magazina ne shitje  

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

365,000 Euro Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!  Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se Elbasanit, Shitet Ambi

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.06.2020 (00:38): shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bashke me biznesin. ambienti eshte i organi...

365,000 Euro

40,900 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

31.05.2020 (18:14): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

40,900 Euro

6,000 Euro Shitet furrë buke “ Shija juaj” Shitet Biznes furrë buke ne Fresk! Biznesi ka Klientë të rregullt!

Shitet Furrë Buke “ Shija Juaj”

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

31.05.2020 (14:04): Shitet biznes furrë buke ne fresk! biznesi ka klientë të rregullt! ...

6,000 Euro

160,000 Euro Shitet dyqan ne qender Dyqani ndodhet prane qendres se kryeqytetit ne rrugen e Barrikadave prane pastic

Shitet Dyqan Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

31.05.2020 (14:04): Dyqani ndodhet prane qendres se kryeqytetit ne rrugen e barrikadave prane pasticerise mona mour. me fasade ne rrugen kryesore. shitet me cmim okazion ...

160,000 Euro

230,000 Euro Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !  Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, afer Pazarit te Ri, ne Rrugen Hoxha Ta

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

31.05.2020 (13:12): ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto 165 m2, kurse bruto 170 m2. eshte i orga...

230,000 Euro

450,000 Euro AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE SHESHI WILLSON! Shitet ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges

Ambient Biznesi Per Shitje Te Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

31.05.2020 (12:06): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pritje dhe ven...

450,000 Euro

880,000 Euro Shitet ambient biznesi ne qender te Kamzes! Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te Kamzes!
Truall 2700m2
Nder

Shitet Ambient Biznesi Ne Qender Te Kamzes!

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

31.05.2020 (12:03): Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te kamzes! truall 2700m2 ndertese 1800m2 (4×450 parkim 2 oborre ngrohje centrale salle 300m2 nje mundesi e mire investimi ne biznes. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

880,000 Euro

145,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) ULET CMIMI PRAP NGA 20000 EURO Tek Rruga e Elbasanit  Shitet Ambient per Lokal/

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

31.05.2020 (10:48): Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose univer...

145,000 Euro

1,100,000 Euro Godine shumefunksionale 6-kateshe  Ofrohet godine 6-kateshe me hyrje te dedikuar buze rruge.

Kati -1, 0, 1, 2, 3

Godine Shumefunksionale 6-kateshe

Brryli | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

31.05.2020 (10:09): Ofrohet godine 6-kateshe me hyrje te dedikuar buze rruge. kati -1, 0, 1, 2, 3 ,4 dhe 5. tarraca mund te perdoret dhe per ndertim te lehte ose shtese kati. mundesi konvertimi ne hotel ose ne godine zyrash pasi pozicioni dhe struktura godines esh...

1,100,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

170,000 Euro id:215451 - Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

1,800,000 Euro Hotel  ne Shitje Sarande Projekt hoteli ne Sarande vetem 20m vije ajrore, prane detit te Sarandes.

Obj

Hotel Ne Shitje Sarande

Qender | Sarande
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

31.05.2020 (00:39): Projekt hoteli ne sarande vetem 20m vije ajrore, prane detit te sarandes. objekti eshte ne zhvillim te projektit me te gjitha dokumentat ligjore te ndertimit dhe zhvillimit.  ndertimi eshte ne nje siperfaqje trualli rreth 444m ku cdo kat eshte...

1,800,000 Euro

165,000 Euro Shitet ambient biznesi perball N’SHARAKUT Ambienti ndodhet ne nje zone shume te mire me prespektive per te bere biznes! Nd

Shitet Ambient Biznesi Perball N’sharakut

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

31.05.2020 (00:39): Ambienti ndodhet ne nje zone shume te mire me prespektive per te bere biznes! ndodhet ne nje pallat te ri ne nje kryqezim rrugesh e cila ofron mundesine e reklamimit te biznesit tuaj. me certifikate pronesie dhe shitet okazion! sherben per aktivitet...

165,000 Euro

250,000 Euro Lokali shitet ose nderrohet me apartamente Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. I saporestauruar me nje verandë te

Lokali Shitet Ose Nderrohet Me Apartamente

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

31.05.2020 (00:39): Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. i saporestauruar me nje verandë te shfrytëzueshme. kubature e larte. pozicion i favorshëm për shume lloje biznesesh....

250,000 Euro

45,000 Euro Shitet zyre ne Rrugen e Elbasanit! Shitet zyre ne rrugen e Elbasanit perballe me ish Shtate Xhuxhat. Ambienti ndodh

Shitet Zyre Ne Rrugen E Elbasanit!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (20:20): Shitet zyre ne rrugen e elbasanit perballe me ish shtate xhuxhat. ambienti ndodhet ne nje ndertimi te ri, ne katin zero, me nje siperfaqe neto 20 m2 me nje orientim jug-perendim, e vendosur ne kendin e nje ndertimi te ri edhe me fasade nga brenda kom...

45,000 Euro

34,900 Euro Okazin, shes dyqan ne Tirane te Re  Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. Dyqani ndodhet ne Tirane t

Okazin, Shes Dyqan Ne Tirane Te Re

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.04 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (20:09): Shes dyqan 18 mq, me banje, kati i pare, pallat i ri. dyqani ndodhet ne tirane te re, sheshi willson perballe fakultetit te drejtesise. Çmimi eshte okazion: 34 900 euro. nese jeni te interesuar mund te telefononi ne,nr: 0696047125....

34,900 Euro

60,000 Euro Zyre/Dyqan per shitje Rruga Bogdaneve prane Mullirit te Vjeter ne Tirane (ID 4161016) Property ID : 4161016

Rruga e Bogdaneve, prane Mullirit te Vjeter, rreshti dy

Zyre/dyqan Per Shitje Rruga Bogdaneve Prane Mullirit Te Vjeter Ne Tirane (id 4161016)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (20:01): Property id : 4161016 rruga e bogdaneve, prane mullirit te vjeter, rreshti dyte, shitet ambient zyre/dyqan, siperfaqe 40 m2, me hipoteke, e mobiluar, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si, klin...

60,000 Euro

40,000 Euro Zyre per shitje ne Myslym Shyri Rruga Him Kolli ne Tirane (ID 4161017) Property ID : 4161017

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Zyre ne pallat te

Zyre Per Shitje Ne Myslym Shyri Rruga Him Kolli Ne Tirane (id 4161017)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (20:00): Property id : 4161017 myslym shyri, rruga him kolli, shitet zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m² me hipoteke, kati 0, tualete , zyra eshte ne proces rikonstruksioni, e pershtatshme per zyre avokatie/noterie, zyre kontabiliteti etj., orientimi li...

40,000 Euro

60,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € ID: PRI14875 Ambienti ndodhet ne zonen Komuna e Parisit.

Informacion mbi Ambientin:
• K

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € Id: Pri14875

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (19:55): Ambienti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 31 m2 • 1 tualet • mundesi shumë e mirë investimi. 2.5 m fasade xhami. • për ta vizituar na kontaktoni!...

60,000 Euro

95,000 Euro OKAZION 💥OKAZION💥
Shitet super ambjent biznesi ne krah te Diplomat 2 perball Deli

Okazion

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (19:25): 💥okazion💥 shitet super ambjent biznesi ne krah te diplomat 2 perball delijorgjit buze unaze. ambjenti eshte 70 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 siperfaqe e jashtme. totalisht e rikonstruktuar. aktualisht lene me qera 600 euro. ideal ...

95,000 Euro

170,000 Euro Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores. Shitet lokali 52 meter katror ne Bulevardin Ismail Qemali, Vlore.

Biznesi shi

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:58): Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

377,700 Euro Shitet ambient tregtare tek Unaza e Re perballe Karburant Kastratit. Shitet ambient tregtare tek Unaza e Re perballe Karburant Kastratit.
Informacio

Shitet Ambient Tregtare Tek Unaza E Re Perballe Karburant Kastratit.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
236.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtare tek unaza e re perballe karburant kastratit. informacion mbi ambientin: kati 0 buze rruge, i investuar, 236 m2, dokumentacioni me hipoteke. disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme. per me s...

377,700 Euro

81,800 Euro Shitet ambient tregtare tek Komuna e Parisit prane Kristal Center disponon nje pozicion shume strate Shitet ambient tregtare tek Komuna e Parisit prane Kristal Center disponon nje p

Shitet Ambient Tregtare Tek Komuna E Parisit Prane Kristal Center Disponon Nje Pozicion Sh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtare tek komuna e parisit prane kristal center disponon nje pozicion shume strategjik. informacion mbi ambientin: kati 0 buze rruge, i investuar, 51.1 m2, dokumentacioni me kontrate sipermarrje. disonon fasadë xhami, i përshtat...

81,800 Euro

684,000 Euro Mundesi investimi ne Elbasan!! Shitet ambient tregtar në Elbasan.
Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre

Mundesi Investimi Ne Elbasan!!

Qender | Elbasan
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

30.05.2020 (18:42): Shitet ambient tregtar në elbasan. organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2. ambienti është i investuar me kondicionim, aspirim dhe ndriçim led. instalimet elektrike dhe hidraulike janë shumë cilësore. ...

684,000 Euro

160,380 Euro Shitet ambient tregtar tek Kompleksi Rezidencial Green City. Shitet ambient tregtar tek Kompleksi Rezidencial Green City.
Informacion mbi am

Shitet Ambient Tregtar Tek Kompleksi Rezidencial Green City.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:41): Shitet ambient tregtar tek kompleksi rezidencial green city. informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe totale 65.3 m2, siperfaqe verande 15.2. pozicion i favorshëm gjeografik, 1 tualet, fasadë xhami, mundësi shume e mire investimi. për m...

160,380 Euro

300,000 Euro Mundesi investimi! Jepet me qira ose shitet ambient tregtar tek Ali Demi. Ambient tregtar tek Ali Demi.
Ambienti është i organizuar në dy kate, në t

Mundesi Investimi! Jepet Me Qira Ose Shitet Ambient Tregtar Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

30.05.2020 (18:41): Ambient tregtar tek ali demi. ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. sipërfaqja totale e ambientit është 520 m2. ambienti është i investuar me parket dhe punime cilësore. objekti disponon doku...

300,000 Euro

260,000 Euro Shitet ambient biznesi tek Brryli Shitet ambient tregtar pranë Brrylit tek rruga Sitki Cico.
Informacion mbi amb

Shitet Ambient Biznesi Tek Brryli

Brryli | Tirane
KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

30.05.2020 (18:41): Shitet ambient tregtar pranë brrylit tek rruga sitki cico. informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe e brendshme 174 m2. ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. zona e favorshme ofron mundësi investimi për tipologji të ndry...

260,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim