lokale ne shitje ne prishtine  

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

188,000 Euro

270,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje komplek...

270,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

32,000 Euro Shitet ambient biznesi (dyqane) tek 21 Dhjetori! Shitet ambient biznesi (dyqane) prane Supermarket JOENES tek zona e 21 Dhjetorit

Shitet Ambient Biznesi (dyqane) Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (00:30): Shitet ambient biznesi (dyqane) prane supermarket joenes tek zona e 21 dhjetorit. ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, me fasad xhami nga rruga kryesore, me nje siperfaqe ndertimi 30 m2. organizimi i hapesires te brendshme eshte go...

32,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

16.09.2019 (21:30): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

195,000 Euro Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit 
Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit 
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 
A

Shitet Ambjent Ndodhet Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (19:58): shitet ambjent ndodhet ne komune te parisit ka nje siperfaqe prej 65 m2 aktualisht eshte i arreduar per bar. eshte me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke. eshte totalisht i kompletuar me pajisjet e nevojshme , ka sistem elektrik te q...

195,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (19:21): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 74 m² 300.000 Euro (Ali Demi) Lokali është i pozicionuar në fillim të rrugës "Ali Demi". Inform

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 74 M² 300.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (18:31): ...

300,000 Euro

270,000 Euro Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspoz

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (18:23): Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallatesh dhe organizohet ne nje rece...

270,000 Euro

154,000 Euro OBJEKT BIZNESI ME QIRA, ASTIR Shitet dyqan me sip 77 m2 me hipoteke.Ambienti ndodhet pran Artistit ne Astir,es

Objekt Biznesi Me Qira, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (17:47): Shitet dyqan me sip 77 m2 me hipoteke.ambienti ndodhet pran artistit ne astir,esht i shfrytzueshem per shum llojshmeri biznesesh,me hapsir jasht per tavolina shryzon 60 m2 jashte dhe munci dy kate brenda me lartesia 4.5m e larte. cmimi.2000 eurm²...

154,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!  Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (17:47): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (17:34): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

400,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN JAKOV XOXA , FIER Shitet ambient biznesi ne rrugen Jakov Xoxa , Fier , me nje siperfaqe prej 120 m

Shitet Ambient Biznesi Ne Rrugen Jakov Xoxa , Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (17:01): Shitet ambient biznesi ne rrugen jakov xoxa , fier , me nje siperfaqe prej 120 m² . ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne pedonale dhe eshte i pershtatshem per çdo lloje biznesi . shitet me nje çmim prej 400,000 € / total . per me shume infor...

400,000 Euro

190,000 Euro Shitet, Lokal, Komuna e Parisit, Tirane Lokali ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar ne Tirane, Komuna e Parisit, Rruga

Shitet, Lokal, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (16:58): Lokali ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar ne tirane, komuna e parisit, rruga ` medar shtylla`. ndodhet buze rruge, pozicion mjaft strategjik per zhvillimin e biznesit me siperfaqe prej 62.5m2. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt duke e bere ate...

190,000 Euro

115,000 Euro Superokazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal ne gjendje pune. Ambjen

Superokazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (16:58): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal ne gjendje pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. hapsira eshte e mire-s...

115,000 Euro

188,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (16:53): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

188,000 Euro

1,560,000 Euro SHITET PALLAT KOMERCIAL NE SHKOZET /DURRES Shitet pallat ne Shkozet Durres 7 kate, me siperfaqe 3900 m2. Ndertimi i pallati

Shitet Pallat Komercial Ne Shkozet /durres

Zone Periferike | Durres
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

16.09.2019 (16:52): Shitet pallat ne shkozet durres 7 kate, me siperfaqe 3900 m2. ndertimi i pallatit eshte shum cilesor dhe i studiuar per perdorim tregtar,industrial, arsimor, social etj.. pallati ka akses hyrje me dy pozicione me shkall edhe me ashensor, gje e cila j...

1,560,000 Euro

100,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga Ambjenti ndodhet ne Rrugen "Sami Frasheri ", buze rruge . Informacion

Shitet, Ambjent, Rruga

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (16:24): Ambjenti ndodhet ne rrugen "sami frasheri ", buze rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 40 m2 • i investuar • 1 tualet • orientimi: jug-perendim • disponon certifikate pronesie • per ta vizituar na kontakto...

100,000 Euro

188,500 Euro Ambjent Kopshti Botanik Ambjenti ndodhet tek Kopshti Botanik. Informacion mbi Ambjentin : • Kati 0 •

Ambjent Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.06 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (16:12): Ambjenti ndodhet tek kopshti botanik. informacion mbi ambjentin : • kati 0 • sipërfaqa e brendëshme: 290 m2 • biznes i kompletuar spa • i investuar • në gjendje pune • organizimi: • 4 dhoma estetike masazhi të kompletuara • 1 banj...

188,500 Euro

8,000 Euro Shitet/Qera, Biznes, Kodra e Diellit, Tiranë. Ambjenti ndodhet në zonën Kodra e Diellit • Informacion mbi Ambjentin: • K

Shitet/qera, Biznes, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (16:07): Ambjenti ndodhet në zonën kodra e diellit • informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 70 m2 • i investuar • 1 tualet • disponon çertifikatë pronësie •aktualisht është në gjendje pune me qera 240 euro. • për...

8,000 Euro

495,000 Euro EKSKLUZIVE Shitet ambient komercal tek komuna e parisit. Shitet ambient komercal tek Komuna e Parisit me siperfaqe totale 152 m2
Ambient

Ekskluzive Shitet Ambient Komercal Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.91 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (15:52): Shitet ambient komercal tek komuna e parisit me siperfaqe totale 152 m2 ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar kafe dyqane ,njesi komercale etj. cmimi eshte i negociushem. ambientet shiten te dyja bashke ose edhe te ndara. lok...

495,000 Euro

450,000 Euro Shitet dyqan ne bllok. Shitet dyqan ne bllok me siperfaqe 70,6 m2. Njesia ndodhet ne katin e pare te nj

Shitet Dyqan Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.76 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (15:52): Shitet dyqan ne bllok me siperfaqe 70,6 m2. njesia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen vaso pasha. ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme dhe ndodhe ne nje nga zonat me te mira ne tirane....

450,000 Euro

42,000 Euro Shitet, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë Ambjenti ndodhet ne zonek Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambjentin: •	Kati

Shitet, Ambjent, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (14:40): Ambjenti ndodhet ne zonek komuna e parisit. informacion mbi ambjentin: • kati i 0 • sipërfaqa e ambjenti: 40 m2 • i ndarë në 2 ambjente. • 1 tualet • fasadë xhami 8 m. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • amb...

42,000 Euro

7,500 Euro shitet dyqan me hipoteke okazion ne katin e pare unaza e re shitet dyqan me siperfaqe 70 m2.ndodhet ne katin e pare,ka verand i pershtatshem

Shitet Dyqan Me Hipoteke Okazion Ne Katin E Pare Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (14:38): Shitet dyqan me siperfaqe 70 m2.ndodhet ne katin e pare,ka verand i pershtatshem per aktivitete te ndryshme,dyqani ka hipoteke dhe eshte afer karburant kastratit tek rrethrretullimi i dyte. ...

7,500 Euro

188,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri | Kati i P

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.15 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (14:32): Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale q1326 te dhenat e ndarjes: - 1 amb...

188,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

188,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri | Kati i P

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (14:32): Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale q1326 te dhenat e ndarjes: - 1 amb...

188,000 Euro

42,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 37 m² 42.000 Euro (Laprake) Ambjenti eshte i pozicionuar ne Laprake, te pallatet e Arabit. Informacion mbi a

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 37 M² 42.000 Euro (laprake)

Laprake | Tirane
3.10 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (14:31): Ambjenti eshte i pozicionuar ne laprake, te pallatet e arabit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 37 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • tualeti • f...

42,000 Euro

50,000 Euro shitet dyqan + garsionere shitet okazion per arsye mosperdorimi

Shitet Dyqan + Garsionere

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.09.2019 (14:27): Shitet okazion per arsye mosperdorimi...

50,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim