lori kafe numer telefoni  

 Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje
185,000 Euro id:74518 - Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openp...

185,000 Euro

163,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti...

163,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (13:24): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

128,000 Euro Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit tek Tregu Cam. Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit tek Tregu Cam.
Ambienti disponon nje sipe

Shitet Dyqan Ne Zonen E Myslym Shyrit Tek Tregu Cam.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:16): Shitet dyqan ne zonen e myslym shyrit tek tregu cam. ambienti disponon nje siperfaqe prej 32 m2 me fasade xhami, 1 tualet dhe kubature e rregullt. ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne tirane per investim. per me sh...

128,000 Euro

566,000 Euro Ambjent  Rruga Milto Tutulani Ambjenti ndodhet tek Rruga Milto Tutulani prane Liqenit.
Informacion mbi ambjen

Ambjent Rruga Milto Tutulani

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.15 KM nga qendra
161.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (13:14): Ambjenti ndodhet tek rruga milto tutulani prane liqenit. informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti: 161.7 m2, i investuar, tualete, dushe, aktualisht i dhene me qera dhe funksionon si palester! per me shume informacion apo nje vizite...

566,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret.
Projekti origjinal eshte per ndertese

Shitet Ose Jepet Me Qira Hotel Ne Qerret

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
12.40 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:14): Shitet ose jepet me qira hotel ne qerret. projekti origjinal eshte per ndertese 5 kateshe por per momentin eshte vetem me 4 kate. hoteli perbehet nga 26 dhoma standarte, holli i prities dhe bar-restoranti te cilet ndodhen ne katin 0. detaje te tje...

1,000,000 Euro

630,000 Euro Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri.
Informacion mbi ambjentin: kati 0, s

Ambjenti Ndodhet Në Rrugën Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:14): Ambjenti ndodhet në rrugën myslym shyri. informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjentit: 90 m2, fasadë xhami, buzë rruge, me hipotekë, i investuar tualet. per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ☎️ +3...

630,000 Euro

1,000,000 Euro Super mundesi investimi!! Ambient tregtare ne Fier Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik.

Super Mundesi Investimi!! Ambient Tregtare Ne Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (11:47): Shitet ambient tregtar tek unaza në fier, në një pozicion shumë strategjik. informacion mbi ambientin: sipërfaqja 900 m2, i pajisur me hipotekë, buzë rrugës kryesore. mundësi shumë e mirë investimi, i përshtatshëm për ambiente biznesi...

1,000,000 Euro

110,000 Euro Shitet ambient tregtar Shitet ambienti i pozicionuar te Rruga Naim Frashëri, pranë 21-Dhjetorit.
Inf

Shitet Ambient Tregtar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (10:14): Shitet ambienti i pozicionuar te rruga naim frashëri, pranë 21-dhjetorit. informacion mbi ambientin : kati 0, sipërfaqja e ambjentit 67.3 m2, , me hipotekë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, disponon fasadë xhami dhe zona shumë e favor...

110,000 Euro

360,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Rruges Bardhyl (ID 4171132 ) Property ID :4171132

Rruga Bardhyl, prane Farmacise numer 10, shitet Dyqan, b

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Rruges Bardhyl (id 4171132 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:59): Property id :4171132 rruga bardhyl, prane farmacise numer 10, shitet dyqan, bosh, open space, siperfaqe totale 117 m² ( 94 m²) me hipoteke, kati perdhe ne pallat te ri, tualet, lartesia e dyqanit me shume se 4 metra, 6 metra fasade xhami, ne rru...

360,000 Euro

192,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Vasil Shantos (ID 4171131 ) Property ID :4171131

Vasil Shanto, prane Vodafonit, shitet Dyqan ne pallat te

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Vasil Shantos (id 4171131 )

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:58): Property id :4171131 vasil shanto, prane vodafonit, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 107 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete . aktualisht e dhene me qera mujore 500 euro, ambjenti shitet dhe me te gjitha pajisjet qe ka ambjenti ose bosh...

192,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

248,000 Euro Dyqan per shitje Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdanve (ID 4171120) Property ID : 4171120

Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdaneve, shitet dyqa

Dyqan Per Shitje Rruga E Durresit Prane Rruges Se Bogdanve (id 4171120)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:58): Property id : 4171120 rruga e durresit prane rruges se bogdaneve, shitet dyqan, siperfaqe 83 m², me hipoteke, open space, tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar prane qendres s...

248,000 Euro

70,000 Euro  Tirane, shes dyqan Kati 0, 20 m²  (Rruga e Barrikadave) Shitet ambjent tek "Rruga e Barrikadave” Ambienti është i pozicionuar n

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 20 M² (rruga E Barrikadave)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:29): Shitet ambjent tek "rruga e barrikadave” ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 20 m2. ambienti është i investuar.për ta vizituar na kontaktoni! opp 2822 cel. : 0692542480...

70,000 Euro

3,500,000 Euro Shitet Hotel ne Tirane Shitet Hotel ne Tirane
Hoteli Ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesu

Shitet Hotel Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (08:08): Shitet hotel ne tirane hoteli ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesueshem me te gjitha pik kryesore te tiranes ndodhet buze rruge dhe disponon parkim privat. ndertesa përbëhet nga 6 kate. total jane 30 dhoma. ambjenti është i inve...

3,500,000 Euro

80,000 Euro Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro Shitet Garazh,
Kati -1
Siperfaqe 320 m2
Cmimi 80.000 euro.
Lartesia 2.7 ml

Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (05:20): Shitet garazh, kati -1 siperfaqe 320 m2 cmimi 80.000 euro. lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise. kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi...

80,000 Euro

270,000 Euro OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes" 
▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të mad

Okazion; Shitet Bar-kafe/ Rruga; " Kavajes"

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (04:56): ▪︎lokali bar- kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të madhe këmbësorësh dhe institucionesh së bashku. ▪︎aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt ndër vite, xhiro mujore e kënaqshme, ▪︎...

270,000 Euro

225,000 Leke Tiranë Dyqan Për Shitje Cmim Okazion Tiranë shitet dyqan okazion Përball Spitali Amerikan 3. Dyqani sipërfaqe 150m

Tiranë Dyqan Për Shitje Cmim Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (02:49): Tiranë shitet dyqan okazion përball spitali amerikan 3. dyqani sipërfaqe 150m2, kati përdhe, ambient i hapur me dy qepena. cmimi okazion 1.500€m2 kontakt origjinal albania real estate kodi 132...

225,000 Leke

60,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 20 m² 60.000 Euro (bulevardi zhan dark) Shitet ambient, tek "Bulevardi Zhan Dark", . Ambienti ndodhet në kati

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 20 M² 60.000 Euro (bulevardi Zhan Dark)

Brryli | Tirane
0.99 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:41): Shitet ambient, tek "bulevardi zhan dark", . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 20m2 . disponon: •1 ambient open space • 1 tualete •fasadë xhami.• në proces hipotekimi •për ta vizituar na kontaktoni!...

60,000 Euro

33,000 Euro Dyqan me shitje Komuna e Parisit ne Tirane (ID 4171136) Property ID : 4171136

Komuna Parisit, afer kompleksit Dinamo, shitet dyqan, s

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (23:38): Property id : 4171136 komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet. shitet 33000 euro...

33,000 Euro

200,000 Euro OKAZION; SHITET HOSTEL/ ZONA ” LAPRAKES” 
▪︎Objekti përbëhet prej dy katesh, aktualisht në gjendje pune, e cila f

Okazion; Shitet Hostel/ Zona ” Laprakes”

Laprake | Tirane
KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:22): ...

200,000 Euro

1,100,000 Euro 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐎𝐛𝐣𝐞𝐤𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢:𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈- 𝐌𝐚𝐦𝐮𝐫𝐫𝐚𝐬 
Objekti ndodhet në plan të parë të autostradës Tiranë- Mamurras, zonë i

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐎𝐛𝐣𝐞𝐤𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢:𝐀𝐮

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:22): objekti ndodhet në plan të parë të autostradës tiranë- mamurras, zonë industriale me biznese të ndryshme. sip trualli prej 5000 m2, dhe sipërfaqe ndërtimi 2600m2. godina përbëhet nga 3 kt + bodrum i përshtatshëm për showroom/eksp...

1,100,000 Euro

145,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është 145 m²

Shitet Dyqan NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.04.2020 (23:22): Shitet dyqan në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 145 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 145 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241...

145,000 Euro

58,000 Euro Okazion! Shitet  Dyqan 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno tek tregu elektrik Tirane Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative n

Okazion! Shitet Dyqan 35 M2 Ne Rrugen Mihal Grameno Tek Tregu Elektrik Tirane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (21:11): Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloj...

58,000 Euro

1,200,000 Euro 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓𝐎 𝐒𝐄𝐑𝐕𝐈𝐒/𝐀𝐮𝐭𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚𝐝𝐞̈ 𝐓𝐢𝐫𝐚𝐧𝐞̈  Objekti është 2 Kt, me ndërtim prej 1260m2

dhe 4500 m2 truall, lartësi pr

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐨𝐛𝐣𝐞𝐭 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐢 ; 𝐀𝐔𝐓

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): Objekti është 2 kt, me ndërtim prej 1260m2 dhe 4500 m2 truall, lartësi prej 4.5 m kati përdhe, ndërsa kt 2 prej 3.5m2. në plan të parë të rrugës kryesore, me leje dalje të miratuar me akses nga autostrada dhe rruga dytësore. biznes ...

1,200,000 Euro

125,000 Euro SHITET: Ambjent biznesi_zona: Astirit 
▪︎ Ambjenti ndodhet në kat përdhe, në çertifikatë (Njësi)
▪︎ Am

Shitet: Ambjent Biznesi_zona: Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎ ambjenti ndodhet në kat përdhe, në çertifikatë (njësi) ▪︎ ambjenti funksionion aktualisht për zyrë arkitekture , punime cilësore, e mobiluar. ▪︎ sipërfaqe prej 75m2 e cila është e modifikuar në dubleks. ▪︎ cmimi s...

125,000 Euro

1,000,000 Euro SHITET: GODINE 3-KT zona: "Pranë 21 Dhjetorit" 
▪︎Godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli p

Shitet: Godine 3-kt Zona: "pranë 21 Dhjetorit"

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
233.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): ▪︎godina përbëhet prej tre katesh + bodrum, ka një sipërfaqe trualli prej 700 m² me oborr të madh i rrethuar me mur si dhe mundësi parkimi deri në 15 automjete. ▪︎️kati përdhe me sipërfaqe 233 m², korridor i madh në shpërnda...

1,000,000 Euro

550,000 Euro 𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐆𝐨𝐝𝐢𝐧𝐞̈ 𝟒 𝐊𝐓/ 𝐳𝐨𝐧𝐚; "𝐅𝐫𝐞𝐬𝐤𝐮𝐭" 
Godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korri

𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐆𝐨𝐝𝐢𝐧𝐞̈ 𝟒

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:07): godina është sapo e përfunduar, kati 0 ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, 1kuzhinë me vehte, me një sip. prej 115m2. kati 1 ka një sip prej 135m2, i përbërë nga 4 dhoma/gazonierë, korridor, dhomë shërbimi si dhe hapë...

550,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim