makina qepse ne shitje shkoder  

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

190,000 Euro Okazion!!! Shitet Lokali Te Zona e Freskut Perball Policise Bashkiake Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt

Okazion!!! Shitet Lokali Te Zona E Freskut Perball Policise Bashkiake

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (23:05): Lokali ndodhet ne rrugen kryesore ambjenti disponon dokumentacion te rregullt . siperfaqe esht 75 m2 dhe veranda esht 50 m2 . momentalisht esht me qera me kontrat 5 vjeca...

190,000 Euro

41,000 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (22:38): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

41,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (21:44): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

110,000 Euro Superokazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal se bashku me biznesin n

Superokazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (19:53): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal se bashku me biznesin ne gjendje aktuale pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire inv...

110,000 Euro

130,000 Euro AMBJENT BIZNESI PER SHITJE TEK ZOGU I ZI Ambjent per shitje tek Zogu i Zi .Ambjenti ka nje siperfaqe prej 60 m2.
Cmimi 1

Ambjent Biznesi Per Shitje Tek Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (19:24): Ambjent per shitje tek zogu i zi .ambjenti ka nje siperfaqe prej 60 m2. cmimi 130 000 euro ...

130,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:59): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

100,000 Euro Shitet Lokal i kompletuar 94 m2,100.000 Eur (Rr Frosina Plaku) Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2.

Aktualisht ne gjendje te mir

Shitet Lokal I Kompletuar 94 M2,100.000 Eur (rr Frosina Plaku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:58): Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2. aktualisht ne gjendje te mire pune. cmimi: 100.000 euro. me hipoteke te rregullt, mundesi kreditimi. ...

100,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambient Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:55): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

180,000 Euro Tirane,Ambient biznesi, Kati 1, 290 m² ,180.000 Euro (Botaniku) Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rreg

Tirane,ambient Biznesi, Kati 1, 290 M² ,180.000 Euro (botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:55): Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . siperfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi te kompletuara, 1 banjo turke , 1 s...

180,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

39,550 Euro Rast per Investim: Amb Biznesi (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks Garsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Per Investim: Amb Biznesi (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri, Shume Cilesor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:54): Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total...

39,550 Euro

180,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (17:23): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

180,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.11.2019 (16:59): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

160,000 Euro Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri Shitet ambjent në Bulevardin Bajram Curri tek Pallatet Agimi. Informacion mbi

Shitet, Ambjent, Bulevardi Bajram Curri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:58): Shitet ambjent në bulevardin bajram curri tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 24 m2 • buze rruge • 1 tualet • fasade xhami • disponono hipoteke • mundesi ideale per investim • per nje vizite ne prone na kontakt...

160,000 Euro

700,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane, Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willsonit, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
109.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:57): Ambjenti ndodhet tek sheshi willsonit, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 109 m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie • ambjenti aktualisht është me qera...

700,000 Euro

133,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 38 m² 133.000 Euro (Rruga Sami Frasheri) Ambjenti ndodhet në Rrugën "Sami Frashëri ", buzë rruge .
Informa

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 38 M² 133.000 Euro (rruga Sami Frasheri)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:55): Ambjenti ndodhet në rrugën "sami frashëri ", buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 38 m2 • i investuar • tualet • disponon certifikatë pronësie • opsion ideal per investim • për ta vizitua...

133,000 Euro

450,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 90 m² 450.000 Euro (Sheshi Willson) Shitet ambjent tek Sheshi Willson perball Postes. Ambjenti eshte I pozicionuar n

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 90 M² 450.000 Euro (sheshi Willson)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:52): Shitet ambjent tek sheshi willson perball postes. ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe totale 90 m2. ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor , fasade xhami dhe tualet. ambjenti eshte nje mundesi e mire investimi. per ta ...

450,000 Euro

62,550 Euro Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit) Perfekt dhe i Konvertueshem, ne Pallat te Ri me Punime Cilesore Dyqan i konvertueshem ne apartament Dupleks

Q1512

SIP. E dyqanit 46 m2 tot

Shitet Ambient Biznesi (rr. E Durresit) Perfekt Dhe I Konvertueshem, Ne Pallat Te Ri Me Pu

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (16:32): Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks q1512 sip. e dyqanit 46 m2 total ( 40 m2 neto + 6 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 70- 75 m2 neto + 6 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrj...

62,550 Euro

28,000 Euro Shitet, Biznes, Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, PRI 9097 Ambjenti ndodhet tek Rruga Muhamet Gjollesha, prane Inxhinierise se Ndertimit. I

Shitet, Biznes, Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, Pri 9097

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.35 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:31): Ambjenti ndodhet tek rruga muhamet gjollesha, prane inxhinierise se ndertimit. informacion mbi biznesin : • kati 0 • buze rruge • siperfaqa totale: 120 m2 • verande: 50 m2 • i investuar • sistem aspirimi dhe kondicionimi • aktualisht me...

28,000 Euro

1,200,000 Euro Shitet, Ambjent, Bllok, Tiranë, PRI 9660 Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut, buzë rruge . Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Bllok, Tiranë, Pri 9660

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:31): Ambjenti ndodhet në zonën e bllokut, buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati i 6 • sipërfaqa e ambjenti: 400 m2 • i ndarë në 5 ambjente • i investuar • 2 garazhe. për ta vizituar na kontaktoni!...

1,200,000 Euro

500,000 Euro Ambjent Biznesi TEG, 360 M2, 500 000 EURO,PRI 7911 Ambjenti ndodhet ne TEG. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 •Buze Rruge •

Ambjent Biznesi Teg, 360 M2, 500 000 Euro,pri 7911

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:30): Ambjenti ndodhet ne teg. informacion mbi ambjentin: • kati 0 •buze rruge • siperfaqa ndertim: 360 m2 •siperfaqe truall: 2510 m2 • organizimi: • ambjenti eshte i ndare ne 6 ambjente • nje ambjent gatimi • 6 tualete • nje magazine •...

500,000 Euro

750,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 1, 270 m² 750.000 Euro (Komuna e Parisit),PRI 6155 Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi Ambjen

Tirane, Shes Lokal Kati 1, 270 M² 750.000 Euro (komuna E Parisit),pri 6155

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:30): Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati i 1 dhe i 2• siperfaqa e brendeshme: 270 m2 • verande •dokumentacioni: me certifikate pronesie. • i investuar • mobilim i ri . • i veshur me fas...

750,000 Euro

135,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 90 m² 135.000 Euro (Stadiumi Dinamo), PRI 7190 Ambjenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 2 •

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 90 M² 135.000 Euro (stadiumi Dinamo), Pri 7190

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:30): Ambjenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 90 • i investuar • me hipoteke • i ndare ne 2 ambjente. per ta vizituar na kontaktoni! ...

135,000 Euro

20,000 Euro Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë, PRI 9456 Ambjenti ndodhet ne Bllok, tek Rruga Gjin Bue Shpata. Informacion mbi Biznesin :

Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë, Pri 9456

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:29): Ambjenti ndodhet ne bllok, tek rruga gjin bue shpata. informacion mbi biznesin : • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa totale: 100 m2 • verandë: 20 m2 • i investuar • sistem aspirimi dhe kondicionimi • aktualisht me qera 350 euro. për t...

20,000 Euro

175,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 2, 42 m² 175.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri), PRI 4575 Ambjenti ndodhet ne zonen Bulevardit Bajram Curri, tek ETC. Informacion mbi Ambj

Tirane, Shes Dyqan Kati 2, 42 M² 175.000 Euro (bulevardi Bajram Curri), Pri 4575

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:29): Ambjenti ndodhet ne zonen bulevardit bajram curri, tek etc. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 41.2 m2 •tualet •i investuar per ta vizituar na kontaktoni! +355697015485...

175,000 Euro

217,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 144 m² 217.000 Euro (Kodra e Diellit), PRI 7502 Lokali është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi A

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 144 M² 217.000 Euro (kodra E Diellit), Pri 7502

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (16:29): Lokali është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi ambjentin: • kati i 0 • sipërfaqa e brendëshme: 144.4 m2 • verandë •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • i investuar • i veshur me fasadë xhami pë...

217,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim