kontrat biznesi  3313 njoftime

 Online 60 lexues | 0 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
50,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Mundesi Investimi !! Prane Pallatit me Shigjeta Shitet Ambjent Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !!

Mundesi Investimi !! Prane Pallatit me Shigjeta Shitet Ambjent Komerci -

Vasil Shanto | Tirane (2.48 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Prane pallatit me shigjeta shitet ambient komercial, ne katin 0 te nje pallati te ri. ambienti ka siperfaqe te brendshme 32 m2. hapsira eshte e mjaftueshme per tu pershtatur sipas nevojave te klientit. ambienti ka fasade xhami gjate gjith gjeresis se tij me pamje nga kompleksi i pallateve ku ndodhet...

50,000 Euro

Tirane
187,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant ne Rr. Kryesore-60 m2+100 m2 Verande (Stacioni i Trenit)

Okazion: Shitet Lokal-Restorant ne Rr. Kryesore-60 m2+100 m2 Verande ( -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion, shitet lokal-restorant ne gjendje pune tek stacioni i trenit (rr. jordan misja) | akses direkt ne rrugen kryesore | i investuar brenda | vendodhje shume e favorshme (ne kend, ka pamje) | fasad xhami nga rruga | hapsire e madhe jashte gati 80 m2 e shfrytezueshme | ndricim shume i mire, me s...

187,000 Euro

Tirane
223,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

223,000 Euro

Tirane
217,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 290 m² 217.000 Euro (Kopshti Botanik)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 290 m² 217.000 Euro (Kopshti Bot

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . sipërfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi të kompletuara, 1 banjo turke , 1 sauna për 3 persona ,1 solar, 1 xhakuzi me hidromasazh, 3 tualete ...

217,000 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi 148 m² 160.000 Euro (Rruga Ndre Mjeda)

Tirane, shes ambjent biznesi 148 m² 160.000 Euro (Rruga Ndre Mjeda)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet dyqan me nje siperfaqe prej 74 m² ,si dhe bodrumi qe sherben si magazine me nje siperfaqe prej 74 m² gjithashtu, sip totale e 148 m². dyqani qe ndodhet buze rruge eshte i investuar dhe funksionon si bar loto, dhe ndodhet ne rr. ndre mjeda. disponon certifikate pronesie dhe dokumentac...

160,000 Euro

Tirane
135,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 90 m² 135.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 90 m² 135.000 Euro (Stadiumi Di

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ambjenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • sipërfaqa e ambjenti: 90 • i investuar • me hipotekë • i ndarë në 2 ambjente. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355693650262...

135,000 Euro

Tirane
147,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë.

Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Hapësira ndodhet në zonën e komunës së parisit, kompleksi kika. mjedisi informacion: • kati 0 • sipërfaqja: 59 m2 • fasada e xhamave • tualeti • i përshtatshëm për zyra, klinika apo dyqane. për të na vizitoni, ju lutemi na kontaktoni!...

147,500 Euro

Tirane
217,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent Kopshti Botanik

Ambjent Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B ambjenti ndodhet tek kopshti botanik. informacion mbi ambjentin : • kati 0 • sipërfaqa e brendëshme: 290 m2 • biznes i kompletuar spa • i investuar • në gjendje pune • organizimi: • 4 dhoma estetike masazhi të kompletuara • 1 banjo turke • 1 sauna për 3 persona • 1 solar ...

217,500 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION...SHITET DYQAN BUZE RRUGE 21 DHJETORI, RRUGA FREDERIK SHIROKA

OKAZION...SHITET DYQAN BUZE RRUGE 21 DHJETORI, RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Okazion....shitet dyqan rruga frederik shiroka, kthesa e bar oslo tek 21 dhjetori.dyqani ka siperfaqe 54 m2 me certifikate pronesie i ndodhur buze rruge, i rikonstruktuar brenda me cdo detaj.shitet me nje cmim okazion per arsye emigrimi, vetem 160,000 euro i padiskutueshem...nxitoni te perfitoni ne ...

160,000 Euro

Tirane
125,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Shitet super ambient tek Bulevardi Bajram Curri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.59 Km nga qendra)

B Shitet super ambient tek bulevardi bajram curri.ambienti eshte i organizuar ne 1open space me fasad xhami + ndricim led .ambienti eshte i pershtateshme per aktivitete te ndryshme si parfumeri ,butik etj.ambienti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. sip:24m2-brendeshme+13m2-jashtme kati:1...

125,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent tregtar, financim 70%

Ambjent tregtar, financim 70%

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Njësi shërbimi, me sipërfaqe 57.3 m2 e përshtatshme për te zhvilluar disa lloje aktiviteti. orientimi i saj i dyfishtë dhe çarjet e mëdha i japin njësisë dritë, por mbi të gjitha ajrim shumë të mirë. njësia është e pajisur me një tualet në pozicion të përshtatshëm i cili e nda...

65,000 Euro

Tirane
60,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 55 m² 60.000 Euro (Porcelan)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 55 m² 60.000 Euro (Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ambjenti ndodhet në zonën e porcelanit në "kompleksin xhura". ambjenti ka sipërfaqe totale 55m2 dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. ka lokacion shumë të mirë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • i investuar • me verandë(11m2...

60,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
46,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan, kompleksi Magnet

Dyqan, kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Njesi sherbimi ne kompleksin magnet, shume prane zones se 21 dhjetorit. i pershtatshem per zyre ose agjensi. financojme deri ne 70% te vleres....

46,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent Biznesi Komuna e Parisit, 35 m2, 100 000 Euro

Ambjent Biznesi Komuna e Parisit, 35 m2, 100 000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 35 m2 • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355692542680...

100,000 Euro

Tirane
625,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent Vasil Shanto

Ambjent Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B ambjenti ndodhet në zonën e vasil shantos, buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 250 m2 • ambjenti është i ndarë në 4 pjesë • fasadë xhami • i investuar • sistem kondicionimi • 1 tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie për ta vizi...

625,000 Euro

Tirane
280,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent, Komuna Parisit,Tiranë

Ambjent, Komuna Parisit,Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e komunës së parisit, kompleksi kika . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti:80 m2 • fasadë xhami •tualet • i përshtatshëm për zyra, klinikë apo dyqane. për ta vizituar na kontaktoni!...

280,000 Euro

Tirane
350,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitje, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë

Shitje, Ambjent, Sheshi Willson, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet tek sheshi willson. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 75 m2 • fasadë xhami • buzë rruge • i investuar. për ta vizituar na kontaktoni!...

350,000 Euro

Tirane
55,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 25.5 m² 55.000 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 25.5 m² 55.000 Euro (Rruga 4 Dë

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Shitet ambjent te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 25.5 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • tualeti • i investuar • kubaturë e rregullt • pozicion i favorshëm gjeografik • fasadë xhami • dopio xha...

55,000 Euro

Tirane
57,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet dyqan Komuna e Parisit

Shitet dyqan Komuna e Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet dyqan 40 m2 tek komuna e parisit. i pershtatshem per cdo lloj akativiteti. per me shume info kontaktoni ne 0682036011....

57,000 Euro

Tirane
350,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI, TEK RRUGA ''5 MAJ''

SHITET AMBIENT BIZNESI, TEK RRUGA ''5 MAJ''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara keto kohet e fundit ne tirane tek rruga 5 maj. ambienti ndodhet ne katin e -1 te nje kompleks cilesore dhe buze rruges. ambienti eshte i pershtatshem per call center,klinik,zyra,palester etj. siperfaqja eshte 800m2 me hipotek. cmimi eshte ve...

350,000 Euro

Tirane
92,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TEK IRFAN TOMINI!

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TEK IRFAN TOMINI!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Shitet ambient komercial ne rrugen irfan tomini. ambienti komercial ndodhet ne nje prej rrugeve me te frekuentuara dhe me densitet te larte te kryeqytetit. ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh. ambienti mund te organizohet i gjithi ne open space ose mund te vendosen edhe n...

92,000 Euro

Tirane
270,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ''5 MAJ''

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ''5 MAJ''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara keto kohet e fundit ne tirane tek rruga 5 maj. ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje kompleks cilesore dhe buze rruges me fasade mbi 50m. ambienti eshte i pershtatshem per call center,klinik,zyra etj. siperfaqja eshte 400m2 me hipotek. cmimi ...

270,000 Euro

Tirane
450,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Kapanon Autostrada Tirane-Durres

Kapanon Autostrada Tirane-Durres

Zone Periferike | Tirane (7.98 Km nga qendra)

B Disponojme fabrike mobilerie per shitje ose qera në autostradën tiranë-durrës,ne marqinet .godina është e organizuar në 2 kate,e gjithë hapesira ka një sipërfaqe totale prej 6700 m2 nga të cilat 6000 m2 është siperfaqja e truallit dhe 700 m2 siperfaqja e godines.ambjenti eshte në aktiv...

450,000 Euro

Tirane
85,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet,Ambjent,Unaza E Re

Shitet,Ambjent,Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet ambjent ne unaze te re,prane rotondos se dyte,. ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 56 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •tualetin • fasade xhami• opsion ideal investimi •me hipoteke •për ta vizituar na kontaktoni! 0697015478...

85,000 Euro

Tirane
30,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET NJESI ME SIPERFAQE 32M2 TEK RRUGA URA , RRUGA E DIBRES

SHITET NJESI ME SIPERFAQE 32M2 TEK RRUGA URA , RRUGA E DIBRES

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet njesia me siperfaqe totale 32 m2 dhe siperfaqe e brendshme 29 m2. njesia ndodhet ne katin zero dhe ka fasade xhami e cila ben te mundur reklamimin e biznesit. ambienti eshte nje mundesi e mire per investim si per zyra te ndryshme sherbimi, studio ligjore, parukeri etj. per me shume detaje ko...

30,000 Euro

Tirane
25,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shiten spote parkimi, Rezidenca Ivanaj

Shiten spote parkimi, Rezidenca Ivanaj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Shiten spote parkimi ne rezidencen ivanaj, rruga perlat rexhepi, tirane. kati -3 numrat: 110, 111, 112, 113, 114, 128, 129, 130,131,132 dhe 133 kushtojne respektivisht nga 25000 euro. spoti nr. 115 shitet se bashku me depon ne krahe kundrejt nje cmimi tjeter. kati -2 numrat 56 dhe 57 kusht...

25,000 Euro

Tirane
23,600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes garazh Kati -1, 5.948 m² 26.766 Euro (Rruga Riza Cerova)

Tirane, shes garazh Kati -1, 5.948 m² 26.766 Euro (Rruga Riza Cerova

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Garazhi ndodhet tek rruga”riza cerova” garazhi është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe totale 59.48m2. Është i ndarë në tre garazhe të ngjitur me njëri-tjetrin me sipërfaqe 17.56, 21.95 dhe 19.97 për ta vizituar na kontaktoni! opp 2127 cel. : 0673071991...

23,600 Euro

Tirane
80,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes dyqan Kati 0, 40 m² 80.000 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

Tirane, shes dyqan Kati 0, 40 m² 80.000 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet tek rruga “hoxha tahsim” prane pazarit te ri dyqani eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe totale 40 m2. ambienti eshte i pershtatshem per çdo lloj biznesi, aktualisht eshte i lene me qera. detaje te tjera • tualet • ka fasade • per ta vizituar na kontaktoni! opp ...

80,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas