leter personale shoqes per ditelindje  

 Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

70,000 Euro id:108795 - Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje ha...

70,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

64,900 Euro Amb (53 m2) ne Astir (KompleksI Molla) i Persht. per Zyra, Biznes ne Pallat te Ri | Ndertim Cilesor Shitet Amb (53 m2) ne Astir (Kompleksi Molla) Mundesi Investimi per 2 Dyqane| i

Amb (53 M2) Ne Astir (kompleksi Molla) I Persht. Per Zyra, Biznes Ne Pallat Te Ri | Nderti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.10.2019 (14:59): Shitet amb (53 m2) ne astir (kompleksi molla) mundesi investimi per 2 dyqane| i pershtatshem per cdo lloj biznesi, zyre ne pallat te ri | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | fasade xhami | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | tu...

64,900 Euro

2,500,000 Euro Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë Ambienti ndodhet tek Shkolla 11 Janari. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rru

Shitet, Lokal, Bllok, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (13:09): Ambienti ndodhet tek shkolla 11 janari. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 400 m2 • 2 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i pë...

2,500,000 Euro

200,000 Euro Shitet Bar restorant perballe shkolles "Hary Fultz" ne zone shume te mire. Shitet Bar restorant perballe shkolles "Hary Fultz" ne zone shume te m

Shitet Bar Restorant Perballe Shkolles "hary Fultz" Ne Zone Shume Te Mire.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (12:54): Shitet bar restorant perballe shkolles "hary fultz" ne zone shume te mire. lokali eshte i kompeltuar ne gjendje shume te mire,ka verande 30 m2,me pune te ngritur prej 4 vitesh. jepet per arsye personale. sip:65 m2 kati:1 cmimi. 200.000 euro ...

200,000 Euro

20,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (12:53): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

20,000 Euro

20,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.15 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (12:53): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

20,000 Euro

20,000 Euro Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti Shiter Garazh ne qender, tek kryqezimi i SELVISE, tek Vila verde, GARAZHI ESHTE

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (12:53): Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume i larte si garazh saqe mund te krijohet...

20,000 Euro

399,000 Euro SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN BESA TIRANE Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall

Shitet Ndertese 4 Kateshe + Truall Ne Rrugen Besa Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
776.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.10.2019 (12:52): Shitet ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne rrugen jashar erebara prane bulevardit te ri.ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente biznesi dhe apartamente....

399,000 Euro

128,000 Euro Shitet  Apartament, tek Restorant Durresi Apartament 2+1  ne shitje mbrapa Restorant Durresit. Apartamenti ka nje siperfaq

Shitet Apartament, Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.10.2019 (12:45): Apartament 2+1 ne shitje mbrapa restorant durresit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 + 40 m2 verande, me hipoteke. per me shume informacion na kontaktoni...

128,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.10.2019 (12:31): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

42,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

42,000 Euro

200,000 Euro SHITET BAR KAFE NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT Shitet ambjent komercial ne rrugen Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej

Shitet Bar Kafe Ne Zonen E Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (12:15): Shitet ambjent komercial ne rrugen myslym shyri. ambjenti ka nje siperfaqe prej 75m2, eshte i investuar si bar/kafe dhe ka nje klientele te qendrueshme. ky ambient eshte ne kend midis dy rrugeve dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesi. d...

200,000 Euro

145,000 Euro Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes  Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kat

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.10.2019 (12:09): Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m2. dhomat jane me hapesira te medha dhe ...

145,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (11:55): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

200,000 Euro Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit  Perballe traut te Ambasades Amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte,

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (11:43): perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga ka kalueshmeri shume te larte, gjate gj...

200,000 Euro

350,000 Euro Shitet Restorant Ne Durres 5 Metra Larg Detit Shitet restorant ne Durres ngjitur me detin . Biznesi eshte ne gjendje pune.Shit

Shitet Restorant Ne Durres 5 Metra Larg Detit

Plepa | Durres
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (11:40): Shitet restorant ne durres ngjitur me detin . biznesi eshte ne gjendje pune.shitja behet per arsye shendetsore...

350,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.10.2019 (11:38): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues , kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

165,000 Euro OKAZION Shitet lokal ne vijen e par tek ura dajlanit ,102 m2 .
+ bodrumi 168m2 + 1 gara

Okazion

Plepa | Durres
KM nga qendra
168.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (09:43): Shitet lokal ne vijen e par tek ura dajlanit ,102 m2 . + bodrumi 168m2 + 1 garazh te gjitha per vetem 165.000€...

165,000 Euro

140,000 Euro Shitet Dyqani Shitet Dyqani 195 m2 Dyqani ndodhet perballe Hotel Vila Verde ne rrugen kryesore

Shitet Dyqani

Qender | Durres
KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (09:43): Shitet dyqani 195 m2 dyqani ndodhet perballe hotel vila verde ne rrugen kryesore te plazhit durres...

140,000 Euro

42,000 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (09:38): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

42,000 Euro

180,000 Euro Shitet dyqan ne rrugen Bardhyl Shitet dyqan me siperfaqe 40m2.
Ndodhet ne rruge kryesore.
Aktualisht eshte me

Shitet Dyqan Ne Rrugen Bardhyl

Brryli | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (02:29): Shitet dyqan me siperfaqe 40m2. ndodhet ne rruge kryesore. aktualisht eshte me qera. ...

180,000 Euro

67,000 Euro Okazion! Dyqane ne shitje ne Bllok Shiten 2 dyqane ne Bllok me sip. 12m2 dhe 18m2.
Aktualisht jane me qera.
Ndodh

Okazion! Dyqane Ne Shitje Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2019 (02:22): Shiten 2 dyqane ne bllok me sip. 12m2 dhe 18m2. aktualisht jane me qera. ndodhen ne bllok, prane universitetit juridik. mund te pershtaten per zyra, klinike, parukeri etj....

67,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.10.2019 (02:10): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

100,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI TE BLLOKU  Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 40m2 I pershtatshem per zyre, tek porcelanos

Shitet Ambjent Biznesi Te Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (22:56): Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 40m2 i pershtatshem per zyre, tek porcelanosa. cmimi i shitjes 2500€m2 i diskutueshem....

100,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

70,000 Euro Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2   Ne Don Bosko, te kompleksi i Vizion Plus, shitet ambient komercial ne katin 0 t

Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

Don Bosko | Tirane
0.82 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (21:48): ne don bosko, te kompleksi i vizion plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. ambienti i organizuar ne nje hapesire te madhe, te rregullt dhe ne nje ...

70,000 Euro

80,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN Shitet dyqani në lagjen 5 Maj , kthesa e Sares ,Elbasan . Dyqani ka lokacion t

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen 5 Maj , Elbasan

Qender | Elbasan
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (20:09): Shitet dyqani në lagjen 5 maj , kthesa e sares ,elbasan . dyqani ka lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore . mund të përdoret për shumë aktivitete biznesi , farmaci , zyra etj.. sipërfaqja e dyqanit është 40.5 m² . Çmimi i shitjes ...

80,000 Euro

160,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (19:15): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

160,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim