kondicioner te perdorura  

 Online 11 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 11 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.12.2019 (04:55): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!   Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.12.2019 (00:36): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

170,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi te 21 Dhjetori Shitet Ambjent Biznesi me sip,35m Buze rruge kryesore ne trotuare,eshte me fasad

Shitet Ambjent Biznesi Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (22:02): Shitet ambjent biznesi me sip,35m buze rruge kryesore ne trotuare,eshte me fasade xhami,ka dhe 1 tualet,aktualisht eshte me qera. ndodhet ne rr muhamet gjollesha sa kalon 21 dhjetorin per te ura e vasil shantos. eshte e pajisur me certifikate prone...

170,000 Euro

297,000 Euro  Shitet Dyqan 85m2 ne Astir Shitet Dyqan  85 m2 ne Astir perballe karburant Kastratit , ndodhet ne vije te

Shitet Dyqan 85m2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (21:21): Shitet dyqan  85 m2 ne astir perballe karburant kastratit , ndodhet ne vije te pare te rruges kryesore eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi . jepet me qera 1000 euro/muaj .i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor  shitet 3500 euro /m2...

297,000 Euro

160,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 160,800 € ID: plus13464 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 160,800 € Id: Plus13464

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
134.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (20:46): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 134m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

160,800 Euro

107,120 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 107,120 € ID: plus13466 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 107,120 € Id: Plus13466

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (20:44): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 82.4m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fa...

107,120 Euro

77,870 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 77,870 € ID: plus13467 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 77,870 € Id: Plus13467

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (20:38): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 59.9m2 • pozicionuar në katin 1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

77,870 Euro

1,200,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit b

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Qender | Fier
70.27 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (20:12): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up!...

1,200,000 Euro

17,000 Euro Ambient biznesi qera ose shitje , tek rruga e Durresit JEPET AMBIENT biznesi ME QERA OSE SHITJE
➡️siperfaqe brendshme 81m² , sipe

Ambient Biznesi Qera Ose Shitje , Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (20:10): Jepet ambient biznesi me qera ose shitje ➡️siperfaqe brendshme 81m² , siperfaqja jashtme 46m² e pa taksueshme ne bashki ➡️ne rrugen e durresit , afer institucioneve shteterore ➡️cmimi shitje: 17.000 € cmimi qera : 800 €...

17,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi 36 m2,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Ambient Biznesi 36 M2,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (19:48): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (19:48): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (19:46): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (18:20): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

150,000 Euro Shitet Biznesi BAR-RESTORANT Shitet Bar-Restorant ne bllok. Ka lulishte te madhe e cila sherben si bar edhe s

Shitet Biznesi Bar-restorant

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
50000.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

11.12.2019 (18:15): Shitet bar-restorant ne bllok. ka lulishte te madhe e cila sherben si bar edhe si restorant si dhe restorant ne pjesen e brendeshme. ne darke organizohen party me muzike live. ...

150,000 Euro

65,000 Euro Shitet Dyqan 35m2!  Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore sh

Shitet Dyqan 35m2!

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (18:14): tek fresku ne rrugen shefqet kuka, perballe institutit te fizikes berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje pallati ndertim i vitit 2007. ambienti eshte openspace me nje tualet gjithashtu ka fasade xhami nga rr...

65,000 Euro

162,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga e Dibres Cmimi: 162,000 € ID: plus 9943 Shitet ambjent ne rrugen e Dibres ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . Ambj

Shitet, Ambjent, Rruga E Dibres Cmimi: 162,000 € Id: Plus 9943

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (18:13): Shitet ambjent ne rrugen e dibres ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . ambjenti ka orientim veri-lindje-perendim , ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe totale 180m2 dhe lartesi 4.90m. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme bizne...

162,000 Euro

220,000 Euro SHitet Biznes - Lokal ne bllok Shitet Lokal ne bllok!
Lokali eshte nga me te njohurit dhe me te miret ne bllok

Shitet Biznes - Lokal Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
500000.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

11.12.2019 (18:12): Shitet lokal ne bllok! lokali eshte nga me te njohurit dhe me te miret ne bllok. ka qera mjaft te mire dhe xhiro te garantuar! ...

220,000 Euro

230,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 100 m² 230.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi ambjentin :

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 100 M² 230.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (18:10): Ambjenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • sipërfaqja e ambjentit: 100 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar • pozicion gjeografik...

230,000 Euro

170,000 Euro SUPER OKAZION, SUPER DYQAN 55m2 BUZE RRUGE....!!! SUPER OKAZION, SUPER DYQAN....!!!!
Shitet dyqan 55m2 me nje lartesi rreth 6 met

Super Okazion, Super Dyqan 55m2 Buze Rruge....!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.00 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (18:10): Super okazion, super dyqan....!!!! shitet dyqan 55m2 me nje lartesi rreth 6 metra ne katin e pare te nje pallati te ri, buze nje rruge kryesore edhe shume te populluar, e pershtatshme per cfardo lloj aktiviteti!!! shitet per vetem 3100 euro m2!!! ...

170,000 Euro

150,000 Euro Shitet biznesi dhe prona tek Shllvaret Shitet biznesi dhe prona tek Shallvaret buze rruge, ne nje nga zonat me te mira

Shitet Biznesi Dhe Prona Tek Shllvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
103.30 KM nga qendra
12.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (17:16): Shitet biznesi dhe prona tek shallvaret buze rruge, ne nje nga zonat me te mira e cila ofron shume avantazhe per zhvillimin e biznesit. mundesi shume e mire per te investuar dhe per te filluar biznesin tuaj.. per me shume informacion na kontaktoni.....

150,000 Euro

650,000 Euro 💥💥💣💣 SUPER AMBIENT KOMERCAL PER SHITJE SHESHI WILLSON 💥💥💣💣 Super ambient per shitje te sheshi Willson.

Nje mundesi e mi

💥💥💣💣 Super Ambient Komercal Per Shitje Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (17:13): 💥💥💣💣 super ambient per shitje te sheshi willson. nje mundesi e mire investimi, shitet ambient ne nje nga zonat me te frekientuara te tiranes. ambienti eshte ne katon 0 dhe eshte104 m2 dhe aktualisht i dhene me qira. ambienti eshte buz...

650,000 Euro

143,000 Euro Shitet ose jepet me qera dyqan perballe stadiumit Shite ose jepet me qera dyqan ne qender te Vlores perballe stadiumit. Ne katin e

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan Perballe Stadiumit

Qender | Vlore
0.84 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (16:52): Shite ose jepet me qera dyqan ne qender te vlores perballe stadiumit. ne katin e pare te nje pallati te ri. 57 metra katrore. 143000€ per info 0674646122. 0692732564...

143,000 Euro

1,550,000 Euro Shitet, Ambjent, Vasil Shant , Tiranë. Cmimi 155.000 euro  Shitet, Ambjent, Vasil Shant , Tiranë.
Ambjenti ndodhet pranë Ish Ekspozitës

Shitet, Ambjent, Vasil Shant , Tiranë. Cmimi 155.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (16:31): Shitet, ambjent, vasil shant , tiranë. ambjenti ndodhet pranë ish ekspozitës, ambjenti disponon: 1 ambjente, 1 tualete ,ambjenti është i investuar, me fasadë xhami, disponon certifikatë pronësie, zone e aksesuehme,dhe e favorshme, i përshat...

1,550,000 Euro

235,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga e Dibrës , Tiranë.cmimi 235.000 euro Shitet, Ambjent, Rruga e Dibrës , Tiranë.
Ambjenti ndodhet pranë vilës Gold

Shitet, Ambjent, Rruga E Dibrës , Tiranë.cmimi 235.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.12.2019 (16:31): Shitet, ambjent, rruga e dibrës , tiranë. ambjenti ndodhet pranë vilës gold, ambjenti disponon: 1 ambjente, 1 tualete ,ambjenti është i investuar, me fasadë xhami, disponon certifikatë pronësie, zone e aksesuehme,dhe e favorshme, i përsha...

235,000 Euro

160,000 Euro SHITET AMBIENT TE “KOMUNA E PARISIT” 
📐Siperfaqja: 52 m2
📌Akses ne rrugen kryesore
📌Me fasade xhami, i pe

Shitet Ambient Te “komuna E Parisit”

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.12.2019 (16:31): 📐siperfaqja: 52 m2 📌akses ne rrugen kryesore 📌me fasade xhami, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi 📍vendodhja: “rruga medar shtylla” prane rrethrrotullimit 💶cmimi: 160.000 € i diskutueshem per me teper inform...

160,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim