • informacion mbi ambjentin: • sipërfaqa e ambjenti: 69.1 m2 • kati i pare • 1 tualet • i investuar • fasade xhami 4.8 m• i përshtatsh...

85,000 Euro

90,000 Euro Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane. Ambjenti ndodhet ne zonen e Shallvareve. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (13:26): Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate pronesie • per ta vizituar na kontakton...

90,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim